סקר כרטיסי מסך הגדול - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר כרטיסי מסך הגדול

OvOnoob

Recommended Posts

דווקא עלה לי רעיון.

אפשר לעשות קטגוריה נפרדת של שאלות "קלילות". המדור יהיה ייחודי בזה שהוא יעוצב באופן קליל הדומה יותר לצא'ט של ווצאפ וכו', וככה יאפשר להפריד נושאים, וגם יתן הרבה יותר חשק לחברים להגיב, כשיש לזה מדור בפני עצמו, ולא הכל מתערבב לסלט אחד גדול.

דוגמא לשינוי בקטגוריה הזאת: אין כותרת ואח"כ הנושא עצמו. זה לא רלוונטי. שדה טקסט אחד , וזהו.

אני חושב על עוד רעיונות, וגם על שידרוג הרעיון הנוכחי. לתשומת לב @Milford Cubicle 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לאן התפזרתם? אם רוצים לעשות סקר אפשר פשוט לעשות סקר. יש אופציה כזאת בפורומים. התגובות מיועדות לדיונים... זה יכול לחיות במקביל ולא סותר אחד את השני.

בכל מקרה לא ממש מבין מה זה קשור ל"תגובות בלי כותרות" (aka "כמו פוסטים בפייסבוק")..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:D:D:D

זה קשור לזה שאני שאלתי שאלה לא ממש "קשורה" לדיון הנוכחי, ו @askme לא מרוצה מזה. ואני טוען שהשאלות האלו לא מצדיקות דיון בפני עצמו.

אולי באמת צריך לפתוח דיון על הנושא הזה, [של שאלות קלילות שלא מצדיקות דיון פרטי.]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו אם זה ימשיך כך השרשור הזה ימות בטרם עת..

קיוויתי שתהיינה תגובות ענייניות וקולעות למטרה, ולאסוף כמה שיותר תגובות שעונות להודעת הפתיחה. (לא שיש לי חלילה משהו נגד הבעת דעה)

או במילים אחרות, רציתי שזה יהיה יותר כמו סקר ופחות כמו דיון, כמובן שאפשר פה ושם להעיר הערה כזאת או אחרת, אבל לא לפתח דיון שלם על נושאים אחרים.

@Milford Cubicle מה התכוונת בכך שאמרת שיש אופציה לסקרים? משהו מובנה באתר שסופר הצבעות? או באופן כללי מה שניסיתי לעשות בדיון הזה? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעל כרטיס gtx 1060 ולא כל כך מרוצה. לא תמיד מצליח לשמור על fps של 144+ בoverwatch על ההגדרות הכי נמוכות
והשינוי מורגש ומפריע למשחק. אחכה לסדרה 11 של נבידיה בתקווה שיהיה כרטיס, נקרא לו "1160", שיהיה חזק לפחות כמו 1070 ובתקציב של 1060.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

palit 1070 gtx ממש מרוצה ממנו ביחס עלות - תועלת.

כמעט קניתי 1060 של GB ואז ראיתי ב300 שח נוספים את ה1070, קניתי.

למעט זמן קצר עם OC מינימלי לא המהרתי אותו.

כרגע אין לי צורך, בקושי משחק (רק דוטא על 4K) בגלל חוסר זמן.

קצת וויצ'ר 3 על הגדרות מקס ב1080P.

שנתיים הייתי בבית מובטל בלי כרטיס נורמאלי ואז התחלתי לעבוד ויש לי כרטיס טוב אבל אין זמן לנצל אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני GTX1080. מסך . הכרטיסים מקוררי מים ומומהרים לאיזור ה-2100.

עושים את העבודה בדרך כלל, אבל לא תמיד שומרים על 60FPS.

מניח ששנה הבאה יהיה מחשב חדש עם כרטיסים (ומסך) חדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...