סקר כרטיסי מסך הגדול - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר כרטיסי מסך הגדול

OvOnoob

Recommended Posts

שלום חברים. 

תמיד מאוד מסקרן לשמוע איזה חומרה יש לאנשים ומה הם חושבים עליה.

אני חושב שיהיה נחמד אם כל מי שמעוניין יפרט איזה כרטיס מסך יש לו (וכמה זמן), והאם הוא מרוצה ממנו ביחס לשימושים שלו (האם הוא עומד בציפיות).

פירוט על שילובים של (CF/SLI) גם מאוד מעניין.

אני אתחיל :) 

הרהרתי בזמן האחרון על שדרוג מסיבי של המחשב, אבל הגעתי למסקנה, שהעניין מיותר. הכל פשוט עובד מעולה בFHD, והפגת השעמום לא סיבה מספיק טובה להשקיע אלפי שקלים (בינתיים)

לי אישית יש 7970 גרסת רפרנס (בן למעלה מ3 שנים), שאני לא מרחם עליו כלל (מבחינת OC) ומשרת אותי נאמנה בעיקר לגיימינג בFHD גם מול משחקים חדשים. (הדוגמה הכי עדכנית, מריץ כמו בוס the evil within 2)

(אפשר אולי לעשות גם שרשור דומה למעבדים, ואפילו למזג אותו עם השרשור הזה).

(וכמובן שאם ייראה לנכון למזג שרשור זה עם אחר, בברכה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1070, בערך שנה, משחק על 1080P בהגדרות מלאות - אחד הכרטיסים היותר מוצלחים שהיו לי ( x של MSI ׂ).

קיימים משחקים, כמובן שהם מיעוט שלא מאפשרים 50-60 פריימים יציבים בהגדרות מלאות בכרטיסים חלשים יותר כמו 1060

או 480. השיקול שלי זה שהכרטיס יאכל בלי מלח הגדרות מלאות וזה למה רכשתי 1070 לרזולוציה הנ"ל.

מבלי להיכנס לדוגמאות, כי לא זו מטרת הדיון - יש הבדל שמיים וארץ ( למי שמחפש הגדרות מלאות ) בין 1070

לכרטיס הקודם שלי - 970. בהרבה משחקים.

המשך שבוע טוב לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTX1060 עם R3 1200, השילוש + כרטיס מסך נקנה בתקציב שפעם הייתי קונה בו רק כרטיס מסך...

בינתיים מרוצה ביותר, 1080P, יושב על 60FPS כמעט נעול, ראיתי פה ושם דרופ ל50FPS בhellblade senua's sacrifice עם הקלטה ב shadow play. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של עידן פ.

GTX1060 עם R3 1200, השילוש + כרטיס מסך נקנה בתקציב שפעם ההיתי קונה בו רק כרטיס מסך...

בינתיים מרוצה ביותר, 1080P, יושב על 60FPS כמעט נעול, ראיתי פה ושם דרופ ל50FPS בhellblade senua's sacrifice עם הקלטה ב shadow play. 

האם יש צורך להמהיר את המעבד בשביל התוצאות האלה? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של עידן פ.

GTX1060 עם R3 1200, השילוש + כרטיס מסך נקנה בתקציב שפעם ההיתי קונה בו רק כרטיס מסך...

תנסה את Deus Ex האחרון ואת ה Witcher 3 ( מעודכן לפאץ' האחרון ) אם אתה רוצה לבדוק משחקים שקצת מעמיסים על המעבד

ביחס לסינגלים אחרים. סתם אם אתה סקרן... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באף משחק ששחקתי עד עכשיו המעבד לא היה בעיה בסטוק

https://www.youtube.com/watch?v=cG4fluIuqZo&index=1&list=PLyDIl-OBRNDo9tijjJqxQj66mPGkjzGLB

בערך בדקה 25 מתחיל הקרב הראשון שידוע כאחד הכבדים מבחינת עיבוד, הכרטיס על 98% שימוש, המעבד בסטוק על 70-80%, הFPS על 50-55 מוגבל ע"י הכרטיס מסך.

עריכה:

COCH אני אנסה

ממה שראיתי ב Deus Ex הוא הורג את הכרטיס מסך לפני המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של עידן פ.

באף משחק ששחקתי עד עכשיו המעבד לא היה בעיה בסטוק

https://www.youtube.com/watch?v=cG4fluIuqZo&index=1&list=PLyDIl-OBRNDo9tijjJqxQj66mPGkjzGLB

בערך בדקה 25 מתחיל הקרב הראשון שידוע כאחד הכבדים מבחינת עיבוד, הכרטיס על 98% שימוש, המעבד בסטוק על 70-80%, הFPS על 50-55 מוגבל ע"י הכרטיס מסך.

לא הבחירה של המעבד היא מצוינת.. אני רק מכיר מאצלי ש Deus Ex היה לא עקבי ומאמץ את המעבד יותר מהרגיל..

אני לא חושב שזה ידגדג את המעבד שלך, סתם לראות איך מתמודדים. כן הוא הורג את הכרטיס מסך עם מפעילים הכול,

אבל הוא נראה משוגע.. אין כאלה גרפיקות כל יום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@askme אני מבין את "העצבים" שלך על זה שדיונים מתפזרים ונגררים למחוזות לא להם. עם זאת ישנם שאלות קטנות ולא מספיק חשובות, אשר לא מהוות עילה מצדיקה לפתוח דיון נפרד, אז הם מוצאים את עצמם במקומות כגון אלו.

אם יש לך רעיון יותר טוב, אשמח לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה, שמואל, יודע שהתחום הזה קצת רחוק ממני.

אז ממש לא מביא עצבים לא עם ולא בלי המרכאות.:)

בסה"כ, אם דברי ולו במקצת "יהדקו" את הדיון לגבולותיו המשוערים, 

כולם ירוויחו, לדעתי.

בקשר להצעות לשיפור , קטונתי, אבל יש באתר פורמט לעריכת סקר ובטח אפשר 

לעשות מעין " סמן X "  ליד כרטיס / מעבד כזה או אחר וזהו.

אם אכן זאת כוונת המשורר, אין לי מושג, בגלל זה שאלתי.

בילוי נעים לכולם  ....  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...