סקר כרטיסי מסך הגדול - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר כרטיסי מסך הגדול

OvOnoob

Recommended Posts

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היה לי R9 290 שאומנם נתן ביצועים טובים ל3 שנים אבל אחרי ה3 שנים מת טוטאלית. לא הייתי אומר שאני מרוצה מזה.

כרגע יש לי GTX 1050 ככרטיס זמני, הכרטיס יציב בגדול, נותן ביצועים לא רעים ביחס למחיר, מריץ הכל, פשוט צריך להוריד הרבה הגדרות.

ומחכה לPRE ORDER שעשיתי כבר לפני מעל חודשיים לRX580 שעדיין לא הגיע למלאי באמאזון וחבל לבטל כי המחיר עלה מאוד מאז (קניתי ב920 שקל סופי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Eli236

היה לי R9 290 שאומנם נתן ביצועים טובים ל3 שנים אבל אחרי ה3 שנים מת טוטאלית. לא הייתי אומר שאני מרוצה מזה.

כרגע יש לי GTX 1050 ככרטיס זמני, הכרטיס יציב בגדול, נותן ביצועים לא רעים ביחס למחיר, מריץ הכל, פשוט צריך להוריד הרבה הגדרות.

ומחכה לPRE ORDER שעשיתי כבר לפני מעל חודשיים לRX580 שעדיין לא הגיע למלאי באמאזון וחבל לבטל כי המחיר עלה מאוד מאז (קניתי ב920 שקל סופי).

מחיר מעולה, גם בזמן הנכון. רעיון טוב לא לבטל.

מכיר סיפורים עם כרטיסי 290X/290 שהתפגרו, לא פעם ראשונה שאני שומע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מופתע מזה שהכרטיסים האלה התפגרו מהר (יחסית), מהכרות שלי עם 290X של קרוב משפחה, הכרטיס שלו עבד יותר חם מיום קיץ בגיהינום.

והוא עוד חשב שלשים 2 כאלה ביחד זה רעיון טוב :cwm4: (כבשן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

GIGABYTE GTX 1080 G1. קניתי אותו לפני כ3 חודשים, יד שניה.

האמת שתכננתי לקנות GTX 1070 אבל לא היה דיל טוב.

המחשב שאליו חיברתי את הכרטיס הוא מחשב מלפני 4 שנים ומפרטו:

I7 4770K

16GB DDR3

המחשב מחובר למסך 1080P 60Hz ולכן הכרטיס GTX 1080 לדעתי OVERKILL (גם למפרט המחשב)

איני מתכוון לשדרג במערכת דבר. הכיוון הוא להישאר עם המערכת הזאת עד לדור הבא או עד ל2 דורות הבאים של כרטיסי המסך ששם כבר לדעתי להריץ על הגדרות גבוהות במינימום 60FPS יהיה ברירת מחדל של עולם הגיימינג במחשב ואז גם אשדרג את המסך.B|

השימוש שלי הוא בעיקר למשחקי מיינסטרים של התעשייה בCAMPAIGN/SINGLE.

כל המשחקים בלי יוצא מן הכלל רצים על 60FPS בהגדרות הגבוהות ביותר שיש לאותו משחק להציע.

לא בצעתי OC לכרטיס מסך או למעבד מ2 סיבות, הראשונה, איני מרגיש צורך בכך והשניה, אני מעדיף מערכת שקטה וקרירה על פני שיפור ביצועים של כמה אחוזים בודדים שגם ככה לא רלוונטי. אולי באמת המעבד שלי דורש OC כי כרגע הוא החוליה החלשה במערכת ויש לי קירור נוזלי בכדי לעשות את זה אבל עדיין מעדיף שקט.:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...