עבור לתוכן
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

רון88

פיקסל 2 לא כולל סלוט לסים?

Recommended Posts

etal    108

נכון שהפיקסל 2 כולל eSim מובנה אבל יש לו גם חריץ לסים רגיל ולא צריכה להיות בעיה להשתמש בו בארץ.

• תודה! 1

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
רון88    2

שווה להזמין אותו? אני מזכיר שחשובים לי עדכונים תכופים ולטווח ארוך

או שיש מכשיר שיש לו את זה יותר בזול חוץ מפיקסל 2?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
YairZ    17

יש לך את שיאומי A1 שמגיע עם טהור.

עם זאת, קשה להשוות אותו לפיקסל כי הוא בקטגורית מחיר וביצועים אחרת (זול וחלש יותר), אך לדעתי משתלם יותר.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
YairZ    17

לא הבנתי את מהות התגובה שלך. הוא רשם שחשובים לו עדכונים תכופים ולטווח ארוך, וכן מכשיר זול יותר.
מעבר לעובדה שזה בדיוק מה שהמלצתי לו, ציינתי שקשה להשוות ביניהם בשל פלח השוק שאליו הם מיועדים (שזה בערך מסכם את התגובה שלך).

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
רון88    2

לכמה זמן צפויים עדכונים חדשים לשיואמי המדובר?

:) תודה

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
YairZ    17

כעיקרון כל סמארטפון שמגיע עם מערכת נקיה (כחלק מתוכנית One של גוגל) אמור לקבל לפחות שנתיים של עדכוני מערכת הפעלה, ולאחר מכן עדכוני אבטחה שוטפים כמו שאר הסמארטפונים. כמו כן, העדכונים אמורים להגיע למכשירים האלה מהר יותר ממכשירים אחרים המריצים מערכות מקוסטמות של . החסרון העיקרי של המכשיר הזה (A1) הוא כפי שנאמר - מיועד בעיקר לשוק הביניים, כלומר אומנם מספיק מעל ומעבר לשימושים שוטפים כיום, אך החומרה היא לא חומרת high-end שיש בסמארטפונים כדוגמת S8 או פיקסל נניח.

קניתי את המכשיר הזה לפני מספר ימים - עד כה נהנה ממנו מאוד, חושב שבשביל מכשיר שעולה באיזור ה-1100 ש"ח זו אחלה תמורה.

• אהבתי! 1

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
YairZ    17

אין לי המלצות לחנויות וגם לא עדיפות ליבואן רשמי / לא רשמי.

יש קבוצה די גדולה של בפייסבוק - אמליץ לך לשאול שם.

אמליץ לך כמובן גם לראות סקירות וביקורות על המכשיר כדי לוודא שהוא יתאים לדרישות שלך.

• אהבתי! 1

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
רון88    2

אוקיי חבר'ה

בסוף קניתי.

עכשיו עולה השאלה איזה כיסוי ומגן מסך לקנות בארץ ואיפה משיגים?

עדיף לא שקוף כמו שראיתי ב-KSP

:)

נערך ביום על-ידי רון88

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
YairZ    17

תתחדש. היות ומדובר על מכשיר חדש בארץ (גם בעולם), נכון להיום קשה למצוא מגנים.

אני ממליץ לך לקנות בינתיים את ה-TPU השקוף הבסיסי נטו כדי שתהיה הגנה מסויימת לפלאפון (אחריות לא מכסה נזקים פיזיים), ובנתיים תוכל להזמין מחו"ל כיסויים טובים יותר. אתה יכול לחפש כיסויים גם עבור 5X שכן מדובר על טלפון בעל מעטפת זהה לחלוטין.

• אהבתי! 1

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
רון88    2

תודה לך!

יש לי אפילו עוד שאלה

למה כתוב WLAN ולא WIFI במכשיר ובהגדרות?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.