נתב רשת לחיבור קווי ואלחוטי | PartnerTV - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נתב רשת לחיבור קווי ואלחוטי | PartnerTV

MaidBoxie

Recommended Posts

היי שלום לכולם,

כרגע אני נמצע אצל עם חבילת 100MB ומקבל מהירות צולעת של שנת 1998, סרטונים ביוטיוב על 144p לא זזים לי כך שהחלטתי להתנתק "התמיכה שהם נתנו לי...".

בעוד כמספר ימים אני מתחבר לחבילת הבנדל של פרטנר עם עד 100MB מהירות גלישה, מקווה שיהיה יותר טוב, בכל מקרה אני לא מעוניין לשכור מהם והחלטתי לרכוש אחד משלי לצורכי ניוד עתידי אם ו...

אחד הראוטרים המומלצים כאן באתר הוא ה-TP-Link Archer VR600 V2 אשר קיים ברשת KSP (בדקתי שאצלהם יש אתV2 ולא V1) והשאלה שהיא האם הראוטר יתמוך ותומך ברשת פרטנר?

ושאלה נוספת היא לגבי חיבור הראטור בצורה קווית למספר מכשירים, מסך סמארט TV אחד בסלון ועוד 2 מחשבים בחדר שאר המחשיכים האלחוטיים יהנו מרשת האייפי, מה היא הפרוצדורה לחיבור המכשירים אם הם רחוקים יחסית אחד מהשני?

אילו כבלים מומלצים והכל, אני לא כל כך מבין בזה אבל אני מוכן להשקיע בלרשת את הבית.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של micro_oven

פשוט מאוד, CAT5E תאורטית לטווחים קצרים מסוגלים להעביר עד 1G . טווחים ארוכים 100M . אין צורך לרכוש כבלים יקרים. 

מודמים של פרטנר עובדים על תשתית בזק, ולכן כל נתב יספיק למטלה זאת.

לגבי הכבל הזה - CAT5E, אני רואה שבמפרט של הנתב יש שקעים מסוג RJ45, אפשרי לחבר כבל בעל תקע CAT5E אל שקע RJ45? יש להם אותו חיבור?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

image.thumb.png.a1a333b89b88b49183d3d6d3cec6ebf0.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...