מתי יצאו המעבדים דור שמיני של אינטל לחנויות המובילות בארץ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתי יצאו המעבדים דור שמיני של אינטל לחנויות המובילות בארץ?

carz12345

Recommended Posts

היי חברים,

לפני שבוע וקצת בניתי מפרט שכלל את המעבד i7-7700k ,לאחר שראיתי שהמעבדים החדשים יצאו ישר התקשרתי לחנות במטרה לשנות את המעבד והלוח אם לדור החדש שיצא.

אני קונה דרך קיי אס פי וכשדיברתי איתם היום אחר הצהריים הם הבהירו לי שכנראה יקח למעבדים וללוחות שבועות או אולי חודשים להגיע...זה נכון?

למרות שגם הבהירו לי שפתאום המעבדים והלוחות יכולים להגיע גם בשבוע הקרוב אבל סבירות נמוכה מאוד.

השאלה אם לחכות להם או כי כבר שילמתי את הכסף או להזמין מחברה אחרת שיש לה את הרכיבים?

תודה רבה לעונים אני באמת קצת אבוד במקרה הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כרגע יש דיבורים על מחסור במעבדים, כמה זה נכון או לא נכון אף אחד לא יודע.

המעבדים יגיעו לכל החנויות כנראה באותו זמן בכל מקרה..

אם אתה יכול לבטל ,לקבל את הכסף חזרה וגם יש חנות שאמרה לך שיש לה מלאי אז תבטל , אחרת זה לא זה ממש משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לעונים. 

אני דיברתי עם החנות והחלטנו לעצור את הבניה של המחשב עד שבוע הבא ומשם אם אני ארצה אני אוכל לבטל או להישאר עם אותו מפרט.

אני אברר לפני הכל על הכסף כי שילמתי כבר הכל (אני לא אוהב תשלומים...)ונקווה לטוב במקרה הכי גרוע אני אשאר עם המחשב שבניתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם כבר עלו לאתר בפלונטר, אבל אני לא חושב שהם במלאי.

אופציה אפשרית:

קח את כל החלקים פרט למעבד ולוח, ככה שגם אם תשלם ביטול זה יהיה על סכום קטן בהרבה.

לדעתי 8700K שווה את הכאב ראש של מעבר מה 7700K, סוף סוף שיפור משמעותי מזה 6 שנים.

ביחוד בגלל שלדעתי למשחקים הוא יהיה ה2600K החדש, יעברו עוד הרבההההה שנים עד ש8700K יצטרך שידרוג בגיימיג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^הפעם אני מסכים עם עידן לחלוטין :) ומצטרף להמלצתו.

מי שרוכש היום מחשב חדש מאפס,

שילך כבר על 8700k ויקנה בכך למכונה שלו מקסימום אורך חיים שניתן לעתיד.

לכו תדעו, אולי היא תספיק לכל כך הרבה שנים - כמו שהספיק עד היום למי שקנה בשעתו 2500k\2600k

ועדיין לא נגמרה לו המכונה עד עצם היום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^גם אפשרות, אך כרגע הבנתי שהוא כבר הזמין מחשב של , לא מובן עד כמה (הוא) יכול לשנות את ההרכב ?

אני אישית הייתי קונה 1700 ומעיף אותו ל- 4ghz, במשוואת התמורה לכסף זו כנראה הבחירה המועדפת.

**להערכתי ריזן 1700 ירד במחיר בימים אלו כדי לישר קו אל מול 8700k החדש, אלמנט שישפר את משוואת התמורה שלו לכסף רק עוד יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש מחוכם לתת עצות לגבי מעבד כזה או אחר בלי בכלל לדעת למה ישמש המחשב.

מילא שיש הגיון לעלות מ - 77 ל -87, אבל למה לקבוע שרייזן עדיף ? ועוד מול 8700K ?

כאילו מה נסגר איתכם רבותי המכובדים ?  :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הרעיון עידן באמת נראה לי שזה מה שאעשה.

למרות שאמרתי בחנות שאין לי בעיה לחכות למעבד שיגיע אליהם נגיד עד חודש...ולא נראה לי שהם יקחו ממני כסף על ביטול ויוותרו על מכירה של 10000 שקל ואני לקוח קבוע שלהם אז באמת שקשה לי להאמין שהם יוותרו על הכסף...

היה לי מחשב בן למעלה מ7 שנים(i7-2600k והוא באמת היה מעולה!) ואני מחפש את אותה חוויה(מחשב שיתן לי שקט ב3 שנים הקרובות במשחקים הכבדים שיש והיום ואלו שיצאו בעתיד) אני משקיע עד 10000 שקל כדי להגזים בכוונה ברכיבים שאני קונה כדי שיהיה לי יותר כוח ואפשרויות למחשב עוד כמה שנים כמו שעשיתי עם המחשב הקודם.

ולמי שאוהב את חוקי מרפי- יום לאחר שקניתי את המחשב החדש, המחשב שלי(האינטל i7-2600k) הלך כנראה והוא אצל טכנאי שלטענתו הלך לי המעבד אבל נחכה לתוצאות שלו אחרי הבדיקות מעבדה...

תודה רבה לכל העונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אפשרות שלהרגשתי במקרה שלך לא תלך הזה, לבקש הנחה משמעותית על המעבד והלוח אם.

בתאוריה החנויות והיבואן יתקעו עם מלאי מיותר כי אין סיבה לקנות את הדור הקודם.

בפועל סביר שימצאו מספיק אנשים לא מבינים כדי לדחוף להם את הדור הקודם.

במצב רגיל בלי כדור לרקה הם היו מתישהו מוציאים את הדור הזה אבל במחיר גבוהה יותר כדי לא לירות לעצמם ברגל ובהדרגה (או שלא) מורידים מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...