יורש רוחני ל-Nexus: הסמארטפון של שיאומי וגוגל נחת בישראל - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יורש רוחני ל-Nexus: הסמארטפון של שיאומי וגוגל נחת בישראל

yonatan.mendelson

Recommended Posts

ערב טוב חברים .רכשתי ב ksp 2 מכשירים שיאומי a-1 ndroid One,במחיר 1150ש"ח עם הנחה 100 בכרטיס אמריקן אקספרס תמורת נקודות . סה''כ 1050₪.חברים יש יורש לנקסוס גם במחיר וגם בתוכן .נכון לא מכשיר עילית .אך מכשיר ביניים מדהים ביופי ,בבהירות מסך ,ובתפעול המוכר נקי (תודה ). שווה כל שקל אין צורך במכשיר שעולה מעל 3000ש"ח ,ולחכות לעידכוני מערכת ואבטחה .שנתיים אחריות בארץ ללא צורך לשלוח לחול במידה וישנה תקלה .מכשיר מהיר מאוד זיכרון 4 gb / סוללה שמחזיקה לילדים מעל יום כולל משחקים. ,ווצאפ ועוד שרק ילדים משחקים בהם .נפח איחסון ענק 64gb אני אישית חושב לקנות גם לעצמי למרות שאני עם 5 המדהים .בשורה התחתונה מכשיר אליפות במינומות כסף עלות מול תועלת גבוהה מאוד !!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי שלשום. למרות שהמכשיר מבוסס על מעבד לא חזק במיוחד, אני לא רואה שום האטה במשחקים או במולטיטסקינג - מזה דאגתי בעיקר לפני הקניה.

מכשיר מצויין, ממליץ עליו. שילוב של אנדרואיד נקי + קבלת עדכונים מהר, 4 ג'יגה ראם + 64 ג'יגה , לא רעה בכלל ומסך 5.5 הוא חד משמעית שילוב סופר מוצלח עבור שוק הביניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...