עדכון -מחפש מארז שקט עד שקט מאוד+ספק שקט עד 700 ש"ח בצפון או משלוח מהיר - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדכון -מחפש מארז שקט עד שקט מאוד+ספק שקט עד 700 ש"ח בצפון או משלוח מהיר

DSheepMaster

Recommended Posts

חג שמח לכולם , צריך את עזרתכם בבחירת ספק+מארז שקטים ביותר עד 700 ש"ח

יש לי מארז TT v3 black  עם מאורר אחורי 120 דוחק החוצה(4 בציור), 120 תחתון שדוחק אוויר פנימה לכרטיס מסך(3 בציור), אין לי מאווררים קדמיים(2 בציור) או מאווררים עליונים (1 בציור)

עם ספק 750 CORSAIR TX  עם מאורר 140MM גדול ובעברו היה גם שקט ביותר

v3_vl8000_airflow.jpg

נמאס לי מהרעש לאחרונה, במיוחד שהמאוורר של הספק התחיל להרעיש בצורה יוצאת דופן מכיוון שהספק שלי יושב למטה ואין לי יכולת לנקות אותו בקלות

הציוד הנוכחי שלי הוא:

+ מעבד I5 2500K בOC ל3.6 עם קירור של BUFALLO

+ R9 280X WINDFORCE -מאווררים -3 + OC כבד

+SATA SSD 

+HARDISK SATA

+צורב 

+לוח אם MICRO ATX - BIOSTAR TH67B 

+המחשב עובד 24/7

קראתי פה הרבה בפורום והתחלתי להסתבך מהמבחר והזמינות, חשבתי לקנות את המוצרים בסניף אייבורי כרמיאל או KSP נהריה, אבל אני רואה שיש להם מלאי בחוסר אז אין לי בעיה לחכות יום יומיים למשלוח מהיר(24 שעות)מחנויות אחרות

יש לי מספר דרישות

1. אם אתם מכירים אנשי מקצוע בצפון שיכולים לתקן מאוורר של ספק חשמל+התקנת מאווררים שקטים ביותר זה יחסוך ממני את כל הסיפור
  2. הגבלה לגובה המארז 50 ס"מ במקסימום
  3. עדיפות לספק חשמל שישב למעלה ולא למטה במארז (עקב בעיות נקיון בעתיד)- לפי מחשבון חשמל גם ספק של 500-550 וואט יספיק בהחלט, ה750 שיש לי הוא אוברקיל
  4. מבחינת שקט של ספק ומארז- ברמה של 8-9 מתוך 10, אבל שלא ישפיע יותר מדי על האוורור של המארז או הטמפרטורות.
  5. התקציב שלי גם למארז+לספק הוא עד 700 ש"ח סה"כ+אם צריך לקנות מאווררים נוספים כמובן (יש לי עלות נוספת של 200 ש"ח לטכנאי שיפרק את המארז הישן וירכיב בחדש+נקיון רכיבים+משחה טרמית חדשה)
  6. אופציה למשלוח לכפר ורדים/מעלות או לחילופין קנייה בסניף KSP בנהרייה או אייבורי כרמיאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי להוסיף לא אכפת לי מרעש בזמן מאמץ כלל , הרעש חשוב לי מאוד ברמה של 50 אחוז מאמץ- בלילות בזמן השינה ובזמן שאני עושה דברים בסיסיים במחשב כמו לפתוח 50 חלוניות בכרום במקביל+טורנט+ לראות סרט+ וואטסאפ - אלו לא דברים שמעמיסים כרטיס גרפי או מעבד 

לאחר סקר רחב- מה דעתכם?

1.מארז be quiet pure base 600
ספק חשמלי ANTEC PSU 650W Neo Eco Modular 80 מודולרי
תכונות: גובה 47 ס"מ- 3 ס"מ מרווח לאוורור / בורר מהירות רק עד ל3 מאווררים מקדימה/פילטר לניקיון רק מאחורה מתחת לספק
במחיר של: 577 ש"ח ב TMS או 615 ש"ח ב plonter
+מוסיף 1 מאוורר של 140 מקדימה ולמעלה עוד 2 של 140 סה"כ 210 ש"ח.

2.מארז be quiet pure base 600
ספק חשמלי 650W Antec EA650G-Pro 80Plus Gold PSU 
תכונות: גובה 47 ס"מ- 3 ס"מ מרווח לאוורור / בורר מהירות רק עד ל3 מאווררים מקדימה / ספק יותר טוב על הנייר/פילטר מתפרק לניקיון רק מאחורה מתחת לספק
במחיר של: 669 ש"ח ב TMS או 672 ש"ח ב plonter
+מוסיף 1 מאוורר של 140 מקדימה ולמעלה עוד 2 של 140 סה"כ 210 ש"ח.

3.מארז Antec VSP-5000 הגרסא הכי זולה
תכונות: גובה 47.6 ס"מ- 2 ס"מ מרווח לאוורור / בורר מהירות רק עד ל3 מאווררים מקדימה /פילטר מתפרק לניקיון מאחורה+מלמעלה/מגיע עם 3 מאווררים במקום 2.
במחיר של: 508 ש"ח ב TMS או 504 ש"ח ב plonter
+חוסך לי קניית מאווררים

4.מארז ANTEC P100 
תכונות: גובה 48.5 ס"מ- 1.5 ס"מ מרווח לאוורור / אין בורר מהירות נוח/ פילטר מתפרק לניקיון מאחורה+מקדימה
במחיר של: 699 ש"ח ב TMS או 665 ש"ח ב plonter
+מוסיף 1 מאוורר של 140 מקדימה ולמעלה עוד 2 של 140 סה"כ 210 ש"ח

5. מארז Carbide Series® 100R Silent Edition- הגרסה השקטה פשוט גרועה-ירד מהפרק

6.מארז Define S ו C - ירדו מהפרק עקב חוסר כונן 5.25 לצורב.

7.מארז Carbide Series® 270R - ירד מהפרק עקב חוסר כונן 5.25 לצורב.

8. Carbide Series® 330R - ירד מהפרק עקב גובה של 49.5 ס"מ, סה"כ 0.5 ס"מ לאוורור עליון

9.Carbide Series® Quiet 400Q -ירד מהפרק עקב חוסר כונן 5.25 לצורב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...