שחר של יום חדש: מעבדי ה-Coffee Lake של אינטל בביקורת - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שחר של יום חדש: מעבדי ה-Coffee Lake של אינטל בביקורת

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ככל הנראה שיהיה אפשר להגדיל... אם הכוונה היא שימוש באותה התושבת. האחרונה שעשתה קדנציה עם סדרה בודדת של הייתה LGA1156 והיא הייתה מאוד אקספירמנטלית.

אפשר גם להכנס למצב Cryo-stasis ולקום כשיצא טייגר לייק, דור 10 ננומטר משופר ב2020. אני יודע שברגע נתון זה עובדים מהנדסי קשה על הדור הזה שנראה בעוד שלוש שנים.

הדבר היחיד שאני מקווה לו היא דרך לשפר ביצועים בכל הקשור לתעבורה וקאשינג של . אני חושב שאנחנו נוגעים בתקרת זכוכית לעיבודי -בודדת בכל מה שקשור לתוכנות היום ויש הרבה צווארי בקבוק חשובים אחרים בשימוש של מערכת המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חביב קהל הגיימינג. בהחלט כן! נ.ב. זו לא פעם ראשונה שהאתר המוזכר לעיל מוציא תוצאות כל כך שונות. ולכן יש להתיחס אליו כמו ששאר המשתמשים המכובדים מתיחסים: פשוט לא לתת לו תשומת לב. יש לו אג'נדה והיא לא בדיוק משרתת את הקוראים התמימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של elikh

עם כל ההערכה אליך, בבקשה אל תתייחס לאינטל כמקור כל המזימות בעולם:) 

הנה גם אצלו המעבד לא היה משהו בOC:

https://www.youtube.com/watch?v=oCSkyNHXIAE

מזימות ?!

מה מזימה בכך שמחלקת PR של יצרן (שמפיצה מספר מאות איקזמלפרים לעיתונות בתחום עבור יום ההשקה)

תעשה chip binning לטובת הנושא ?

זוהי מתודה ידועה בתחום זה שנים ואינה משהו חדש.

הסיבה ש- hwzone לא קיבלה binned chip כמו אתרי הסקירה הבינלאומיים המוכרים,

היא משום שמי שאחראי לתת לליאור פה בארץ את השבב זה מישהו זוטר ומקומי מאינטל , ולא מישהו ממחלקת PR הראשית שמשכנה בארה"ב.

אילו ליאור היה מקושר ישירות לאינטל USA ומקבל את השבב שלו מאותו מקור שמקבלים hardwarunboxed ו- jay2cents ,

אז הוא היה מקבל שבב של 5.2ghz בדיוק כפי שהם קיבלו. its as simple as that. אין כאן שום "מזימות", נוידיאה ו- פועלות בדיוק

באותו אופן כמו .  ולכן לא מובן מהיכן חשבת לעצמך לשאוב את השמוש המונח הזה :) עם כל ההערכה שלי גם אליך כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביטוי כמובן נאמר בצחוק.

פשוט כמו שאתה רואה, גם GAMERSNEXUS קיבלו צ'יפ רע.

וקשה לי להאמין שהתאמצו בשביל ליינוס, HU, JAY אבל לא בשבילו :nixweiss:

השערה: אולי טמפ' החדר בישראל גבוהה יותר עכשיו משאר העולם? סה"כ זה כן יכול לעשות את ההבדל של 100-200HZ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמחלקת PR עובדת על הכנת רבע אלפיית שבבים להפצה לעיתונות ליום ההשקה, יתכן שמתפקשש להם אחד פה או שם,

וזה מה ש קבלו.

או שיש להם סביבת בדיקות קצת פחות מהוקצעת, אלמנט שמפריע להשיג את התדר המיוחל כמו יתר הסוקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של wddr444

מדוע אין התיחסות ל- NVMe PCIe M.2   ?

SSD-960-EVO-250GB" rel="" style="background-color:transparent;color:rgb(0,0,0);text-decoration:none;">RAID 0    + nvme PCIe M.2  גם אין שום התיחסות ?
אני לא רואה אותי קונה מחשב חדש בלי PCIe M.2

וחסר מאוד התיחסות

גם בנוגע לקירור   NVMe PCIe M.2

ממליץ לאנשי האתר - פתחו מדור 'כתבות קוראים'  - חומרים שקוראים הציעו לאתר. יש לי גם כמה מעניינות שחסרות לי באתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד הכי מעניין הוא i3 עם המכפלה הפתוחה. 
לרוב המוחלט של המשתמשים (מעבר לאופיס ואינטרנט) ובהם גיימרים הוא הבחירה העדיפה ביחס מחיר\תועלה.

הרבה ליבות זה מגניב ומרגיש טוב ונכון אבל לא באמת שווה את ההפרש וחסר שימוש חוץ ממקרים ספציפיים מדי.

אם רק היו יכולים לעשות לו עוד קווץ קטן במחיר...

perfrel_3840_2160.png

perfrel_1920_1080.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הביקורת הזו מ Hardware Unboxed המעבד i3-8100 מציג ביצועים דיי יפים יחסית לרמת המחיר שלו בהרבה מהמבחנים והוא בהחלט מהווה תחרות למעבדי ה 3. למעשה הדבר היחיד הבעייתי הוא העובדה שכרגע אין לוחות אם זולים לתושבת 1151v2, כך שבעלות הכוללת (מעבד ולוח אם ביחד) מעבדי 3 עדיין משתלמים יותר. ברגע שיהיו לוחות אם זולים סביר להניח שזה יהיה המעבד המשתלם ביותר לשוק הבינוני-נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...