קונסולת ה-Shield הסלונית של NVIDIA: מעכשיו זולה קצת יותר, ועם העוזרת החכמה של גוגל - אינטרנט של הדברים - IoT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונסולת ה-Shield הסלונית של NVIDIA: מעכשיו זולה קצת יותר, ועם העוזרת החכמה של גוגל

yonatan.mendelson

Recommended Posts

יש לי mi box שמריץ משחקים מצוין, סטרימר סבבי בבי, מדיה פלייר לסרטים מעולה. עלה פחות מ 250₪. הבעיה זו התמיכה הלקויה במשחקים. יש למה לקנות את הShield כשיש מכשירים זולים יותר משמעותית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nvidia רושמים כ-260 משחקי שכביכול רצים הכי טוב על השילד (רובם או לפחות חלקם מציעים שיפורי גראפיקה יחודיים לשילד).

רשומים עוד 24 משחקים \ פורטים שרצים רק על השילד.

ועוד 125 משחקי בסטרימינג מהענן (Geforce Now). 

באופן אישי, עבור גיימינג על השילד אני משתמש בעיקר ב-Gamestream (סטרימינג מה- הביתי שלי).  לפעמים אמולטורים או משחק אבל בקושי.

לדעתי שירות כמו Now יכול להיות מעניין למי שאין מחשב משחקים או קונסולה בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן, לא דובר מפורשות על :D 

לי אין כזאת ולכן לי זה היה סוגר את הפינה. 

הזרמה של משחקים ב4K, בהצלחה עם זה O____O לא מובן מאליו גם עם הshield (בהנחה ותומך).

באשר לסרטים וכו', כל TVbox (מודרני) זול יכול להתמודד עם מדיה ב4K.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אם אפשר להרחיב את הדיון..

במידה ויש לי חכמה מהדור האחרון שמחוברת לרשת הביתית בחיבור קוי, האם אוכל להזרים משחקים מהמחשב דרך הרשת בלי תיווך של סטרימר/שילד?

אני יכול להזרים לטלויזיה מדיה מהטלפון הנייד שמחובר בחיבור לראוטר, והטלויזיה ממילא בחיבור קוי.. אז למה לא ללכת עד הסוף עם משחקים מהמחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי בטלווזיה. טלווזיה חכמה אומר שיש לך מחשב בתוך הטלווזיה. אי אפשר להזרים תוכן דרך האינטרנט אם אין מחשבים בשתיי הקצוות.

יש טלווזיות שתומכות כבר בהזרמות בילט אין. יש כל מיני סוגים של STREAMING, CAST ועוד אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שנאמר, בטלוויזיות "smart" מבוססות אנדרואיד יש אפשרות להשתמש באפליקציות המאפשרות הזרמת משחקים מהמחשב, אך מהניסיון שלי הן לא מתפקדות ברמה של ההזרמה של (או shield לצורך העניין). כמובן שייתכן שהאפליקציות השתפרו מאז, לא בדקתי.

אני כן יכול לומר מניסיון, שtv box windows פשוט שעלה לי 300 שקל (wintel pro), מזרים משחקים מהמחשב דרך כשהעיבוד מתבצע בחדר אחר (עם מחשב נייח) וזה עובד מ ע ו ל ה! בFHD . הרשת עוברת דרך מתאם חשמל (לא wifi).

כך שאם קונים קופסה כזאת (במיוחד אם קצת איכותית), זה בעצם 2 ציפורים במכה אחת. גם הזרמת משחקים וגם מדיה (ממש מחשב סלוני חביב). כך שהlink או הshield הופכים בעצם מיותרים. ההזרמה דרך steam זהה לחלוטין לשימוש בlink.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך זה ממקם את הshield פשוט כמזרים מדיה יקר מאוד עם נגישות טובה יותר לפונקציות מסוימות בלבד.

הנסיון שלי עם מחשב סלוני מבוסס (ara x5 plus) לא היה מאוד מוצלח, אניי יחסתי את זה לשילוב בין חומרה לא חזקה למערכת 10..

נדמה לי שגם הממיר של יס יכול לשמש כמזרים מדיה בחיבור קוי. אולי שווה לבדוק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של OvO

אני כן יכול לומר מניסיון, שtv box windows פשוט שעלה לי 300 שקל (wintel pro), מזרים משחקים מהמחשב דרך Steam כשהעיבוד מתבצע בחדר אחר (עם מחשב נייח) וזה עובד מ ע ו ל ה! בFHD . הרשת עוברת דרך מתאם רשת חשמל (לא wifi).

לבעלי Geforce (עם Geforce Experience מותקן) אמליץ לנסות את Moonlight, אפליקציית סטרימינג קוד פתוח הרוכבת על טכנולוגית gamestream של .

כמה מייתרונותיה אל מול Steam:

- רצה על הכל (PC / Chrome, , , Gear , Rasspberry Pi, PS Vita). 

- שימוש בהאצת חומרה של הכרטיס מסך לקידוד וידאו (Steam צורכת משאבי CPU).

- תמיכה בעד 60FPS (בהנחה שהקליינט מסוגל להריץ את הוידאו)

- הזרמה של שולחן העבודה.

שמעתי שעם צריך תוכנה צד שלישי ללחיצת alt-tab במקרה שחלון משחק מאבד פוקוס ? ושהיא בכלליות עובדת הכי טוב עם משחקים שתומכים ב- borderless full screen window mode ?

יודע שב-gamestream / moonlight אין בעיה עם Fullscreen או .

סתם התעניינתי וניסיתי את Moonlight על הסלולארי שלי. שיחקתי עם זה קצת (Wifi @ 720p / 60fps) והתרשמתי לטובה.

סטים אולי עדיפה להגדרות גיימפאד ולא מוגבלת לכרטיסי מסך ירוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז כמה הערות קטנות :D 

1. בsteam יש דווקא תמיכה בקידוד גם בכרטיסים ירוקים, גם אדומים וגם בכרטיסי המסך המובנים של (במקביל לnvidia/amd ולא במקום) שזה בכלל מגניב ומה שמוגדר אצלי בפועל.

2.נכון התמיכה מוגבלת עדיין "רק" לחלונות, לינוקס ומאק, אבל להערכתי זה רק עניין של זמן עד שהאפליקציה האנדרואידית של תאפשר הזרמה, ואז יחלשו על 98 אחוז מהשוק :D .

3.השימוש ברשת קווית הוא מבחירה (הdefault אצלי בסלון), כן ניסיתי דרך wifi בלפטופ הדפוק שלי ועבד מצוין. אבל עצם העובדה שההזרמה עובדת בצורה כה פשוטה וחלקה במחשב חלוש כמו הwintel pro זה נהדר. אגב המחשב הנייח שלי בינוני מאוד, מורכב מi5 מזדקן ו7970 :D 

4. לא שמעתי/נתקלתי מעולם בבעיית תאימות עם משחק :o , בין אלה שניסיתי : dota 2, batman arkham knight, shadow of mordor, tombraider, ,mortal kombat X ועוד ועוד.

5.אני לא פאנבוי של valve! אין יום שעובר שאני לא מסנן קללה עסיסית על גייבן השמן. אני מאוד שמח לשמוע שעבד לך טוב בסלולאר! עוד אופציות תמיד יתקבלו בברכה :) 

6. סליחה על החפירה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...