חיבור אקסס פוינט על גבי תשתית טלפון - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור אקסס פוינט על גבי תשתית טלפון

המתפלש

Recommended Posts

אז ככה: יש לי בבית הוטבוקס בסלון. בגלל שהוטבוקס נותן אות דיי חלש, בחדרים הרחוקים בקושי יש קליטה. אין לי אופציה להזיז אותו כי שם נמצא החיבור לכבלים.

חוץ מזה יש לי חיבור כמעט בכל החדרים בבית, משהו שנשאר מהדייר הקודם. כרגע אני לא משתמש באף אחד מהחיבורים לכלום.

זה אפשרי לחבר את ההוטבוקס לחיבור ולחבר אקסס פוינט באחד מהחדרים הרחוקים? מה זה דורש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דורש שני מתאמים - אחד בכל אחד מקצוות קו הטלפון.  קח בחשבון שזה לא פתרון זול - הוא מכונה Gh.n.  עוד פתרון הוא חיבור דרך החשמל על ידי מתאמי -חשמל (HOME PLUG) אבל הכי איכותי זה להעביר כבל - דרך תעלות הטלפון - לקצה השני ולמקם שם את ה-AP בחיבור קווי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Cheif

זה דורש שני מתאמים - אחד בכל אחד מקצוות קו הטלפון.  קח בחשבון שזה לא פתרון זול - הוא מכונה Gh.n.  עוד פתרון הוא חיבור דרך רשת החשמל על ידי מתאמי רשת-חשמל (HOME PLUG) אבל הכי איכותי זה להעביר כבל רשת - דרך תעלות הטלפון - לקצה השני ולמקם שם את ה-AP בחיבור קווי.

ציטוט של selverado

הדרך הכי מיקצועית. כל ילד יודע שהתוכי של בזק גנב, ובכלל לא שווה להחזיק קו טלפון.

הפתרון, להשתמש בתשתית בזק (החיווט בלבד ללא קוו) להעברת רשת אינטרנט.

קו אינטרנט דורש 4 חוטים בפינים 1,2,3,6 כידוע קו טלפון מגיע במינימום 2 קווים, אבל רוב הקווים 2 זוגות כ-4 קווים. ולכן חבר RJ47 בקצוות וזהו. 

הכי יעיל, זול , וחסכוני.

ד"א, לא משתלם כלכלית להחזיק קו בזק גם עידן הפקסים הולך להיעלם . לחזיק קו סלולרי יותר זול מקו של התוכי הגנב

אתם כותבים דברים מאוד שונים, בלבלתם.

אין לי קו טלפון או DSL וגם לא יהיה לי, אני יכול לחבר את הראוטר לתשתית של בזק ולקבל בצד השני בלי מתאמים?

אם אני מבין נכון RJ47 זה קבל אתרנט פשוט? אם כן, אי אפשר לחבר אותו לחיבור רגיל.

נשמע לי קשה על בלתי אפשרי להעביר קבל דרך התעלה של הטלפון בעצמי- ככה שזה גם לא פתרון זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתרון 2 שאתה מציע לא יעבוד וחבל על הזמן.  חוט טלפון, אפילו אם יש בו 4 גידים, לא יכול לשמש ככבל .  הוא אינו מסוכך והזוגות שלו אינם שזורים - לכן היכולת שלו לשמש ככבל , אם בכלל, מאוד מאוד מוגבלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה כותב היא לא יותר מהנפצה חסרת בסיס.  בכבל טלפון סטנדרטי אין זוגות שזורים והצבעים בו שונים לחלוטין ממה שאתה מתאר.  כבל טלפון יכול לשמש ככבל לטווחים מאוד קצרים ומאוד מומלץ להשתמש בזה כפתרון לטווח ארוך.  חבל שאתה מטעה אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...