מחשב גיימינג עד 7k - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב גיימינג עד 7k

ofirlik

Recommended Posts

אם אין משהו מיוחד בלוח שבחרת, אתה יכול ללכת על הלוח הזול ביותר:

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=GA-Z370-HD3

לגבי הקירור לפי מה שראיתי בגודל של הלוח שלמעלה ובגודל של המארז, לא צריכה להיות בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של The_MichMan

אם אין משהו מיוחד בלוח שבחרת, אתה יכול ללכת על הלוח הזול ביותר:

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=GA-Z370-HD3

לגבי הקירור לפי מה שראיתי בגודל של הלוח שלמעלה ובגודל של המארז, לא צריכה להיות בעיה.

נראה לי כדאי שיהיה לי את החיבורי החדשים אני בטח אתקדם אליהם מתישהו מה עדיף לי מהלוחות באיזור של ה680-700?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ofirlik

בתיאוריה תכננתי עד 1000 פלוס מינוס למסך

גם ככה אני לא מהאנשים ששמים לב לכל ההבדלים הדקים זה אחת מהסיבות למה תכננתי על המסך ההוא, בנייר הוא היה אחלה והמחיר מצויין

יש מסך 1440 בקי אס פי  על פניו לא נשנע רע בכלל - Lenovo L24Q-10 23.8 Inch 2k LED IPS

תמיד יש את מידי פעם יש מציאות אולי עכשיו לקראת בלאק פרידיי תמצא משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ea80

יש מסך 1440 בקי אס פי  על פניו לא נשנע רע בכלל - Lenovo L24Q-10 23.8 Inch 2k LED IPS

תמיד יש את מידי פעם יש מציאות אולי עכשיו לקראת בלאק פרידיי תמצא משהו...

אני מחכה לblack friday ובכללי רשמצי על המסך הזה למעלה, אבל ענו שהוא לא באמת טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

כל ההודעה הזאת כמעט לחלוטין מלאה בטעויות, למה אתה ממליץ לאנשים בלי להבין את החומר?
לא רק שרייזן יוצר צוואר בקבוק רציני על 1080TI גם ב1080 144 וגם ב2K אלא שגם אם לא, הI5 החדשים כנראה יהיו טובים משמעותית יותר מהרייזן 5(שכבר עכשיו גם עם OC מתקשה מול I5 בDX11 וזה עם זכרונות יקרים), הייתרון המרכזי של הרייזן הוא עוד ליבות, שזה בדיוק מה שאינטל דחפה למעבדים החדשים, אם זה היה עוד שלושה חודשים אז כן, תקנה רייזן עכשיו, אבל מכיוון שזה פחות מחודש לקנייה כל כך גדולה ברור שכדאי לחכות ולראות.
35 FPS זה מספיק? מה?! אתה בשנת 95? אם אני יורד מ60 זה ממש מפריע לי לעין וכל אדם שמשקיע במחשב יותר מ2500 שקל לא צריך לצפות לזה, אין שום סיבה ריאלית לעבור ל4K כרגע, אם אתה ממש רוצה לשדרג מסך כנראה שחווית השימוש תהיה טובה הרבה יותר עם 2K Ultrawide או 1080 144 אם אתה מתכנן לשחק הרבה בFPS.

לא נראה לי שאני טועה אמרתי על 1080P יש צוואר בקבוק אבל שוב אתה עובר את ה60 FPS אז מה זה משנה צוואר בקבוק ככל שתעלה ברזלוציה לא יהיה צוואר בקבוק כי העיבוד עובר בעיקר למעבד הגראפי

http://www.tomshardware.com/answers/id-3472719/ryzen-1600-bottlneck-1080ti.html- פה בלינק שיחה בקטנה על זה ואם אתה מכיר את האתר אתה יודע שזה לא תפוז...אין לי בעיה עם ביקורת יש מצב שאני טועה.. למרות שלפני שאני נותן הצעות אני תמיד בודק את עצמי אממה יש דרך לתת ביקורת אתה לא יכול לבוא ולהגיד על מישהו שהוא מלא בטעויות שאפילו חצי ממה שרשמתי לא טעויות אחרת אני מאמין שיותר מבן אדם אחד היה מתקן אותי שוב אין לי בעיה עם ביקורת אבל לשרוף ככה בן אדם שמנסה לעזור אחי לא מתאים לא כועס או משהו רבל בחיית תיהיה עדין להבא:) 

- 7700K ורייזן 5 ב1440P אני לא רואה הבדלים משמעותיים...כרטיס 1080 GTX

לא טעיתי ולא הטעתי:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ofirlik

אני מחכה לblack friday ובכללי רשמצי על המסך הזה למעלה, אבל ענו שהוא לא באמת טוב

לצערי אין לי תשובה ראיתי שרשמו שהמסך לא טוב אבל לא הסבירו למה...בעייתי אבל תמיד אפשר ללכת לקי אס פי יש להם מסכים בתצוגה ולראות לדוגמא אם יש הבדל בין מסך של סמסונג לאומת המדובר באותה רזלוציה גם עם כל מי שמנסים לעזור פה אתה חייב לקחת דברים בערבון מוגבל .מריחות צבע על המסך אני בטוח שלא תראה, למסך יש 3 שנים אחריות כמו כל מסך של סמסונג על פניו נשמע לא רע...הכנסת מסך ב2500+- שקל ...כנס לאמזון יש לך בפחות כסף מזה מסכים של 1080P עם 144הרץ וג'י סינק ....תבדוק את העניין ישתלם לך בהבטחה!!! בקשר ל1080TI אחי בזבוז לקנות כזה כרטיס בשביל 1080P תחסוך תכסף אפילו לשדרוג עתידי 1070 8גיגה יכסה אותך מעל למה שאתה צריך ,המחירים של הכרטיסים היום לא מצדיקים את הביצועים שלהם 3.5 אלף לכרטיס צריך לתת לך אולטרא מעל 60 FPS וזה לא קורה ברוב המשחקים!!! אל תתן לחזירים לגנוב אותך זה שוד לאור יום בהסכמה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מתעניין עכשיו בקניית מחשב. התקציב שלי דומה לתקציב (המקורי) שלך. 

המפרט גם די דומה (8700k, z370...) עם הבדלים רק במסך וכתוצאה מכך גם בכרטיס מסך.

המסך שאני אקנה הוא 1440p על קצב רענון של 75hz, המחיר עומד על 1500~.

כרטיס המסך יהיה gtx 1070, עם מחיר של 2000~ בתקווה שאצליח להשיג בסביבות 1500 מחו"ל

המחירים של המסכים וכרטיסי המסך ה-high end היום הם לא פרופורציונאליים, במיוחד בארץ, מרגיש לי לא הגיוני להוציא מעל 3000 שקל על מסך + כרטיס מסך.

אני רוצה מחשב חזק מאוד לתקופה של לפחות 5-6 שנים, המטרה ההעיקרית היא לא גיימינג, אבל זו כן מטרה משנית.

המחשבה שלי היא כזאת, לקנות מחשב חזק מאוד עם אפשרות ל-OC לכשארצה לקנות מסך וכרטיס מסך חדשים עוד 3-4 שנים - בתקווה שעד אז בשביל על 144hz+ לא נצטרך להוציא כמות לא הגיונית של כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של micro_oven

לא מבין את האנשים כאן , ולכן אחזור שנית . לא משתלם לרכוש מעבדים לדור 8 נקודה.

מסכים לגמרה במיוחד אם מסתכלים קדימה על כל התמונה ולא רק מבחינת מעבד...אבל אני מבין את אלה שרוצים לקנות היה לי I7 940 שתכלס אם הייתי מכניס לו רק כרטיס כמו ה1080TI במקום לקנות מחדש מערכת שלמה היה משתלם לי והייתי מריץ כל דבר ב1440P על אולטרא אבל דיגדג לי על הרייזן:))))) וגם לא עפתי לקחתי 1600X אחלה דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

אחד הטובים. חיסרון יחידי שהוא לא אבל זאת פשרה הגיונית.

מה שכן מסך טוב מחזיק הרבה שנים ככה שלדעתי זאת הוצאה משתלמת.

יש מסך שהיית ממנו יותר ממנו? אני מוכן להיות גמיש במחיר(קצת)/גודל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של bnkthegr8

אני גם מתעניין עכשיו בקניית מחשב. התקציב שלי דומה לתקציב (המקורי) שלך. 

המפרט גם די דומה (8700k, Z370...) עם הבדלים רק במסך וכתוצאה מכך גם בכרטיס מסך.

המסך שאני אקנה הוא 1440p על קצב רענון של 75hz, המחיר עומד על 1500~.

כרטיס המסך יהיה gtx 1070, עם מחיר של 2000~ בתקווה שאצליח להשיג בסביבות 1500 מחו"ל

המחירים של המסכים וכרטיסי המסך ה-high end היום הם לא פרופורציונאליים, במיוחד בארץ, מרגיש לי לא הגיוני להוציא מעל 3000 שקל על מסך + כרטיס מסך.

אני רוצה מחשב חזק מאוד לתקופה של לפחות 5-6 שנים, המטרה ההעיקרית היא לא גיימינג, אבל זו כן מטרה משנית.

המחשבה שלי היא כזאת, לקנות מחשב חזק מאוד עם אפשרות ל-OC לכשארצה לקנות מסך וכרטיס מסך חדשים עוד 3-4 שנים - בתקווה שעד אז בשביל 4k על 144hz+ לא נצטרך להוציא כמות לא הגיונית של כסף.

אם רוצים לטווח ארוך, עדיף להשאיר מקום לשדרוג.

במקום לקנות 8700K + Z370, אפשר לקחת R5 1600 ולוח יותר זול (הפרש של 800~ ש"ח על המעבד, 300 ש"ח על הלוח אם, שהם סה"כ 1100 שקלים שתשים בצד), ואז בעוד כמה שנים טובות כשתרצה לשדרג, יהיה לך דור חדש של מעבדים (ZEN 3 נניח) שאליו תוכל לשדרג בכסף שחסכת, וכך תקבל ביצועים טובים יותר מאשר מעבד שעבר OC מדור ישן יותר, לפני כמה שנים טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי...

בתקציב כמו שלך אין סיבה לגיימינג ב-1080P.

1440P על מסך 23" זה כמו לתלות בול על שלט חוצות.

לך על מסך 27" 1440P. ופנל TN לא כזה נורא כמו שמנסים ליצור פה רושם כזה.

לקנות כרטיס 1080 שעומד לצאת 1070TI, כאב לב!

וכעת לגבי המעבד...

ברזולוציה של 1440P ומעלה אין שום סיבה לרכוש מעבד , חבל על הכסף!

אם אתה מעוניין רק בגיימינג. לך על 1600.

גיימינג וגם עבודה קראטיב, 7 1700 עם ידני, ואתה מסודר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...