מחשב גיימינג עד 7k - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב גיימינג עד 7k

ofirlik

Recommended Posts

ציטוט של lompy

מה התקציב ?

מסך שיצדיק GTX 1080 יעלה 1700 - 2000 שקל ואפילו יותר.

בתיאוריה תכננתי עד 1000 פלוס מינוס למסך

גם ככה אני לא מהאנשים ששמים לב לכל ההבדלים הדקים זה אחת מהסיבות למה תכננתי על המסך ההוא, בנייר הוא היה אחלה והמחיר מצויין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של ofirlik

גם ככה אני לא מהאנשים ששמים לב לכל ההבדלים הדקים זה אחת מהסיבות למה תכננתי על המסך ההוא, בנייר הוא היה אחלה והמחיר מצויין

אז אתה יכול לשנמך את הכרטיס ל-1070 בכיף ולהביא מסך מעולה ב-900 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של seed20

אז אתה יכול לשנמך את הכרטיס ל-1070 בכיף ולהביא מסך מעולה ב-900 שקל.

זהה מה שתכננתי בתהחלה אבל כל ההסתכלויות נדלקתי על ה1080 ובכללי אני לא חייב hdd אני יכול לקחת מהישן  פשוט בגלל שזה היה בנוסף אז זרמתי ככה שיש לי כמה מאות שקלים לחסוך שאני יכול להשקיע בכרטיס מסך אם אני מרכיב לבד, פשוט ראיתי שלקנות מורכב מוריד את המחיר בהרבה אז חשדתי ורציתי לשמוע דעות של אנשים כי סה היה נשמע טוב מידי, מבחינת המחשב אני אעשה שהוצע אחכה קודם לדור 8 ואראה איך מתגבש לגבי מסך אני אשמח להצעות 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

טוב , צריך לחשוב על זה. אני אנסה לבדוק לך אופציות כשיהיה לי יותר זמן

טוב חקרתי קצת, ומה שהגעתי אלי היה זה

https://ksp.co.il/?uin=36304&enter_zap=1&store=shipment&utm_source=zap&utm_medium=cpc&utm_campaign=zap&txt_search=afxPro

אני יכול להרשות לעצמי אבל זה כן כואב, האם יש משהו זול יותר שיתן מענה דומה או שאין לי ברירה, אני מתכנן מחשב לכמה שנים אז במקרה הגרוע אני אחיה עם ההוצאות אבל מה שלא חייבים תמיד טוב לצמצם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ofirlik

אבל מבחינת משחקים המעבדים של אינטל מביאים ביצועים טובים יותר לא? ומבחינת המחשב של RYZEN זה הספק והמארז?

תבדוק בנצים

יש מהירים שאפילו מעלים את הביצועים מעבר לכל העידכונים שהרייזן נותן והשתפר לאחרונה גם מצאו שאם מורידים LANTeCY בזכרונות הביצועים אפילו משתפרים יותר 

שורה תחתונה הרייזן נותן הרבה יותר פר מחיר גם מהמעבד הכי טוב של למשחקים שזה ה7700K והרייזן יתן לך להוציא מהכרטיס (אפילו 1080TI החזק ביותר כרגע) מעל מה שצריך בשביל משחק חלק באולטרה (משמע מעל 60FPS שאתה תכלס צריך מעל 35) 

תעשה חושבים (אני אומר מספיק לחזירים מכרו לנו לוקשים המון זמן במחיר פרימיום)

בנץ מלפני שבועים על מעבד 1600( לא ה1600X) שים לב את ההבדלים לא משמעותי המחיר בין המעבדים ממש משמעותי ואני בטוח שלא הורידו פה את ה-LATENCY של הזכרונות :)))))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

ציטוט של Moon-Mage

כנראה שכדאי לך לחכות לדור החדש של אינטל ויכול אף להיות שכדאי לחכות ל1070 TI שניהם אמורים להגיע עוד כחודש

ציטוט של ea80

תבדוק בנצים

יש זכרונות מהירים שאפילו מעלים את הביצועים מעבר לכל העידכונים שהרייזן נותן והשתפר לאחרונה גם מצאו שאם מורידים LANTeCY בזכרונות הביצועים אפילו משתפרים יותר 

שורה תחתונה הרייזן נותן הרבה יותר פר מחיר גם מהמעבד הכי טוב של אינטל למשחקים שזה ה7700K והרייזן יתן לך להוציא מהכרטיס (אפילו 1080TI החזק ביותר כרגע) מעל מה שצריך בשביל משחק חלק באולטרה (משמע מעל 60FPS שאתה תכלס צריך מעל 35) 

תעשה חושבים (אני אומר מספיק לחזירים מכרו לנו לוקשים המון זמן במחיר פרימיום)

בנץ מלפני שבועים על מעבד 1600( לא ה1600X) שים לב את ההבדלים לא משמעותי המחיר בין המעבדים ממש משמעותי ואני בטוח שלא הורידו פה את ה-LATENCY של הזכרונות :)))))

לא עדיף אבל לחכות לראות את דור 8 של אינטל? הרי ראיתי שהם הוסיפו שם עוד ליבות(כנראה קלטו את הרמז) ולא יהיה לryzen bottleneck עם ה1080ti?

מה שיפרו ב1070 ti?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ofirlik

לא עדיף אבל לחכות לראות את דור 8 של אינטל? הרי ראיתי שהם הוסיפו שם עוד ליבות(כנראה קלטו את הרמז) ולא יהיה לryzen bottleneck עם ה1080ti?

מה שיפרו ב1070 ti?

לדעתי לא שווה לחכות לדור 8 אם יש לך זמן לחכות תחכה רק בגלל שהמחירים בטח ירדו אחרי ההשקה(לא בטוח) לא הייתי הולך על בגלל שהמעבדים שלהם חמים מאוד לאומת רייזן המחירים גבוהים לאומת רייזן גם לאותו מספר ליבות השידרוג העתידי שלך מוטל בספק(שוב להחליף לוח אם) כיום לא משתלמים כלכלית על זה אין ויכוח

לגבי צוואר בקבוק על 1080TI אם אתה משחק ב1080P אז יש אבל שוב אתה עובר את ה100FPS ומ35 אתה כבר לא מרגיש הבדלים. מעל 1080P(2K ומעלה רזלוציה) אין צוואר בקבוק על הרייזן כך או כך זו לא אמורה להיות הדאגה שלך

תחסוך כסף על המעבד ותשדרג את המסך לרזלוציה גבוהה מ1080P עולם אחר אחי.ראוי להדגיש שמשחקיות ב4K גם ה1080TI מתקשה תלוי בהגדרות והאופטימזציה של המשחק אבל בהחלט לרוב יתן מעל 35 FPS שזה פגז!

1070ti כרטיס בין ה1070 ל1080 קצת יותר טרנזיסטורים המחיר שלו צריך להיות בסביבות 400 דולר... אחרי בנצים נדע אם שווה לקנות ביצועים פר מחיר ל1070

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ea80

לדעתי לא שווה לחכות לדור 8 אם יש לך זמן לחכות תחכה רק בגלל שהמחירים בטח ירדו אחרי ההשקה(לא בטוח) לא הייתי הולך על אינטל בגלל שהמעבדים שלהם חמים מאוד לאומת רייזן המחירים גבוהים לאומת רייזן גם לאותו מספר ליבות השידרוג העתידי שלך מוטל בספק(שוב להחליף לוח אם) אינטל כיום לא משתלמים כלכלית על זה אין ויכוח

לגבי צוואר בקבוק על 1080TI אם אתה משחק ב1080P אז יש אבל שוב אתה עובר את ה100FPS ומ35 אתה כבר לא מרגיש הבדלים. מעל 1080P(2K ומעלה רזלוציה) אין צוואר בקבוק על הרייזן כך או כך זו לא אמורה להיות הדאגה שלך

תחסוך כסף על המעבד ותשדרג את המסך לרזלוציה גבוהה מ1080P עולם אחר אחי.ראוי להדגיש שמשחקיות ב4K גם ה1080TI מתקשה תלוי בהגדרות והאופטימזציה של המשחק אבל בהחלט לרוב יתן מעל 35 FPS שזה פגז!

1070ti כרטיס בין ה1070 ל1080 קצת יותר טרנזיסטורים המחיר שלו צריך להיות בסביבות 400 דולר... אחרי בנצים נדע אם שווה לקנות ביצועים פר מחיר ל1070

כל ההודעה הזאת כמעט לחלוטין מלאה בטעויות, למה אתה ממליץ לאנשים בלי להבין את החומר?
לא רק שרייזן יוצר צוואר בקבוק רציני על 1080TI גם ב1080 144 וגם ב2K אלא שגם אם לא, הI5 החדשים כנראה יהיו טובים משמעותית יותר מהרייזן 5(שכבר עכשיו גם עם OC מתקשה מול I5 בDX11 וזה עם יקרים), הייתרון המרכזי של הרייזן הוא עוד ליבות, שזה בדיוק מה שאינטל דחפה למעבדים החדשים, אם זה היה עוד שלושה חודשים אז כן, תקנה רייזן עכשיו, אבל מכיוון שזה פחות מחודש לקנייה כל כך גדולה ברור שכדאי לחכות ולראות.
35 FPS זה מספיק? מה?! אתה בשנת 95? אם אני יורד מ60 זה ממש מפריע לי לעין וכל אדם שמשקיע במחשב יותר מ2500 שקל לא צריך לצפות לזה, אין שום סיבה ריאלית לעבור ל4K כרגע, אם אתה ממש רוצה לשדרג מסך כנראה שחווית השימוש תהיה טובה הרבה יותר עם 2K Ultrawide או 1080 144 אם אתה מתכנן לשחק הרבה בFPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יצא דור 8 אז בניתי משהו מעודכן, דגשים אני מעוניין ב   8700k    וב1080 החלטתי להשקיע פעם אחת ולגמור עם זה לכמה שנים(כמובן בגבול הטעם הטוב)

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=119744

אשמח אם תסתכלו ותגידו אם זה בסדר מה כדאי להחליף, לא משנה לי גם חנות אחרת וכשאתם משנים אשמח שתסבירו למה

אני לא צריך שום hdd

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על פניו נראה בסדר גמור, בקירור מעבד הייתי הולך על:

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=NH-D15

והייתי מוסיף עוד מאורר למארז של .

שיהיה אחד מקדימה אחד מאחורה.

או ללכת על המארז הזה שכבר כולל 2 מאוררים:

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=CC-9011077-WW

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של The_MichMan

על פניו נראה בסדר גמור, בקירור מעבד הייתי הולך על:

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=NH-D15

והייתי מוסיף עוד מאורר למארז של Corsair.

שיהיה אחד מקדימה אחד מאחורה.

או ללכת על המארז הזה שכבר כולל 2 מאוררים:

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=CC-9011077-WW

אין לי בעיה עם המאוורר שהצעת לפהך ברוב המקומות המליצו עליו, אבל כתבו שהוא ענק לא יהיה לי בעיה של מקום? והאם יש משהו שהייתם משנים כדי להוזיל כי לא נחוץ, לדג כי אני לא מבין מספיק בדגמים השונים של ה1080 והלוחות אם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...