מחשב גיימינג עד 7k - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב גיימינג עד 7k

ofirlik

Recommended Posts

מה התקציב המקסימאלי? 7000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל את כל התקציב אם אפשר לחסוך

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? לא לחרוג

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? גיימינג 

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: גיימינג בעיקר 

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב: shadow of war, divinity players unkown

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 1920X1080 כנראה אקנה חדש

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8

= יש לנסות ולהקפיד על השקט) 5

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? קל

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא צריך תוכנות או ווינדוס, הרכבת מחשב בחנות

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים: 

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? שבוע-שבועיים הקרובים

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא מתוכנן בזמן הקרוב, אולי הרחבת זיכרון איחסון או ראם בהמשך

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:  חקרתי את הנושא וראיתי שאם אני קונה מארז מוכן זה יוצא משתלם תוכלו לבדוק ולהגיב

http://www.tms.co.il/product/17853

http://www.tms.co.il/product/17847

http://startpc.co.il/value-7

האם לדעתכם כדאי לקחת אחד מהם או אולי לנסות לבקש לשנות משהו

תודה חבר'ה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בתור שלד הייתי הולך על מחשב מבוסס (מחליף ספק, מארז ,בודק איזה מדובר ואולי מגדיל אותו)

או מחכה 2-3 שבועות למעבדים החדשים של .

בכל מקרה לקנות עכשיו מעבד מדור 7 זה שטות , הוא יהיה מיושן עוד לפני שאפילו תפעיל את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ofirlik

אבל מבחינת משחקים המעבדים של אינטל מביאים ביצועים טובים יותר לא? ומבחינת המחשב של RYZEN זה הספק והמארז?

כן אבל עם כוכבית משמעותית, משחקים שהוצא להם עדכון התאמה לרייזן הציגו שיפור משמעותי בביצועים - מכך נובע שזה רק עניין של פלטפורמה צעירה ומשחקים עתידיים צפויים לצאת מותאמים אליה בצורה טובה יותר.

מה גם שההבדלים לא מאוד משמעותיים והערך הנוסף שמקבלים ממעבדי רייזן שווה בהרבה מקרים את הפשרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי בכללי שאני מתכנן לקנות מסך חדש חשבתי על זה

https://ksp.co.il/?store=Ramle&changeSnif=&uin=38911&m=langUpgradeEN

ואמרו לי שאני יכול להוסיף 150 ולקבל את corsair rm650x

ובכלל שווה לי לחכות לדור 8? בדרך כלל ההבדלים בין כל דור מעבדים של ממש מינימאליים לא?

בהתחלה הסתכלתי גם על ryzen אבל אז ראיתי שבכל הביצועים הוא ביצע פחות טוב מאשר ולגבי זה שמשחקים בעתיד יתמכו, כבר התחיל משהו כזה? או שזה תקווה/אמונה לא מצאתי דומאות כמו שצריך לזה אשמח לדג'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דורות ק

ציטוט של ofirlik

ובכלל שווה לי לחכות לדור 8? בדרך כלל ההבדלים בין כל דור מעבדים של אינטל ממש מינימאליים לא?

דורות קודמים זה היה יחסית נכון, הדור החדש הולך להיות שונה למדי.

בגלל התחרות המחודשת מצד סוף סוף הולכים להוציא עם יותר מ-4 ליבות בסדרות המיינסטרים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של seed20

דורות ק

דורות קודמים זה היה יחסית נכון, הדור החדש הולך להיות שונה למדי.

בגלל התחרות המחודשת מצד AMD אינטל סוף סוף הולכים להוציא מעבדים עם יותר מ-4 ליבות בסדרות המיינסטרים שלהם.

ומה לגבי הלוחות אם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיזה בחינה?

אגב בעניין רייזן - ההבדלים המשמעותיים בביצועים זה ברזולוציית FHD, ברזולוציית 2K ההבדלים הם ממש בדיחה 6-7 פריימים לשנייה שבחיים לא תרגיש אלא אם יש לך מסך עם קצב רענון של מעל 100Hz.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

מסך לא טוב , נראה טוב רק על הנייר

אז איזה כדאי? אני רוצה באיזור 24 אינץ 

ובכללי אני מודה לכם על כל העזרה שאתם נותנים לי

ביחד נצליח לעזור לי להגיע למחשב המושלם וחור בארנק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...