התייעצות לאחר שלוח האם כנראה מת - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לאחר שלוח האם כנראה מת

erashel

Recommended Posts

שלום,

יש לי מחשב שאמנם כבר בן 5.5 אבל הוא חזק ומהיר ולא צריך יותר מזה

לצערי הלוח אם כנראה הלך, המחשב לא מגיע לבוט בכלל, יש מספר שגיאה 99 בצד ימין למטה וממה שראיתי בגוגל זה אומר שהלוח מת וצריך להחליף

עכשיו הבעיה שלי היא שלא רק שצריך לקנות לוח חדש עכשיו, אלא שבגלל שזה סוקט ישן אז אצטרך במינימום לקנות גם מעבד חדש וראם שהוא DDR4

שזה כבר אומר שאולי עדיף מחשב חדש לגמרי כי יש לי HD ואולי הגיע הזמן על הדרך לקנות , ואני לא יודע להרכיב לבד מאפס ממש אז שוקל אולי לקנות הכל חדש כי גם הספק ישן כבר ואז נשאר בערך מארז..

הבעיה שאני לא רוצה להוציא הרבה, ואני לא משחק כמעט (רק פיפא).

אין לי גם מושג מה קורה היום בשוק, מבחינת איזה מעבד כדאי (אם אולי רלוונטי היום),איזה סוקט בכלל והדגמים של המעבדים החדשים . בכל מקרה אני לא רוצה יותר מI5 כי זה יקר וחסר טעם מבחינתי.

זה המחשב הקיים -  אני שואל בעצם מה אפשר לעשות במצבי כי לא ראיתי שאפשר לקנות של הדור הזה, האם כדאי להסתפק בשילוש ולבקש שירכיבו הכל או מה לעשות? בהנחה של הוצאה מינימלית כמה שניתן

נ.ב הכרטיס מסך שודרג מאז ל280X שאני ממש לא צריך יותר מזה. תודה לעוזרים

Intel Ivy Bridge i5 3570K Socket 1155 6MB 3.4Ghz Tray
Scythe JAPAN MUGEN 3 1155 + 1366 SUPPORT
MSI Z77A-G45 Sata3 Usb3 VGA/DVI/HDMI
Gigabyte LUXO X10 Black MidiTower ATX 3x 120 MM FAN TOOLESS 3.0
Raidmax 120mm Retail Quiet Fan
Corsair 8Gb Kit (4G X2) CML8GX3M2A1600C9W CL-9-9-9-24 LP + 1.35V
WD 1TB Sata 3 Caviar Blue
Sapphire ATI Radeon HD 6850 1GB PCI-E BULK - בקניית מחשב חדש מעל 2500 ש"ח
LG GH24NS50 -RW x24 Dual Layer Sata Black
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה בטוח שמדובר בלוח - הייתי מחפש לוח דומה ביד שניה. זה יהיה הכי זול ומשתלם כמובן. אפשרות נוספת היא לקנות לוח כזה http://plonter.co.il/detail.tmpl?sku=GA-H61M-S1

אך שים לב שמדובר בלוח נחות בהרבה ממה שהיה לך, ואולי יהיה עדיף למכור את המעבד והזיכרון ולהתחדש בלוח מעבד וזיכרון חדשים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של erashel

הבעיה שאני לא רוצה להוציא הרבה

קודם כל יש להגדיר את התקציב שלך. אם הוא ממש נמוך, אז הפתרון היחיד עבורך יהיה לקנות חדש (או אחד משומש), במידה וזו הבעיה. אם התקציב הוא בסביבות ה 1500-2000 ש"ח בהחלט יש אפשרות לשדרג את השילוש (לוח אם, מעבד וזיכרון) ואולי אף יותר מכך (בהתאם לתקציב) אם תרצה בכך.

כמובן שלפני הכל יש לוודא שהבעיה היא אכן בלוח אם ולא ברכיב אחר או במספר רכיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה להניח שהלוח מת, לפי סריקה זריזה מדובר בתקלה נפוצה בלוחות מהדור הזה.

אבל אם תחליט להיפטר מהמחשב אז אל תזרוק אותו לזבל, יש מספיק אנשים שיקנו כולל אותי (שלח לי הודעה אם יהפוך לרלוונטי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי באמת שזאת תקלה נפוצה אבל בכל מקום כתבו שזה דורש החלפת לוח.

הכנסתי אותו למעבדה וזה באמת הלוח הבעיה.

יחליפו לי לוח ואשאר עם המחשב הזה כי הוא באמת מספיק חזק וחבל לקנות חדש סתם.

הבאסה שיעלה לי בערך 700 שקל בגלל שגם מרכיבים את כל המחשב והלוח הוא פשוט H61 משהו כזה, לא לוח ברמה של מה שיש לי אבל אין להשיג כמעט מהדור הזה כבר 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של erashel

ראיתי באמת שזאת תקלה נפוצה אבל בכל מקום כתבו שזה דורש החלפת לוח.

הכנסתי אותו למעבדה וזה באמת הלוח הבעיה.

יחליפו לי לוח ואשאר עם המחשב הזה כי הוא באמת מספיק חזק וחבל לקנות חדש סתם.

הבאסה שיעלה לי בערך 700 שקל בגלל שגם מרכיבים את כל המחשב והלוח הוא פשוט H61 משהו כזה, לא לוח ברמה של מה שיש לי אבל אין להשיג כמעט מהדור הזה כבר 

תוכל לרכוש לוח יד 2 מאליאקספרס ב240 ש"ח שיהיה דומה ללוח שלך מבחינת ביצועים, OC וכדומה:

Biostar TZ77A

למה שלא תביא להם לוח נורמלי במחיר שפוי להרכבה? ולא הזבל הזה שהם נותנים לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...