מתלבט בין קירור אוויר לקירור נוזלי למעבד 8700K של אינטל - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין קירור אוויר לקירור נוזלי למעבד 8700K של אינטל

--Shadow--

Recommended Posts

שלום לכולם,

בקרוב מאוד אני קונה מחשב עם מעבד 8700K של שתיכף יוצא, אני מתלבט בין אויר של Noctua NH-D15   לבין NZXT Kraken X62    או Corsair H115i .

לא בטוח שאני אעשה OC בכלל ואם כן זה יהיה ממש OC קל , אבל מאוד חשוב לי התחזוקה (שהגוף של המעבד לא יהיה סתום באבק, בהשוואה לתחזוקה של משאבה שהרבה יותר קל לנקות את הרדיאטור לפי מה שראיתי - פשוט לשטוף ולהחזיר) וגם האסטטיקה (שולי).

עיקר החשש שלי לעבור לרדיאטור זה האם יכולה להיות דליפה מקירור מים שכזה? ואז זה כמובן זה הורס את כל המחשב..

חשש שני זה האמינות לאורך זמן של הקירור נוזלי, האם הם מספקים קבוע\יציב לאורך זמן (כמה שנים טובות) ללא בעיות?

תודה רבה.

עריכה: אשמח לשמוע גם על אוויר מצוין אבל לא ענקי כמו ה Noctua NH-D15 , ראיתי את D15S - שמגיע עם מאוורר אחד, חלופה טובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

תודה, בערך 9K לא כולל מסך וציוד הקפי, כל עוד אחד מהקירורים לא עוקף את ה700 שקל בקירור נוזלי או בין 300-400 מקסימום לקירור אויר (במקרה ובאמת זה מצדיק את זה).

אני מבין - אך למרות זאת ראיתי ש 8700K די חם גם בסטוק, לכן אני מתענין בקירור איכותי.

תוכל לפרט בבקשה הצעות (בין אם זה אויר או נוזלי)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שצריך להיכנס לקירור מים, תרכוש אוויר בינוני לדוגמא Arctic Freezer XTREME או שאם אתה רוצה לכוון גבוה יותר אז אכן הD15 יהיה אחלה פתרון.

מבחינת דגמים ההבדל בין הD15 לS שהS הוא דגם מעודכן יותר, מגיע עם מאוורר אחד בלבד אבל בכל זאת מספק אותם ביצועים+-, התאימות עם הלוחות אם והזיכרונות המודרנים טובה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...