בקשה לעזרה בבחירת מחשב לצרכי תכנות - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה לעזרה בבחירת מחשב לצרכי תכנות

Ilan Seeder

Recommended Posts

ציטוט של Ilan Seeder

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

אנדרויד סטודיו,טקליפס, מטלאב, פוטושופ, כרום, walfram workbench, ועוד סביבות פיתוח.

כל אלה בשימוש כבד, לעיתים מקביל.

היות ואני בדיעה של lompy, אגיב לך -

ראה את הנאמר בדרישות של פותח הדיון בפונט גדול ועם קו תחתון - 

לכן, בשביל למנוע גימגומים שמאפיינים מעבדי U, כדאי ללכת על HQ או לפחות על הדור החדש.

בקשר לראם ו - - הרי זה ידוע ומוסכם ומקובל, אז אין מי יודע מה טעם לציין בכל פעם.  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של holyheat

זה כמו להמליץ למישהו לקנות פורשה, כשכל מה שהוא צריך זה נסיעה בפקקים של הבוקר לעבודה.

ברגע שאמרת את זה בעצם אמרת שמעבד HQ ומעבד U הם שקולים לשימושים שלו.

דרך אגב ב 20,000 שקל לעומת 6000 שקל לא יהיה חזק יותר לשימושים שהוא ביקש לעומת זאת מחשב

ב 6000 שקל לעומת מחשב רנדומלי מזאפ ב 4000 שקל יהיה גם יהיה.

ציטוט של holyheat

חוץ מזה שכחת לציין RAM והאם יש SSD, שהם לא פחות חשובים עבור מחשב כזה.

לא שכחתי , זה לא היה נושא הדיון. נקודת המוצא של כל הפוסט היא שמהחשב צריך להיות עם 16G ו SSD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

דבר ריאשון שחשוב לי להגיד זה שלצרכים שרשמת פה מחשב נייח יתן פיתרון הרבה יותר טוב ממחשב נייד

מהסיבה שגם המחשב הנייד הכי חזק שתוכל להרשות לעצמך יהיה חלש בהרבה ממחשב נייח בינוני פלוס.

כפי שאתה רואה, כבר דשנו בנושא :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

ברגע שאמרת את זה בעצם אמרת שמעבד HQ ומעבד U הם שקולים לשימושים שלו.

אז יש פה קושי הבנת הנקרא. ברור שפורשה תתן ביצועים גבוהים יותר מיונדאי גטס אפילו בפקקים כבר בהילוך הראשון. הצורך בכוח הזמין הזה הוא לא הכרחי אבל אכן יתן תחושה "טובה יותר".

דרך אגב מחשב נייד ב 20,000 שקל לעומת 6000 שקל לא יהיה חזק יותר לשימושים שהוא ביקש לעומת זאת מחשב

ב 6000 שקל לעומת מחשב רנדומלי מזאפ ב 4000 שקל יהיה גם יהיה.

לא שכחתי , זה לא היה נושא הדיון. נקודת המוצא של כל הפוסט היא שמהחשב צריך להיות עם 16G זיכרון ו SSD

כמו בכל מחקר שעושים במדע, ברגע שמשווים גורם אחד לשני, כדי שההשוואה תהיה מדוייקת כמה שיותר, דואגים ששאר הגורמים יהיו זהים. לא ציינתי את זה מפורשות. אז נכון שאתה מסכים שהוא צריך ו-16GB, אך מי אמר שזה מה שיש לך? פרט קטן כזה שאתה משמיט מוריד מהערך של ההשוואה שאתה עושה והופך אותה ללא רלוונטית.

וכל המטרה שלי היתה לתת לפותח השירשור עוד כיוון שלא חשב עליו שיכול לחסוך לו כסף. מה שהוא יבחר, זה כבר החלטתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איו לי כח להמשיך את הדיון הזה איתך על סמנטיקה , מכניקה של מכוניות , תנאי השוואה וכולי.

זה סתם מזבל את הפוסט ולא מועיל לאף אחד.

ציטוט של holyheat

וכל המטרה שלי היתה לתת לפותח השירשור עוד כיוון שלא חשב עליו שיכול לחסוך לו כסף. מה שהוא יבחר, זה כבר החלטתו.

אם זה אין לי בעיה ,הבעיה שלי היא שבשורה התחתתונה המלצת לבן אדם על מחשב לא רלונטי וגם הטעת אותו לגבי הביצועים של המעבדים והרלונטיות שלהם לשימושים שלו (גם אם זה לא מה שתכוונת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...