מפלצות ה-Core i9 של אינטל בביקורת: 18 ליבות בבית שלכם - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפלצות ה-Core i9 של אינטל בביקורת: 18 ליבות בבית שלכם

djelectric

Recommended Posts

נתונים כמו ביצועים מכל סוג, לרוב ביצועים טרמיים וחשמליים נשמרים תחת סודיות

הסיבה שאני עושה "מהומה" היא פשוט כי לפעמים דברים נזרקים באוויר על ידי אנשים, והם פשוט לא נכונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במושג "מהומה" לא היתה כוונה אליך ליאור חלילה, אלא לאינטל במקרה זה, שעושה רעש על כלום.

לא מדובר במשהו מהפכני שהם משיקים ב 5 לחודש, אלא באבולוציה (לא רבולוציה) לסדרת קיימת.

תוספת של 2 ליבות, והפחתת מחיר. זה הכל. 

על זה לא הייתי עושה NDA או רעש וצלצולים, אילו הייתי .

לאנשים בתחום מהצד זה נראה מגוחך.

דומה הדבר ל- NDA למכונית מודל 2018 , שהוא זהה לדגם 2017 לחלוטין,

רק עם מתיחת פנים קלה בכללה עדכון קל לעיצוב הפנסים בחזית.

שמישהו ישמע עוד אפשר לחשוב שהעולם עובר מהפכה.

אפילו המחיר כבר פורסם, והביצועים גם ידועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

דומה הדבר ל- NDA למכונית מודל 2018 , שהוא זהה לדגם 2017 לחלוטין,

רק עם מתיחת פנים קלה בכללה עדכון קל לעיצוב הפנסים בחזית.

שוב, שיפור ביצועים של מעל ל-50 אחוז פר מחיר זהה הוא לא מתיחת פנים קלה. שיפור ששווה ערך לכל אלה שבוצעו בשבע השנים האחרונות הוא לא עדכון קל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל את ה- 50% האלו ה NDA אינו מסוגל להסתיר, זו הרי לוגיקה בסיסית, שאם נכפיל את הליבות פי 1.5

אז נקבל פי 1.5 ביצועים, וזה יראה היטב בבנץ שמודד הספק כולל כמו למשל cinebench.

אז למה NDA ?

דומה הדבר לכך שאני אעשה NDA לשעת ההגעה שלי הביתה הערב:

הרי משפחתי יודעת שאכנס בדלת בין 10 לשש, ולכל המאוחר בשש. 

אז היום איזו הפתעה.... היום זה NDA לשעת הגעתי:

אגיע בשש פחות דקה.

ואשתי תשחק אותה מה זה מופתעת והמומה,  שמתחתי אותה ככה טוב טוב ולא אמרתי לה מתי אני חוזר.

נשמע מגוחך נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא. יש מקומות בהם השיפורים מאוד קטנים, ויש כאלה שהם עצומים. גם באותן קטגוריות בדיקה. יש את נושא צריכת החשמל שהופך למאוד מעניין בקופי לייק. נושא האוברקלוקינג ופליטת החום חשוב גם הוא.

אני מבין שאתה מנסה להקטין, ולזלזל, וללהראות חוסר אכפתיות מכוון מכל דבר שיוצא מהזון, אבל לפחות תנסה קצת להבין במה מדובר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

ממש לא. יש מקומות בהם השיפורים מאוד קטנים, ויש כאלה שהם עצומיםגם באותן קטגוריות בדיקה. יש את נושא צריכת החשמל שהופך למאוד מעניין בקופי לייק. נושא האוברקלוקינג ופליטת החום חשוב גם הוא.

אני מבין שאתה מנסה להקטין, ולזלזל, וללהראות חוסר אכפתיות מכוון מכל דבר שיוצא מהזון, אבל לפחות תנסה קצת להבין במה מדובר

נראה לי שאתה אפילו לא מתחיל להבין את חבר פורום nec , ועל כן מפרשן משהו "בצורה נגטיבית". לא מובן איך בכלל הגעת לשם.... 

לא אתעקש להוכיח שהנך טועה בפרשנות, ואשאירך באמונתך זו.

מי שמכיר את nec מספיק זמן (אתה עוד לא שם) ומסוגל לקרוא בין השורות, מבין למה כוונתו של nec ולאיזה וקטור היא ממוענת:

NDA אינו רלוונטי כאשר מדובר במוצר שידוע 99% מה הוא ומה הולך להיות, במיוחד אחרי שנחשף עליו כמעט הכל.

NDA נועד למקרים של הפתעה רבתי, כשאין מושג ירוק מה מצופה (למעט שמועות...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Strong

שכחתי לציין את הגיימרים שמשחקים תוך כדי הקלטה ושידור חי של המשחקים שלהם לערוצים ב-Twitch ויוטיוב, דיברו על זה בהכרזה על המעבד i7-6950X, שווה לבדוק כמה זה מועיל, וכנ"ל לגבי מציאות מדומה

למה לכל הרוחות להשתמש במעבד לעשות את הקידוד לווידאו ולא במקודד על הכרטיס מסך שגם ככה לא עושה כלום ? הפגיעה בביצועים מינימלית (3-5%).

אין בזה שום הגיון, אם עובדים חכם לא צריך יותר מR1200 לשום מטרת גיימיג אלא רק אם אתה מחפש 144FPS למסך 144HZ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מדבר על זה, הכרטיס מסך עושה את זה מעולה היום, גם וגם NV.

אגב, אפשר לעשות את זה גם עם ה GPU של , המעבד מריץ את המשחק, הכרטיס מסך מריץ את המשחק, הכרטיס מסך המובנה במעבד מקודד את המשחק עבור OBS ואז משדרים אותו.

אבל עם יש כרטיס או NV מהדור האחרון עדיף לעשות את זה איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...