המלצה על מארז "אטום" בתקציב ריאלי - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על מארז "אטום" בתקציב ריאלי

yotam.m

Recommended Posts

שלום חברים,

מבקש המלצה או כל רעיון אחר על מארז אטום ככל הניתן (עקב בעיות חלודה בבית וקירבה מוגזמת לים :))

בכל 2-3 המחשבים שהיו עד כה נמצאה חלודה כמעט על כל רכיב אפשרי מה שגרם למחשב להחזיק 2-3 שנים לכל היותר.

מבחינתי אוכל גם לוותר על על המאווררים שמכניסים אוויר על מנת שלא יכניסו איתם גם לחות ולהשאיר רק מאוורר יחיד למעבד מפאת חוסר ברירה.

האם יש מארז עם הוכחות בקטגוריה?

תודה למשתדלים.

נ.ב 

אין מגבלות תקציב לעניין בהנחה שיש מארז כזה, סה"כ אמור להיות משהו ריאלי כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם שום מאוורר לא יכניס אוויר למארז, האוויר ייכנס. הוא פשוט לא ייכנס בלחץ ממאוורר, אלא ייכנס מכל פתח אפשרי עקב יציאת אוויר ממאוורר שמוציא.

לא חושב שיש פיתרון לדבר שאתה מדבר עליו. אולי פשוט תקנה חלקים איכותיים כמו מקרבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח מקרבון...כן אברר אם מישהו עושה ציפויים במחירים טובים.

ועכשיו ברצינות, כמובן שאויר יכנס כל עוד יהיה מאוורר אפילו אחד ויחיד על המעבד ועדיין לא "בהספקים" כמו של מארז שיש בו 5-6 מאווררים שכל הזמן מוציאים ומכניסים אויר.

לא חשבתי שיש פיתרון אבסולוטי לבעיה ובטח לא חברה שבנתה מארז אטום ללחות רק מחפש מארז אטום יותר מהשאר או רעיון איך להפחית (לא למנוע) כניסה של לחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פאסיביים שבהם הקירור נעשה דרך דפנות המארז, המחירים מאוד יקרים והם מוגבלים בבחירת הרכיבים בדרך כלל ללוחות itx ללא כרטיס מסך חיצוני. אם אתה צריך משהו יותר חזק מזה ורוצה לעשות פרוייקט diy אז תבנה מערכת עם מים ותוציא את הרדיאטורים אל מחוץ למארז, לא ראיתי מערכת מסחרית בסגנון הזה אבל זה יאפשר מארז כמעט אטום ועדיין טוב לחלקים החשובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

במקום לעשות ממני צחוק תשאל למה אני מתכוון.

לא הייתה שום כוונה לעשות ממך צחוק ואני מתנצל אם הרגשת שלשם זה הולך.

אני סה"כ מתכוון לפיתרון ריאלי, לקנות לוח כמו שליאור אמר עם כמה פסי קרבון אולי יגן עליו (אולי) אך יש עוד 5-6 רכיבים קריטיים במחשב שלהם הפיתרון הנ"ל לא יעזור ולכן דובר על מארז ולאו דווקא על בניית מפרט חדש.

בכל מקרה הבנתי שאין משהו מסחרי שמתהדר באיטום יותר מהרגיל וגם אין (לצערי) זו תשובה לכל דבר ועניין.

תודה רבה לשניכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

במקום לעשות ממני צחוק תשאל למה אני מתכוון.

לוח לדוגמה:

https://www.msi.com/Motherboard/Z170A-GAMING-PRO-CARBON.html

כל הרכיבים על הלוח חשופים באותה מידה, קישוטי קארבון (אם בכלל הם אכן קארבון ולא מדבקה זולה) הם ליופי נטו.

כשקראתי את הדיון הדבר הראשון שעלה לי לראש זה המחשב טבול בשמן, הבעיה עם זה שלנקות את השמן אחרי זה שיט רציני וצריך מערכת לשמן עם מחשב חזק.

יש גם המים הלא מוליכים של 3M 

https://www.youtube.com/watch?v=1iz4o3W6IJM

ויש את המציאות הפשוטה והמעט מרה, פשוט לבנות מחשבים פשוטים ובדיוק בתקקציב הנכון להחלפה כל שנתים - שלוש +- 

תופס למחשבי גיימינג, פחות למחשבי "סבא" לאינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...