המשמעותי ביותר מאז Sandy Bridge? זה הוא דור ה-Coffee Lake של אינטל - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המשמעותי ביותר מאז Sandy Bridge? זה הוא דור ה-Coffee Lake של אינטל

yonatan.mendelson

Recommended Posts

אינטל איבדו אותי לגמרי, רק יצאה פלטפורמת/צ'יפסט z270 [שיאמר לזכותם, מעבדי דור 7 נתמכים גם על Z170] וכבר הם זורקים אותה לפח ועובדים לZ370, כשכבר ידוע שאוטוטו תיזנח גם כן ויעברו לZ390!! בינתיים AMD הודיעה שהיא תתמוך ב עד 2020!!!!111אחדאחד לא מבין את הקטע שלהם. אני נשאר עם ה6700k שלי בינתיים בכל מקרה וקצת חבל כי אם היתה תמיכה הייתי הראשון שיקנה 8700K.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.. טוב אני מניח שמי שמגיע ממערכת די ישנה זה לא כזה משנה לו.. ה8700K ממש פצצה וגם הi3 החדש עם מכפלה פתוחה.. שווה ערך ל7600k בביצועים אני משער!
מה שכן, מסתמן שה8700K הולך להיות לוהט [בטמפרטורה] וזו בעיה לא קטנה לחובבי האוברקלוק שבינינו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@djelectric

א. למה אתה לא יכול להגיד הרבה על המעבדים החדשים? האם איסור הפירסום של עדיין בתוקף למרות שהמעבדים כבר הוכרזו רישמית?

ב. מי בדיוק "חשב שזה יהיה נורא"? היה ברור שאינטל תציג טובים יותר לעומת הדור הקודם ועם יותר ליבות, אז איך בדיוק היה אפשר לחשוב שזה "יהיה נורא"?

השאלה הגדולה עכשו היא מה תעשה AMD? האם היא תאיץ את שחרור מעבדי ה APU שלה בכדי להוות תחרות בשוק הבינוני-נמוך? האם היא תוריד את מחירי המעבדים שלה כך שהם יעלו פחות מהמעבדים המקבילים של אינטל בעלי אותו מספר ליבות? האם הם יפתיעו ויכריזו על מעבדי הדור הבא? בכל מקרה צריך להודות ל ש"חיממו" קצת את שוק המעבדים שדיי קפא על השמרים על לפני פחות משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של smalul

א. למה אתה לא יכול להגיד הרבה על המעבדים החדשים? האם איסור הפירסום של אינטל עדיין בתוקף למרות שהמעבדים כבר הוכרזו רישמית?

חוץ מהכרזה מאוד רשמית אין אפשרות לפרסם נתונים כלשהם בנוגע לביצועי המעבדים וכו' מכל סוג.

ציטוט של I7210I

הגעת פעם לשימוש כזה? על הנייר הכל נחמד ויש כמובן יותר חזק מזה...אבל השאלה כמה השימוש בזה.

בודאי, איזו שאלה. מולטי טאסקינג מאפשר לי להינות מהרבה יותר ממה ש- i3 יאפשר בעוד שבוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...