שנת 2018 של אינטל: מעבדים עממיים עם 8 ליבות וערכות שבבים חדשות - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שנת 2018 של אינטל: מעבדים עממיים עם 8 ליבות וערכות שבבים חדשות

yonatan.mendelson

Recommended Posts

ממה שהבנתי Z370 היא Z270 שעברה התאמה זריזה לסוקט החדש בגלל ההקדמה של ,  בעוד שZ390 היא הדור הבא האמיתי שהיה אמור לצאת עם coffee lake מלחתחילה.

מעניין, אבל מהדברים שפורסמו נראה שZ370 לא הולכת לתמוך במעבדי ה8 ליבות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמצחיק עוד יותר זה שציפ'סט זה לא יותר מאשר שבב בלתי תלוי שנמצא על לוחות אם כיום ולא צריך להיות קשר ישיר בינו לבין נתמכים.

הנה, זה לוח של אסרוק שכולל תושבת LGA1156 (בדרך כלל הגיע עם ערכות כמו P55) ישנה וצ'יפסט P67 חדש יותר, כי פשוט יכלו ליצר דבר כזה:

http://www.asrock.com/mb/Intel/P67 Transformer/index.asp

אני מאוד מקווה שלוח ה-Z370 שאני בוחן איתו את מעבדי הקופי לייק ישרת אותי גם בשנה הבאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא רומז.
זה ידוע שאינטל היא "ספונסר שקט" של האתר, באמצעות אספקת לוחות אם ומעבדים לצוות האתר (לליאור) לצרכי סקירות, והשארתם אצלם לאחר

מכן, בבחינת "מחווה" עבור שירות ביצוע הסקירה האינטרנטית. כך מקובל אגב בכל התחום הזה - זה אינו משהו חריג, כך זה עובד.

עוד יאמר לזכות hwzone (וליאור) שהם משתדלים להקפיד על נייטרליות והוגנות בבואם לסקור את התחום, על מנת "שהמחווה הזו מצד אינטל" לא

תורגש במלל שהם כותבים, ועל כך מגיע להם מחמאות :beerchug:

חבל לנו הצרכנים ש- מן הצד השני, חלשים מאד בתחום PR ובכלל מזניחים את השוק הישראלי, לא רק שאין להם נציגות רשמית בישראל,

אלא שאפילו עתה אחרי שחזרו לשוק המעבדים בגדול, הם אינם טורחים להקים נציגות חדשה בישראל ואינם פועלים באמצעות המדיה העיתונאית,

כמו למשל hwzone, על מנת לדבר אל הציבור ולספק ציוד לסקירתו של האתר. מפספסים פה בגדול.

שכן אז היינו מקבלים סקירות גם על חומרה של באותו היקף כפי שנעשה על חומרה של , משהו שנמנע מאיתנו, משום ש- hwzone אינם

יכולים במשאבים המצומצמים שעומדים לרשותם - להוציא כסף יקר ולרכוש (גם) ציוד חומרה מגוון של על מנת לסקור אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

הוא לא רומז.
זה ידוע שאינטל היא "ספונסר שקט" של האתר, באמצעות אספקת לוחות אם ומעבדים חינם לצוות האתר, לצרכי סקירות והשארתם אצלם לאחר מכם,

בבחינת "מחווה" עבור שירות ביצוע הסקירה האינטרנטית. כך מקובל אגב בכל התחום הזה - זה אינו משהו חריג.

יאמר לזכות hwzone שהם משתדלים להקפיד על נייטרליות והוגנות בבואם לסקור את התחום, על מנת "שהמחווה הזו מצד אינטל" לא תורגש במלל

שהם כותבים, ועל כך מגיע להם מחמאות.

חבל לנו רק ש- AMD מן הצד השני, חלשים מאד בתחום PR ובכלל מזניחים את השוק הישראלי, לא רק שאין להם נציגות רשמית בישראל, אלא שאפילו

עתה אחרי שחזרו לשוק המעבדים ובגדול, הם אינם טורחים להקים נציגות חדשה בישראל ואינם פועלים באמצעות המדיה העיתונאית, כמו למשל hwzone,

על מנת לדבר אל הציבור ולספק ציוד לסקירתו של האתר. AMD מפספסים פה בגדול.

אפשר לחשוב אילו רווחים הם יניבו מלחלק פה דוגמיות לאתרי חומרה כאלה או אחרים. אחוז הקונים פה מהווה זרזיף בודד מכלל המכירות של , עם כל הכבוד לתרומה הרבה לאנושות שמספקים המון מוחות ישראליים בשוק הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

זה ידוע שאינטל היא "ספונסר שקט" של האתר, באמצעות אספקת לוחות אם ומעבדים חינם לצוות האתר, לצרכי סקירות והשארתם אצלם לאחר מכם,

בבחינת "מחווה" עבור שירות ביצוע הסקירה האינטרנטית. כך מקובל אגב בכל התחום הזה - זה אינו משהו חריג.

סליחה? מאיפה הקביעה הזאת? צר לי, אך זה לא נכון כלל. אני לא מתחייב לאף אחד באינטל להעניק מדליות לשום פיסת ציוד. שום חבר צוות מלבדי לא מחזיק באף ציוד חדש של כיום לצורך ניהול מאגר מתעדכן אצלי (אני מחזיק במאגר שכולל מאז 4790K). אני סוקר עם משקולת ביד אחד, חרב בשניה וסרט על העיניים.

אני מבין שזו פנטזיה שלך, אבל אני מצטער לפוצץ אותה. ל- פשוט אין עניין בישראל, ותאמין לי שמספר רב של פעמים אנחנו מנסים להגיע לקשר כמה שיותר ישיר

במחשב האישי שלי 5820K שרכשתי מכספי בארה"ב, אגב. תנוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנן צורות מגוונות לבצע "ספונסריזציה", וברמות שונות של עוצמה:

זה יכול להתבטא (למשל) באמצעות פרסום, יכול גם במקרים עוצמתיים יותר להתבצע באמצעות העברת כסף במישרין למימון האתר,

וזה יכול להתבצע גם באמצעות מתן חומרה לסקירה (והשארתו אצל הסוקר כמחווה) שזו המקובלה הטיפוסית בתחום.

מתן חומרה לסקירה ולאחר מכן השארתו אצל הסוקר נחשבת "לספונסריזציה ברמה חלשה" (יחסית) והנפוצה ביותר מבין השיטות.

ואת זה עושה עם כל הסוקרים בעולם, כאשר בשל גודלה של (הגדול), היא מצליחה להיות מיוצגת (גם) במקומות נידחים וקטנים

יחסית על המפה העולמית, כדוגמתה של הפצפונת (במקרה דנן באמצעות hwzone).

וזאת להבדיל מ- הקטנה, שלארץ הקודש אינה מפנה תקציבים ומשאבי PR כפי שראינו (השוק לתפיסתה קטן ואינו מצדיק

מבחינתה להשקיע בו את משאבי ה- PR המוגבלים שלה).

מעולם לא הכחשת ליאור, את קבלת החומרה מאינטל. וגם עתה אינך מכחיש. אלא רק מספר לנו שמעבד אחד בתוך סך המעבדים נרכש

מכספך. אך איננו שואלים לגביו, אנו טוענים לגבי אותם רכיבים שקבלת לאורך השנים במצטבר מאינטל ונשארו אצלך ?

ראה למשל רק מחצי השנה האחרונה, את אותן מספר סקירות שבצעת על החומרה של , בכללם אופטן, מעבד 78xx - אלו שלא רכשת בכספך.

ולראיה גם הלוח אם הבא עליו הנך רומז עם צ'יפסט עתידי 370, שוודאי שלא קנית - שהרי אינו קיים לרכישה עדיין, אלא רק מחולק לעיתונות כשלב

מקדים (ויושאר אצל הסוקר כמחווה).

עד כאן עובדות שאינך מתכחש להן למיטב הבנתי נכון ?  

ואם כך, הרי שאינטל היא בהגדרה "ספונסר למיזם" (גם אם ספונסר חלש).

זו ההגדרה של תמיכה במיזם hwzone , שאילמליי אספקת אותה חומרה, היה נדרש לבצע את הסקירות במימון עצמי מלא משלו, ורק לאחר השקת

המוצרים לצרכן בחנויות (קרי לא השקה מקדמית) ואז בטוח שלא היינו מקבלים בשנים האחרונות סקירות מקיפות כפי שקבלנו מכם (זו מחמאה) שכן

עלותה היתה כבדה על תקציבו המצומצם של hwzone.

ואם למישהו מחברי האתר ישנה בעיה בלקבל את העובדה ההגדרתית - שהשארת חומרה לסקירה מוגדרת כספונסריזציה שקטה, אזי הוא זקוק לעבור

חידוד הגדרות בתחום. שיובן: אינני בא חלילה וחס לנקוט עמדה שלילית בהקשר הזה, אלא מציין אותה כעבודה טכנית לפי הגדרותיה, ויודע כי זהו

תהליך בלתי נמנע בתחום - כמו בכל תחום צרכני אחר יהיה אשר יהיה. זו היתה תשובה מבהירה לשואל OR2000 כמה פוסטים מעלה בשרשור,

האם אתה (ליאור) רומז לכך שיש ברשותך חומרה (לוח אם) שעוד לא הושק וקבלת אותו מאינטל. אזי הסברתי לו שיבין איך זה עובד בתעשייה

ועל הדרך קיבל הרחבה למושג "ספונסר שקט".

**אגב אתה עדיין לא ענית לו איך זה שיש לך עתידי שעוד לא הושק.

ציינתי גם כמחמאה, ש- hwzone עושה עבודה נהדרת, כך שלא יורגש לקורא חלילה כי התמיכה הזו מצד אינטל פוגעת באמינות הסקירה,

ואכן hwzone עושה סקירה מאוזנת (והוגנת) בין המותגים השונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של 243 56

אפשר לחשוב אילו רווחים הם יניבו מלחלק פה דוגמיות לאתרי חומרה כאלה או אחרים. אחוז הקונים פה מהווה זרזיף בודד מכלל המכירות של AMD, עם כל הכבוד לתרומה הרבה לאנושות שמספקים המון מוחות ישראליים בשוק הזה

איזו תרומה ?

אינטל מקבלים סקירה לחומרתם באזור גאוגרפי על פני כדור הארץ, שבו עיתונות בתחום ה- כמעט ואינה קיימת.

hwzone אולי אחד הבודדים במחוזותינו - אם לא הבודד שקיים.

יפה וחכם (לדעתי) מצידם של , להשקיע את המעט כסף ואנרגיה (זה לא ממש יקר במיוחד כשיש להם נציגות רשמית בישראל) גם במקום אזוטרי

וקטן כישראל, עם לא הרבה מדי צרכנים בשפה העברית.

מבחינת עלות תועלת זה כדאי. זה גם עושה עובדת PR טובה בשפה המקומית (עברית) שכן לא כולם ניגשים לצרוך עיתונות בתחום בשפה האנגלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

אני לא מתחייב לאף אחד באינטל להעניק מדליות לשום פיסת ציוד.

ומי שהוא אמר אחרת ? כי אני בטח לא. אפילו החמאתי לכך שהנכם עושים עבודה מאוזנת ומהימנה.

הפספסת את השורה הזו ?

אני מבין שזו פנטזיה שלך, אבל אני מצטער לפוצץ אותה.

ל-AMD פשוט אין עניין בישראל, ותאמין לי שמספר רב של פעמים אנחנו מנסים להגיע לקשר כמה שיותר ישיר.

זו בדיוק הבעיה שציינתי:

חבל ש- AMD אינם מסוגלים/מוכנים להשקיע את האנרגיה/הממון המעט שכן נדרש, בכדי לספק גם פה בישראל הקטנה ולכם, חומרה לסקירה.

לא הייתי קורה לכך "פנטזיה", אלא אזלת יד ושגיאה בהתנהלות מצד . היא מפספסת שוק חשוב לטעמי גם אם הוא קטן. עבודת PR

אפקטיבית נעשת על ידי חלוקת הקשב לכל הגזרות והשפות.

**אם תרצו עזרה בנסיון לתקשר עם מחקלת PR מולם, אוכל לנסות ולסייע (מבלי להבטיח תוצאות כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

איזו תרומה ?

הם מקבלים סקירה לחומרתם באזור גאוגרפי על פני כדור הארץ, שבו עיתונות בתחום ה- PC כמעט ואינה קיימת.

hwzone אולי אחד הבודדים במחוזותינו - אם לא הבודד שקיים.

יפה וחכם (לדעתי) מצידם של אינטל, להשקיע את המעט כסף ואנרגיה (זה לא ממש יקר במיוחד כשיש להם נציגות רשמית בישראל) גם במקום אזוטרי וקטן

כישראל עם לא הרבה מדי צרכנים בשפה העברית.

מבחינת עלות תועלת זה כדאי. זה גם עושה עובדת PR טובה בשפה המקומית (עברית) שכן לא כולם נגשים לצרוך עיתונות בתחום בשפה האנגלית.

ואיפה הסימוכין לקביעות הללו? מאיפה לך שאמד תשיג רווחים בעלי יחס עלות-תועלת גבוה מהשקעה מיתוגית כאן? 

אחוז הצרכנים במדינה הזו שואף לאפס בכמויות מסחריות עבור אמד, שממילא מרכזת את מירב האקזיטים שלה מסביב למזרח אסיה. 

תן לי גם לספר לך עוד סוד, לא מעניין אף אחד באמד אם איזה nec_000 וכמה מחברי הכנופיה שלו ינהלו עבורם מרד צרכני כזה או אחר בישראל. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לתשומת לב חברי הפורום - ובמיוחד מנהלי האתר:

היוזר g d נפתח במאי האחרון ומעולם לא פרסם אף פוסט בודד,

וכל שעושה זה מייצר הצבעות (לשלילה בעיקר) כנגד חברים אחרים (הנני עוקב מהצד כבר זמן מה וער לכך).

יוזר זה (ככל הנראה) נפתח בערמומיות מתוחכמת על ידי מי מחברי האתר, רק על מנת שיוכל להצביע לשלילה על פוסטים של אחרים,

ומבלי שההצבעה לשלילה תיזקף לרעתו.

אותו חבר פורום עושה זאת פשוט ויעיל:

במקום להצביע לשלילה עם היוזר שלו, עושה זאת באמצעות שם משתמש אחר להלן g d.

הצעתי המנהלתית היא איפה, לסגור היוזר ו/או לאתר באמצעות מערכת הלוגים ו/או ה- IP , מי הוא חבר הפורום הסורר שמתחבא

מאחורי יוזר אנונימי זה רק למטרת הצבעות שליליות.

מעבר לכך, לא הייתי מתיר הצבעות ליוזר - שלא צבר מינימום מוניטין או מינימום פוסטים, בדיוק על מנת למנוע מקרים חוזרים שכאלו.

image.thumb.png.39480c9df8cd946effc7fea0105eb5db.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי אם החומרה/תוכנה/וואטאבר שבסקירה ניתנה בחינם ע"י היצרן/בעל עניין,  אפילו אם לא הובטח דבר ולא מצופה שום דבר

עדיין מקובל ונדרש להוסיף גילוי נאות מצד הכותב.

לדוגמא:

"גילוי נאות: המוצר X נמסר לכותב לצורך הסקירה ע"י חברה Y"

או

"הכותב היה אורח של חברה Y לצורך הכנת הכתבה"

וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...