המלצה לנייד זול - עד 1000 שקלים - שוקל את4 Xiaomi Redmi Note - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לנייד זול - עד 1000 שקלים - שוקל את4 Xiaomi Redmi Note

lompy

Recommended Posts

מחפש עד 1000 שקלים. כמה שיותר זול יותר טוב.

מה חשוב:

1. שיעבוד חלק

2. איכות שיחה טובה , שישמעו כמו שצריך בשני הצדדים (גם ברמקול)

3.שה יעבוד כמו שצריך.

4. זמן כמה שיותר ארוך

כל השאר כמו למשל לא קירטי בכלל

ראיתי שה Xiaomi Note 4 64GB 4GB וה Xiaomi Note 4X 64GB 4GB

הם מומלצים בסגמנט הזה.

אחד קצת יותר יקר ומגיע עם ציפסט של ומעבד מתומן ב 14 ננומטר

השני קצת יותר זול ומגיע עם ציפסט של ומעבד 10 ליבות ב 20 ננומטר

שאלה ריאשונה איזה מהדגמים מומלץ , מניסיון עבר עם ניידים סיניים התחושה שלי שה היקר יותר עדיף. האם זה המצב?

האם הנייד הזה עומד בקריטיריונים שלי?

אשמח אם מישהו שיש לו את הנייד יוכל להעיד על הנקודות הנ"ל כי מצד אחד הוא ממולץ ומצד שני ראיתי גם ביקורות לא כל כך חיוביות.

בנוסף אשמח אם תוכלו להמליץ לי עדיף אחר אם אתם חושבים שיש אחד כזה , בכל מקרה ממש חשוב לי שהוא יעמוד בקריטריונים שרשמתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• lompy changed the title to המלצה לנייד זול - עד 1000 שקלים - שוקל את4 Xiaomi Redmi Note

מבחינת מחיר הוא כבר מתחיל להיות קצת יקר מדי.

תוכל לפרט מה היתרונות שלו כי מבחינת מפרט הוא נראה לי די דומה ל note

אשמח להמלצות נוספות, בסופו של דבר המטרה לקנות מכשיר כמה שיותק זול אבל שלא יתסכל (ירוץ חלק,ישמעו טוב בשיחות וה יעבוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אודה לך אם תוכל לפרט על הבדלים קונקרטים שיעזרו לי לקבל החלטה 

לא רואה שום הבדל  בינייהם ששווה 200-300 שקל.

משהו יכול להתיחס בבקשה לנקודה של מול mediatek

בכל מקרה אשמח לדעות/המלצות נוספות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא מבין למה את טורח להגיב.

משחחר הצהרות , זה טוב , זה לא טוב , בלי לגבות את מה שאתה אומר בשום דבר עובדתי ובלי לספק שום דבר קונקרטי שיכול לעזור להחליט.

השוואה לסובארו ופורשה לא עוזרת להבין למה דגם אחד טוב והשני לא.

בכל מקרה ממש מאכזב שאף אחד פה חוץ מ Roy  לא מגיב ,אני בטוח שיש פה לא מעט אנשים שיכולים לעוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

לי יש את ה note 4x בגרסה של ה32 גיגה.

עובד מצוין, דואל סים (מה שקניתי), יש דור 4... טובה (לפחות בשבילי), רץ חלק ולא נתקע, טעינה פעם ביומיים+ בשימוש מלא, קורא טביעות אצבע (ממש נוח במקום להקיש סיסמאות).

מה שכן...

ספיקר קצת חלש בנסיעה ברכב חייב דיבורית, אין אביזרים בארץ באף מקום חייבים להזמין מחו"ל, בקושי מצאתי איזה מגן זכוכית ופלסטיק שקוף כשקניתי אותו בארץ - אחרי זה הזמנתי אבזרים מחו"ל.

אם קונים במחיר טוב נאמר אם אתה באילת או משהו אפשר למצוא לדעתי ב600-700 שקל? לפני שנה בערך קניתי אותו ב850 או 900 לא זוכר בדיוק אבל היה מחיר אטרקטיבי לעומת החלופות.

לא מכיר את הA1 אבל כחברה משיאומי אני מאוד מרוצה ובהחלט שווה לבדוק את הסחורה שהם מציעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה , קנית אותו בשבוע שעבר גירסת 64 גיגה עם 4 גיגה זיכרון ומעבד של .

עלה 900 קשל ב KSP.

הנייד לא בשבילי אבל ממה שיצא לי להתעסק איתו הוא בסדר גמור. מהיר , לא נתקע , שומעים בסדר , ישר ננעל.

אחלה מכשיר בשביל המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לA1 יש ככול הנראה מצלמה טובה יותר והוא מגיע עם נקי. החסרונות זה הסוללה הקטנה יותר אבל לדעתי זה יתקזז חלקית בזכות הניהול משאבים הטוב של (רק דעה וייתכן ואני טועה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...