שדרוג כרטיס מסך עד 450 ש"ח - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג כרטיס מסך עד 450 ש"ח

matan007

Recommended Posts

שלום,

הבוקר נדפק לי הכרטיס מסך sapphire hd 6850 אחרי 6 שנים שהוא משרת אותי נאמנה ואפייה בתנור שהאריכה את חייו בעוד שנה בדרך.

כרגע חיברתי לכרטיס המובנה בלוח ומתלבט אם לשדרג סביב 400 ש"ח לכרטיס עדכני.

אני כבר פחות משחק, אבל אולי כרטיס חדש שירוץ ייגרום לי לחזור לשחק טיפה בכותרים שעד עכשיו ראיתי ביוטיוב :)

המחשב שלי נקנה לפני 7 שנים כמאט, אבל ממש לא נס ליחו:

מעבד - AMD PHENOM 2 X4 965 עם OC ל- 4GHZ

זיכרון - 8GB DDR3

לוח אם - 880gm ud2h

ספק - seasonic 500w

מסך -  FHD-1080P 60Hz

כונן - crucial m4 128GB ועוד כמה טרה של קשיחים.

מערכת- WIN10 PRO 64BIT

לא מתכוון לשדרג כלום במחשב מלבד הכרטיס מסך, מהרגשתי לפני ששבק חיים - הוא היווה צוואר הבקבוק למשחקים.

המסך כאמור FHD, אשמח לשחק כמה שניתן בהגדרות גבוהות בתקציב הנתון במשחקים כמו:

Hellblade: Senua's Sacrifice

battlefield 1

DOOM 

מבקש המלצה לכרטיס nvidia/AMD, עם דגש על תמורה מירבית לתקציב, אשמח לשמוע סוגיות טכניות והסתייגויות?

מתכנן לקנות כשאהיה באילת באמצע חודש נובמבר.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחפש כרטיס מסך חדש, 450 שקלים לא הולכים לשנות כאן הרבה. זה פחות ממה שאפשר לקנות היום GTX 1050

עליה ל-GTX 1050 תתן לך שדרוגון.

בשונה מהרגלי, אמליץ אולי לבדוק יד שניה. יש דוגמת GTX 670 או GTX 760 או אפילו כאלה ממשפחת HD 7900 בתקציב שיהוו קפיצת ביצועים מאוד מכובדת. אולי אפילו תצליח לחטוף איזה GTX 960

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

לפי מה שאני רואה gtx1050 עולה באילת 500 ש"ח, זו חריגה נסבלת.

קנייה של דורות קודמים פחות קורצת לי מהסיבה שאני רוצה כרטיס עדכני מבחינה טכנולוגית (dx12, צריכת הספק וכ"ו).

לא ברור למה אתה מחשיב זאת כשדרוגון? הכרטיס הנוכחי של בן 7 שנים ולא עליתי ברזולוצייה או רענון מסך.

אשמח גם למקבילה מבית באותו תקציב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחשיב כשדרוגון כי זה מה שזה. HD6850 הוא כרטיס בן 7 אמנם, אבל היה לא חלש כלל בזמנו.

GTX 1050 חזק ממנו בכ-50%. זה אמנם מכובד, אבל אנחנו מדברים פה על 7 שנים.

תמיכה ב-DX12 יש לך בכל אלה שצוינו. מה שתמך ב-DX11 מקבל תמיכה ב-12.

Radeon 560 הוא תחלופה טובה, וחזק במעט מ-GTX 1050. שוב, זו לא מהפכה, אבל זה שדרוג סביר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה חושב על כרטיס מהשוק הגבוהה אז הספק לא יחזיק, לא ממולץ ללכת עליהם בכל מקרה כי רובם עברו חיים קשים בכרייה ובגלל צריכת החשמל.

GTX760 וGTX670 לא צרכנים גדולים, מציגים כ15% (760) עד 25% (670) שיפור מGTX1050. (כאשר 1050 חזק בכ40% מהכרטיס שלך)

https://www.techpowerup.com/gpudb/2875/geforce-gtx-1050

אם מחשבים את נושא האחריות וההתיישנות, צריכת החשמל (נמוכה ביחס לAMD, אבל מעל פי 2 מ1050) ודברים כמו תמיכה ב 0.HDMI 2 ופיענוח H.265 על הכרטיס אני חושב שהם צריכים להיות זולים משמעותית בנוסף להיותם חזקים יותר כדי להצדיק קניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דור הכרטיסים gtx6XXX הוא לפני כמה שנים טובות אם אני מבין נכון, זה נכון לקנות כרטיס ישן כזה היום?

רפרפתי ביד 2 כאן באתר, יש כמה דברים מעניינים.

אני מנסה להבין כמה בערך הספק פנוי יש לי במערכת לנצל עבור כרטיס מסך, אשמח לעזרה בעניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הספק שלך הוא 500W ECO או ET-500, יש לך בערך 350 וואט למעבד+כרטיס מסך, אם מחשיבים התיישנות. מעבד שכזה צורך בערך 65-75 וואט במאמץ מה שמשאיר 150-170 וואט לכרטיס מסך אם לא רוצים לחנוק את הספק.

כל ההמלצות כאן תקפות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...