עזרה בבחירת לוח וספק לשילוש... - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת לוח וספק לשילוש...

ישראל ישראל

Recommended Posts

לטעמי אתה מבזבז את הזמן והכסף בכיוון הלא נכון,

לגיימינג בFHD מעבר למרובע ליבות בתדר סביר לא תראה בהבדל משמעותי כי מה שיגביל אותך הרבה לפני כן יהיה הכרטיס מסך. 

(גם OC מיותר אם הוא דורש ממך מראש חלקים יקרים יותר בתקציב מוגבל)

במידה ויש לך כרגע ספק של חברה מוכרת מעל 400W הייתי ממליץ ללכת על משהו בסגנון:

מעבד AMD: מעבד AMD Ryzen 3 1300X 3.5Ghz AM4 - Box 1

--- מעבד 4 ליבות שאמנם יקר במעט מה- 1200 R3 אבל  בתדר גבוה יחסית, יחסוך ממך את הOC ולוח יקר
      לוחות אם למעבדי ‏AMD: לוח אם Asus Prime B350M-A AM4, AMD B350, DDR4, PCI-E, VGA, DVI, HDMI 1

--- או כל לוח פשוט עם 4 סלוטים לזכרון
      זכרונות: זיכרון למחשב G.Skill Value 8GB DDR4 2400Mhz CL15 Kit 1

--- אין טעם בזכרונות מהירים, ההבדל בגיימינג הוא אפסי, כרגע 8GB יספיק, בעתיד תמיד אפשר להוסיף
      כרטיסי מסך: כרטיס מסך MSI GTX 1050 Ti 4GB OC GDDR5 DVI HDMI DP PCI-E 1

--- כרגע הכרטיס הכי משתלם במחיר לגיימינג בFHD, חסכוני מאוד ולא דורש חיבור חשמל מהספק

מחיר החבילה: 1873 שקל
עמוד מוצר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

@rotem_o

המפרט שהצעת הוא פתרון דיי טוב, אבל @מאור.ד כתב שבעתיד הוא יהיה מעוניין להחליף מעבד ואולי גם לבצע . מהסיבה הזו הצעתי לו קצת יותר טוב מהלוח שאתה מציע. כמו כן הוא ביקש לוח בגודל ATX ולכן הלוח שהצעת לא מתאים שכן הוא בגודל micro ATX.

בנוגע למעבד - אני מאמין שלשימושים הנוכחיים שלו (עבודה משרדית, אינטרנט, סרטים, משחקים קלים) מעבד Ryzen 3 1200 יספיק, מה גם שהוא מתכנן להחליף אותו בעתיד ולכן אני לא רואה צורך להשקיע במעבד כמו ה Ryzen 3 1300X. יש לציין שניתן לבצע המהרה גם עם לוח המבוסס על ערכת השבבים B350 ושקירור הסטוק שמגיע עם מעבדי הוא דיי טוב, כך שבמקרה הכי גרוע סביר להניח שיהיה אפשר להמהיר את ה 3 1200 לרמה של ה 3 1300X.

@מאור.ד

שאלה - מה המפרט של המחשב הנוכחי שלך, ובפרט איזה מעבד, וזיכרון יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ככה:

זיכרון אני מהתחלה רוצה לקחת 16 גיגה קיט וכמו שכתבתי ב564 שקל

מעבד אני לוקח 3 1200 כמו שכתבתי ב474 שקל

שניהם יוצאים 1038 כאשר מקבלים 70 שקל הנחה סך הכל יוצא 970 שקל

לוח-אם וספק אני יכול להקצות 1100 נוספים כאשר יירד מהם 70 שקל נוספים

פשוט קראתי כאן:http://wccftech.com/amd-ryzen-am4-motherboard-round-up-msi-gigabyte-asrock-asus-x370/

וגם קראתי הרבה המלצות בגוגל על הלוח: GA-AB350- 3 שיש 2 יחידות ביוס באשר ללוחות אחרים ולכן הוא עדיף על פניהם ובOC הוא נתן ביצועים די טובים ככה כתבו גולשים...

ולכן השאלה אם יש לוח אם עדיף עליו כי הוא נותן 7+1 Phase לעומת 10 בלוחות אחרים כמו X370 PRIME PRO של ...

אני לא גיימיר מטורף לכן אני לא הולך לעשות CFX לא יהיה לי שימוש בזה רק OC לכמה שהלוח המעבד והזיכרון יגיעו...

כרטיס מסך אני לא הולך לשדרג כרגע אני יסחוב על HD5850 עוד כמה חודשים שיהיה תקציב חדש שגם אותו אקנה באילת כניראה...

מה שיש לי כרגע זה P55 של גיגה בייט

מעבד I5 750 6MB

זיכרון 8 גיגה ב-2 סטיקים 3 1333HZ

מארז אנטק

ספק 500W אנטק

צורב DVD

קשיח 500GB

ססד 120GB

כרטיס מסך HD5850

ראיתי ביוטיוב שהלוח שלי תומך טוב ב-OC למעבד של ה750 ואפשר לעשות לו ל4GHZ בערך השאלה מה יהיה עדיף לדעתכם להחליף כרטיס מסך ולהשאיר את המחשב הנ"ל או למכור אותו להוסיף כסף ולקנות מה שחשבתי...?

אני רוצה לשחק IV BTF1 כל המשחקים החדשים שיוצאים בעיקרון... אני חושב שפשוט אם אחליף רק כרטיס מסך יהיה צוואר בקבוק והוא לא יוכל להגיע לביצועים טובים אפילו עם אקנה GTX1060 מה המלצתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד כתבת:

ציטוט של מאור.ד

השימושים שלי של גיימינג קל סרטים והורדות

אבל מצד שני כתבת:

ציטוט של מאור.ד

אני רוצה לשחק GTA IV BTF1 כל המשחקים החדשים שיוצאים בעיקרון

זה משנה את הדברים, שכן לכרטיס המסך בד"כ יש השפעה גדולה יותר על ביצועי המשחקים לעומת המעבד.

אני חושב שכדאי לך קודם כל להשקיע בכרטיס מסך סביר - ה GTX 1050 Ti אם התקציב שלך מגביל אותך או ה GTX 1060. יש לזכור כי את כרטיס המסך ניתן להעביר למחשב הבא ולכן ניתן לראות בו השקעה לעתיד (ומכאן שיהיה עדיף להשקיע ב GTX 1060). לשאר השימושים המפרט הנוכחי שלך אמור להיות יותר ממספיק.

למחשב למשחקים הייתי ממליץ על מעבד Ryzen 5 1600 או להמתין למעבדי הדור השמיני של אינטל (ובפרט למעבדי ה i5) ואז לקנות את השילוש המתאים, אך במקרה שלך נראה כי התקציב מגביל אותך. למעשה בתקציב שלך (כ-2000 ש"ח) יהיה אפשר להכניס רק מעבד 3 1200 ו 8GB של זייכרון, וגם זה עם חריגה של כ-10 אחוז.

הנה מפרט לדוגמא מ KSP במחירים של אילת:

דגם מחשב: הרכבה עצמית של מחשב נייח

מעבד AMD: מעבד AMD Ryzen 3 1200 3.1Ghz AM4 - Box 1
      לוחות אם למעבדי ‏AMD: לוח אם Gigabyte GA-AB350-Gaming AM4, AMD B350, DDR4, 2xPCI-E, DVI, HDMI 1
      זכרונות: זיכרון למחשב Corsair Vengeance LPX 1x8GB DDR4 2400Mhz CL16 1
      כרטיסי מסך: כרטיס מסך MSI GTX 1060 3GB OC GDDR5 DVI HDMI DP PCI-E 1
  הרכבה: הרכבת מחשב שלם - מחלקים של קיי.אס.פי

מחיר החבילה: 2216 שקל
עמוד מוצר

קי.אס.פי מתחייבים למחיר הזול ביותר
שימו לב! אם תמצאו מחשב או חלק זהה/ים (במלאי של חנות ממשית) במחיר נמוך מהמחירון שלנו באינטרנט ובאותם תנאי אספקה ואחריות, תוכלו לרכוש את המוצר במחיר הנמוך יותר ובהנחה נוספת, או תקבלו תשלום של 50% מההפרש בהצגת חשבונית והמוצר שנרכש לאחר רכישתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע - תבדוק את הדרישות המומלצות עבור המשחק וכן תחפש מבחני ביצועים באינטרנט של המשחק עבור כרטיס המסך בו אתה מעוניין ברזולוציה בה אתה מתכנן לשחק.

לדוגמא:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...