ייעוץ בקניית אוזניות On ear למשרד (תקציב עד כ350) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ בקניית אוזניות On ear למשרד (תקציב עד כ350)

Overkiller

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מחפש לרכוש לשימוש במשרד.

חשוב שיהיו נוחות לשימוש לאורך זמן, קטנות ככל שניתן (AKG 451 מושלמות בעיני מבחינת גודל למטרה זו), שתהיה כמה שפחות "זליגה" של . סינון רעשים לא הכרחי.

האוזניות יהיו משודכות בעיקר למגבר Native Instruments - audio 2 DJ, ולעיתים רחוקות לסלולרי.

אין חשיבות למיקרופון או שליטה על הווליום.

קראתי הרבה ביקורות תחת הכותרת "best on ear hedphones 2017" וצמצמתי את הרשימה, אך עם זאת אני מוכן לבדוק דגמים נוספים.

כרגע על הפרק:

Marshall Major II בעלות 232 ש"ח

Shure SRH 145 בעלות 205 ש"ח

אפשר להציע כמובן מאמאזון, רכישה מחו"ל עומדת על הפרק בהחלט.

על בסיס יומי משתמש בבית ב Xonar Essence + HD595

תודה לעונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Overkiller

לא חושב שהאופציות שהעלתה יהיו הטובות ביותר, הראשונה היא אאל"ט אוזניה גימיקית כזו נוסח ביטס, ז"א

בנייה זולה, וסאונד בינוני למדי, SHURE זו חברה הרבה יותר רצינית, אבל מהניסיון המועט שלי עם איזה שני

דגמים לא התרשמתי במיוחד, הסאונד היה משעמם למדי, ולא היה להן שום יתרון על פני חברות אחרות בטווחי המחיר.

האופציות הטובות בדגמי ה-ON EAR מתחילות בחצי מסכום התקציב שלך, אבל בדולרים, בתקציב כזה הייתי בודק את הבאייר-דינאמיק 

Custom Street או איזה זוג של סנהייזר אורבנייט ON EAR, המחיר צריך להיות סביב ה-100 דולר פלוס מינוס בשניהם.

יש לך פה גם דיל שנראה מעולה על ON EAR של דנון שכנראה יהיה עדיף במספר מונים על האופציות שהצגת בחריגה לא גדולה מהתקציב:

https://www.amazon.co.uk/Denon-AH-MM200-Maniac-Portable-Headphones-Black/dp/B00L3JY4CM/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1505578547&sr=1-1&keywords=MM200+DENON

390 שקלים על הבית כולל הכל, חצי מחיר מהמחיר הרגיל, הייתי במקומך קופץ על זה לפני שזה נעלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Roy.T

תודה על התגובה, מבחינת תקציב  הביירדינמיק והדנון נכנסים בתקציב, אך הסנהייזר יקרות משמעותית.

הסתייגות שלי מדנון היא שאנשים רבים מתלוננים על איכות הבניה, ועל כך שהן פשוט נשברות. יש לי ראש לא קטן, ולכן אני מתלבט בנוגע אליהן.

הביירדינמיק נראות גדולות (פיזית) ואני לא חושב שיתאימו לצרכי הקמפקטיות שלי.

היה בבעלותי זוג של שור SE215 והייתי סה"כ מבסוט מהן, אבל הן היו IEM.

עכשיו בנוגע לגימיק של המארשל - האם יש דברים בגו? כי הדבר לא עולה בביקורות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ביקורות? CNET? או היו-טיוברים :)?

ביקורות אמיתיות בנוגע לאוזניות הללו לא חושב שתמצא. ותאמין לי שם הן היו שוות חצי מבט הייתי כבר יודע עליהן.

אתה אפילו יכול למצוא אותן באתרים סיניים כמו גירבסט ואלי אקספרס. 

אם כבר מדברים על איכות הבניה, זה יהיה מגוחך להשוות בין הדנון למרשל האלה, הדנון עדיפות במובן הזה בהרבה.

חוץ מזה שתמיד יהיו תלונות, זה לא אומר הרבה. הסבירות שתהיה לך בעיה איתן היא סבירות קלושה.

דנון זו חברה רצינית, ושוב מדובר פה בהנחה ענקית, ודילים כאלו לרוב לא כדאי לפספס.

לגבי ה-BD קוסטום פרו, לא ברור מה גדול בהן, הן ON EAR סולידיות למדי, תנסה לבחון אותן עוד קצת לפני שאתה שולל.

הן אולי לא קטנות בהשוואה לשור, אבל השור נראות כמו סופר קטנות, וסביר שחוץ מהגודל לא תמצא בהן שום יתרון. האוזניות

ON EAR מיני בסגנון הזה אולי היחידות שהייתי שוקל הן ה-KOSS PORTAPRO המהוללות. 

בשורה תחתונה, באיזור ה-200 שקל כל דבר שתקנה יהיה "בסדר", גם איזו אוזניה סינית, אבל אם אתה מוכן למתוח לאיזור

ה-400 שקלים, מציע לך לזנוח את האופציות המקוריות כי הן באמת לא אופציות מבריקות ולבדוק יותר לעומק את מה שהצעתי לך. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ לך לנסות AKG Y50 אהבתי ממה ששמעתי בזמנו בתצוגה בBUG. לא יכול לדבר על הנוחות לאורך זמן אבל מבחינת הסאונד, מזכרון, הן לא רחוקות מהSennheiser Urbanite On Ear, אם כי השוואה ישירה תמיד עדיפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...