מחשב לא עולה אחרי כיבוי רגיל - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לא עולה אחרי כיבוי רגיל

Roeebaeloha

Recommended Posts

היי 
היום כיביתי את המחשב בשביל לקנות את הפילטרים של המאוררים (כביתי כדי שלא יכנס אבק בזמן שאין פילטר)
ולאחר שהחזרתי את הפילטרים המחשב פשוט לא נדלק ועושה לופים של ניסיונות פוסט, אני מצטרף סירטון של בעיה 
ניסיתי להוציא את הסוללה ולהחזיר ושום דבר לא קרה, גם ניסיון של חיבור הכל מהתחלה לא צלח, רעיונות לפיתרון?
הלוח הוא gigabyte ga-z87-hd3
https://youtu.be/AU3a6v8eVGc

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך אתה נתקל בדיוק באותה בעיה באשכול אחר שלפי כמה ימים פורסם

אבל אנסה לתמצת לך:

להוציא את כל הרכיבים (כרטיס מסך וכל שאר הכרטיסים, זיכרונות אחד אחד, כל דיסק קשיח שיש לך)

ואז לחבר אחד אחד ולראות האם חוזר- בנוגע לכרטיסי הזיכרון תשחק גם עם החריצים

*אם וכאשר חוזרת הבעיה ולא מצליח אפילו להגיע לביוס - אפילו אחרי שניסית לחבר המסך ללוח אם עצמו

זה או או - איך אפשר לדעת? אם יש לך ספק ספייר תנסה להפעיל איתו רק רכיבים מינימלים על מנת להגיע לביוס

*יש סיכוי קלוש גם שהבוט של הביוס נמחק/נפגם וצריך צריבת ביוס חדשה זה רק דרך טכנאי אבל כמובן זה נראה לי הכי פחות אפשרי

*המלצה לי אליך- גם כאשר אתה מכבה המחשב תוודא תקע המחשב מנותק ו/או כפתור על כבוי שנמצא על הספק

בנוסף מקדם בטיחות תוודא שאין עליך חשמל סטטי על ידי נגיעה ברכיב מתכת על המחשב וביד השניה על הטסטר/מברג (פורקן זרם סטטי) בדיוק כמו באינטל

*בנוסף תנסה לשחק ולהוציא חיבורי ספק השונים לכל הרכיבים כולל הלוח אם וודא שמחוברים היטב ולא רופפים ו/או ישנו אבק עליהם(אפילו שערה קטנה עלולה לדפוק הכל)

******* למה מפרקים את כל הרכיבים?- על מנת לוודא שאף אחד מהם לא מקצר****

בבקשה ממך עשה את כל השלבים שפירטתי תסמוך עלי אתה תקצר את הדרך והתסכול

*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...