הגל הבא של מסכי המחשב יהיה זריז ביותר - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגל הבא של מסכי המחשב יהיה זריז ביותר

yonatan.mendelson

Recommended Posts

אני לא כזה מבין גדול באלקטרוניקה או בהנדסת חשמל, אבל מסך שירוץ בתדרים גבוהים כאלה יצרוך הרבה מאוד מתח, יתחמם, וזה גם יקצר את חייו בסופו של דבר.. אבל כמו שאמרתי, ככה זה רק נראה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כלכך חידשו פה? כמה זה כבר קריטי אם זה 1ms או 0.5ms? סתם שטויות. לפי דעתי עין אנושית לא יכולה להבחין בהבדל.

ביום שיפתחו את ה- ויגיעו למספרים כאלה של זמן תגובה שידברו איתי. כרגע זה לא ממש מעניין (אותי לפחות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ClassMulder

אני לא כזה מבין גדול באלקטרוניקה או בהנדסת חשמל, אבל מסך שירוץ בתדרים גבוהים כאלה יצרוך הרבה מאוד מתח, יתחמם, וזה גם יקצר את חייו בסופו של דבר.. אבל כמו שאמרתי, ככה זה רק נראה לי.

יש כבר מסכי , אני חושב שרק בFHD ולא ברזולוציות גבוהות יותר. אני מכיר דגם ספציפי של שנראה מעולה. לא מתחמם (לפחות לא ברמה ששמתי לב לזה), לא יודע כמה חשמל הוא צורך, אבל נראה מסך מדהים.

בכל מקרה, זה לא מה שמחדשים פה, יש כבר כמה מסכי היום..

אגב זה הדגם: https://www.asus.com/us/Monitors/ROG-SWIFT-PG258Q/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dk960

יש משהו אחד מאוד לא מובן לי 

נניח שהמסך מגיב ב- 0.5 MS 

אבל Input Lag    4k @ 60Hz   23.9 ms

זה במסכים מעולים 23.9MS 
אז מה שווה 0.5MS אם בפועל המעבד במסך מראה את הפריים תוך 23.9MS   ?
אני מקווה שאני מובן בשאלה 

כלומר העיבוד של הפריים לוקח מינימום פי- 90 מזמן תגובה תאורטי של המסך ?

בדוק את הנתונים שאתה מדבר עליהם. יש מסכי עם input lag נמוך מ5ms, פה עוד מדובר על tn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dk960

אני בדקתי את הנתונים בניגוד אלייך .
אין קשר לשאלתי אם יש מסכים בעולם עם input  נמוך יותר .

יש קשר, כי אתה סתם זורק פה נתונים לא קשורים. למה אתה מניח שהמסכים החדשים שיצאו עם 0.5ms זמן תגובה, יהיו: 

ציטוט של dk960

Input Lag    4k @ 60Hz   23.9 ms

^^ אלו נתונים רחוקים מאוד מנתונים סטנדרטיים של מסכי גיימינג יוקרטיים. אגב, input lag של 23.9ms זה ממש לא נתון של "מסכים מעולים", לא לגיימינג לפחות.

לכן אמרתי, יש היום מסכי עם input lag נמוך מ- 5ms, משמע שמסכי TN יש גם פחות מכך. זה לא מסך אחד וגם לא 5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה מזכיר דווקא משהו אחר פחות משעשע. היה פעם פורום מחשבים משובח בעיתון הארץ שהדיונים בו הפכו למכוערים ברמה האישית. כמתבונן מהצד היה מאוד עצוב לראות את הספינה הזו טובעת. וגם חבל... כמתבונן מהצד מאוד הצטערתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...