BSOD (עם הודעות שונות), קריסת משחקים ודפדפנים וחוסר אונים כללי. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BSOD (עם הודעות שונות), קריסת משחקים ודפדפנים וחוסר אונים כללי.

Mercurie

Recommended Posts

היי, בחודשים האחרונים אני מנסה להתמודד עם בעיה במחשב שלא נראה שיש לה פתרון...

בקצרה: 

אני סובל כבר כמה חודשים מBSOD עם הודעות שונות.

בניהן:  memory_management / page_fault_in_nonpaged_area / kmode_exception_not_handled / system_service_exception

כשהMEMORY MANAGEMENT הכי שכיח באופן יחסי. 

בנוסף, הגוגל קורס באופן רנדומלי וככה גם לגבי משחקים (המשחק היחיד שאני משחק בו - PUBG)

כשזה קרה לי לפני מספר חודשים - עשיתי פורמט למחשב ונראה שזה סידר את הבעיה.. אבל בהדרגה הבעיה חזרה.. בהתחלה פעם בשבוע, אחר כך פעם ביומיים ולבסוף כמה פעמים ביום.

באחד הניסיונות המחשב אפילו כשל בפירמוט המהלך התקנת הווינדוס, אז החלפתי ראם עם ראם של חבר וההתקנה לפתע עבדה.. אז הנחתי שזה הראם.. מיהרתי להחליף את הראם ולאחר כמה ימים של עבודה גיליתי שהבעיה חזרה על עצמה.

השלב הבא היה לנסות להחליף כונן. את ה- שלי ניתקתי והתקנתי OS על הHDD שהיה עד כה אחראי על שאר הקבצים שהם לא OS... כמובן שזה גם זה לא עזר..

הורדתי USERBENCHMARK SOFTWARE ואני אצרף תמונה של התוצאות..

Intel i5-4570

Nvidia GTX 770

קצת אירוניה - באמצע כתיבת ההודעה הזאת הכרום קרס שוב. 

אשמח לעזרה

New Bitmap Image.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה אכן נראה כמו בעיית .

אם אתה אומר שהבעיה חזרה אחרי שכבר החלפת סטיק ראם זה מעביר אותנו לחשודים הבאים - הסלוט בו הראם מחובר, יכול להיות שהוא לא 100% מבחנית הולכת חשמל , אפשר לנסות להעביר את הRAM לסלוט אחר, במקביל להריץ בדיקה של MEMTEST לראות אם הסטיק החדש תקין. אם הסטיק החדש לא תקין, צריך להחליף אותו במסגרת אחריות RMA.

אם הסטיק תקין ובסלוט אחר ועדיין יהיו בעיות - החשוד הבא הוא הספק כוח ו/או הלוח אם עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של genia

זה אכן נראה כמו בעיית RAM.

אם אתה אומר שהבעיה חזרה אחרי שכבר החלפת סטיק ראם זה מעביר אותנו לחשודים הבאים - הסלוט בו הראם מחובר, יכול להיות שהוא לא 100% מבחנית הולכת חשמל , אפשר לנסות להעביר את הRAM לסלוט אחר, במקביל להריץ בדיקה של MEMTEST לראות אם הסטיק החדש תקין. אם הסטיק החדש לא תקין, צריך להחליף אותו במסגרת אחריות RMA.

אם הסטיק תקין ובסלוט אחר ועדיין יהיו בעיות - החשוד הבא הוא הספק כוח ו/או הלוח אם עצמו.

יש 2 סלוטים.

קודם היה לי כרטיס ראם אחד של 8 והחלפתי ל-2 כרטיסים (אחד של 8 ואחד של 4) חדשים.. והבעיה חזרה.

איך אני בודק אם יש בעיה בלוח אם? והאם יש מדריך לגבי בדיקת MEMTEST? כי ראיתי באינטרנט כמה מדריכים שונים ואני לא מאופס בדיוק איך עושים את זה.

תודה!

אני אצרף גם תמונה של השגיאה שעושה לי המחשב כשאני מנסה לשחק.

New Bitmap Image.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, כל התקלות במחשבים, צריך לבודד, תשאיר סטיק אחד בסלוט אחד ותריץ MEMTEST

אחרי זה תמשיך הלאה, תחליט מה אתה מבודד קודם - את הסלוט או את הסטיק עד שתמצא את הגורם.

לגבי מדריך.. אני לא מכיר משהו אבל בעיקרון אתה צריך לעשות BOOT לMEMTEST ושם בתפריט יש לך אפשרות להפעיל את הבדיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השגיאה שצילמת אין לה קשר לזכרון.  זו תוכנה/דרייבר פגומה שמנסה לגשת לזכרון שאיננו שלה.

בחלונות 10 יש דיגנוסטחקה מובנת של הזכרון. בשורת החיפוש רושמיפ memory

ומוצאים אותה  מייד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Ivan לא בדיוק, השגיאה שהמצולמת היא רק כאילו שגיאת פניה לכתובת לא נכונה. הכתובת 0xbbadbeef היא Hexspeak זה לא איזה כתובת אקראית, כנראה שהתוכנה זיהתה איזה בעיה פנימית אחרת שהיא לא יכולה להתאושש ממנה ובכוונה פנתה לכתובת המזוייפת הזאת כדי לגרום לקריסה וודאית ומהירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

השגיאה שצילמת אין לה קשר לזכרון.  זו תוכנה/דרייבר פגומה שמנסה לגשת לזכרון שאיננו שלה.

בחלונות 10 יש דיגנוסטחקה מובנת של הזכרון. בשורת החיפוש רושמיפ memory

ומוצאים אותה  מייד.

התקדמות כלשהי .. המחשב זיהה בעיה באמת בזכרון.

בהתחשב בעובדה שהחלפתי כבר ראם אני יוצא מנקודת הנחה שהבעיה היא בלוח אם?

בכל אופן אני אעשה את הבדיקה של הMEMTEST ואעדכן.

זה כנראה יקח שבועיים כי אני חייל אבל אני רוצה להודות לכם מאוד על העזרה המהירה שמאוד הכווינה אותי :)

New Bitmap Image.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבניה והתכנון  של המחשב האישי מדלגת על שגיאות . ולכן גם לא יכולה לדעת שיש

שגיאת והתוצאה היא שגיאות רנדומליות בלתי מוסברות בחלונות.

אם היו בונים את המחשב עם ECC (כמו בשרתים)  התוצאה היתה שונה לחלוטין. הם הרבה יותר יקרים בעיקר בגלל שהשימוש בהם לא נפוץ כמו בזכרונות הרגילים.

אל תצא מההנחה שהסטיקים החדשים תקינים. בדוק אותם אחד אחד בכל הסלוטים ורק אז

תגיע למסקנה אם הם תקינים או שיש בעיה בלוח או בסלוט מסוים או אולי בספק הכח או במחבר הגדול  שלו ללוח האם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, עוד לא התפנתי להתעסק בMEMTEST והכל אבל שמתי לב לבעיה נוספת שאולי קשורה - כל דבר שאני מוריד מהאינטרנט אי אפשר לחלץ את זה וזה כותב file corrupt.. 

קשור לבעיות שתיארתי בתחילת האשכול או שזה משהו שונה?..

עריכה:

רק אם מה שאני מוריד זה בטורנט ואז אני כאילו "מוודא הורדה" (כלומר, אחרי שהקובץ סיים להוריד אני מוריד אותו שוב (ואז הטורנט עושה checking ועולה מהר ל100%) אז הוא פתאום נתקע ב99.5% ומוריד שוב כנראה את החלק שירד בצורה פגומה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, רק רציתי לעדכן (גם בשביל מי שעלול להגיע לאשכול הזה עם בעיה דומה דרך גוגל) - 

עשיתי בדיקת MEMTEST והכל היה תקין..

מה שכן - גיליתי שהBIOS שלי היה בגרסא מאוד לא עדכנית (היה F2, עדכנתי לF7)

אחרי שעדכנתי ופירמטתי שוב הכל - נראה (כרגע לפחות) שאין קריסות והמחשב עובד בצורה תקינה..

מקווה שהתקלה לא תחזור על עצמה.

תודה לכולם על העזרה עד כה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השגיאה האחרנה שציתת קשורה לדרייבר פגום ואינה קשורה ללוח האם.

ניתוח של קבצי דאמפ יכול לעזור במציאת הדרייבר ו/או בדיקת השגיאה במציג האירועם.

תתחיל בעדכון הגרייבר של כרטיס המסך שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...