מחשב נייד לעיצוב אופנה בויצו - תקציב גמיש 5000~ ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד לעיצוב אופנה בויצו - תקציב גמיש 5000~ ש"ח

GoldenACE

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני זקוק להמלצה למחשב לבת משפחה לעיצוב אופנה בויצו, אני יודע שהם משתמשים בפוטושופ ואילוסטרייטור (לא יודע איזה גירסאות אם זה חשוב אני יכול לנסות לברר).

1. מה התקציב המקסימאלי? באזור 5000 ש"ח גמיש.

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנסות לחסוך.

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 10%.

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD, גלישה באינטרנט.

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). Photoshop, Illustrator אני מניח שהשימוש יהיה בין תדיר לכבד.

ב) במידה והמחשב מיועד לעיצוב אופנה, יש לציין:

-מהי הרזולוציה הטבעית וגודל המסך: אני מניח ש-1080P יספיק? או שעדיף ללכת על 4K? אני בגדול חושב על מסך בגודל '14 כי יותר מזה לרוב מכביד על משקל הנייד ואני רוצה שהוא יהיה יחסית קל.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? לא.

4. האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס? מערכת הפעלה ואופיס.

5. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אין העדפה.

6. מתי מתוכננת קניית המחשב? בחודש הקרוב.

7. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה): אשמח להמלצה גם בתחום זה, אם יהיה צורך להעברת קבצים בנפח גבוה (אני עדיין מניח ש-USB3 יספיק).

תודה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Chevy

@Chevy אפשר עוד אינפורמציה בבקשה (היו לי כמה שאלות בתוכן ההודעה המקורית)? למשל למה זה המפרט שבחרת בו, האם הכרטיס מסך הזה לא יהווה בעיה מבחינת תמיכה טובה ב-Photoshop ו- Illustrator?

אשמח אם מישהו שמכיר את השימושים בויצו בעיצוב אופנה יגיב, רק כדי לדעת בוודאות שהחומרה תספיק.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...