קניית מחשב נייד לסטודנט ובקשה קטנה עד 5500 שקל באילת - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מחשב נייד לסטודנט ובקשה קטנה עד 5500 שקל באילת

דביר רהק

Recommended Posts

היי אני מבין שעוד חודש יוצא דור 8 אבל שבוע הבא אני באילת ויש פה ניסיון לחסוך עד 1000 שקל ככה שלא יחזור שוב ,, אני ארשום לפי המפרט אבל בגדול אני צריך מחשב עד 5500 שיריץ לי את כל התוכנות תכנות במהירות (visual, matlab(  שיהיה בו מספיק והדבר היחידי שחשוב לי זה שאפשר לשחק בו פיפא שירוץ לי חלק חלק עם כל הדרישות . חוץ מזה בוודאות לא משחק במחשב . אין לי בעיה עם משקל ועדיף מסך גדול .

1. מה התקציב המקסימאלי?5500

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לחסוך

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 500 

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? ותוכנות עריכה ותכנות

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). רק fifa

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא 

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)?8

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? כן ווינדוס, יש לי

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. באילת

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? שבוע הבא

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?  לא

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: עדיף מסך כמה שיותר גדול, אפשר שיהיה כבד לא אכפת לי 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי תודה רבה? רציתי קצת להתייעץ ולשאול, האם מחשב זה יריץ לי מיטבי את מה שבקשתי(מאטלב, ויזואל, פיפא , אולי קצת לא יותר מזה)  לדעתך בשל צרכי? האם זה שאני לא אחכה אדפק מכך? פשוט לא יצא לי להגיע לאילת בעוד הזדמנות, מה אתה אומר, זה השיקול של לחכות זמן למשהו שיהיה יותר יקר או לקנות עכשיו משהו שיתאים לי ואוכל לקנות משהו איכותי בזול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

זה מהחזקים שזמינים כרגע מבחינת מעבד.

גם כרטיס מסך הוא מהסדרה החדשה.

עיקר ייחודו הוא במסך המאוד איכותי שלו.

אז התשובה לכל השאלות שלך היא כן. יריץ בלי לגמגם.

אם הייתה בעיית תקציב, אז אולי היה טעם בלחכות ולראות, אבל זה עונה על כל הדרישות שלך עם מרווח ביטחון

מעל ומעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...