רשת אלחוטית אחת - שני ראוטרים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשת אלחוטית אחת - שני ראוטרים

puhs

Recommended Posts

היי

אני מנסה לעשות אלחוטית אחת משני ראוטרים.

הראוטר המשני מחובר מחובר דרך יציאת LAN (באופן קווי כמובן) לראוטר הראשי, ובנוסף מחובר לראוטר המשני סטרימר.

לשני הראוטרים הגדרתי אלחוטית זהה (שם+אבטחה), עם תדר שונה. 

לצערי מידי פעם אין לי גישה לאינטרנט דרך הראוטר המשני - דרך מחשב רשום שפשוט אין גישה לאינטרנט, ודרך הפלאפון רשום "נכשל בניסיון לקבל IP". הוצאה והחזרה מהחשמל פותרת זמנית את הבעיה.

יש למישהו רעיון מדוע זה קורה וכיצד ניתן לטפל?

מצרף את ההגדרות של הראוטרים.

הראשי:

https://preview.ibb.co/htePz5/image.jpg

משני:

https://image.ibb.co/bCJdRk/image.jpg

תודה רבה מראש חבר'ה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו לי בעיות דומות בעבר (לפחות באחד מהמקרים עם ראוטר של d-link). במקרה שלי הראוטר היה תקול. החלפת הראוטר פתרה את הבעיה.

נ.ב. אני אישית לא סומך על d-link כיצרן ראוטרים, לאחר שחוויתי כמה בעיות שונות ובלתי תלויות עם יותר ממוצר אחד שלהם בעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של puhs

האם יש סיבה שזה יקרה למרות שכשהראוטרים עובדים בנפרד הכל תקין?

לא לגמרי ברור איך בחנת את הראוטרים בנפרד.

בכל מקרה, עוד אופציה זה שהחיבור הקוי בין הראוטרים לא משהו - איכשהו המכשירים מצליחים להסתנכרן בהתחלה, אבל איפשהו בדרך מאבדים קשר בגלל הפרעות בקו (גם זה קרה לי בעבר..). בסבירות יותר נמוכה יכולה להיות בעיה עם אחד מהפורטים שמחברים בין הראוטרים, כך שבכל מקרה שווה לשחק עם הפורטים בשני הצדדים.

אתה יכול לנסות לבודד משתנים על ידי הפעלת תוכנת סריקת רשת כגון Fing ברגע שיש בעיה. אם כשאתה מחובר לראוטר המשני אתה רואה מכשירים נוספים שמחוברים אליו, אבל לא מקבל אז כניראה שהבעיה מבודדת לחיבור ביניהם. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nimidee

לא לגמרי ברור איך בחנת את הראוטרים בנפרד.

בכל מקרה, עוד אופציה זה שהחיבור הקוי בין הראוטרים לא משהו - איכשהו המכשירים מצליחים להסתנכרן בהתחלה, אבל איפשהו בדרך מאבדים קשר בגלל הפרעות בקו (גם זה קרה לי בעבר..). בסבירות יותר נמוכה יכולה להיות בעיה עם אחד מהפורטים שמחברים בין הראוטרים, כך שבכל מקרה שווה לשחק עם הפורטים בשני הצדדים.

אתה יכול לנסות לבודד משתנים על ידי הפעלת תוכנת סריקת רשת כגון Fing ברגע שיש בעיה. אם כשאתה מחובר לראוטר המשני אתה רואה מכשירים נוספים שמחוברים אליו, אבל לא מקבל אינטרנט אז כניראה שהבעיה מבודדת לחיבור ביניהם. 

היי

הראוטר המשני היה הראשי שלי במשך תקופה ארוכה ועבד בצורה תקינה. הראוטר הראשי עבד תקופה של כחודש ללא בעיות מסויימות ולכן הנחתי שהם תקינים.

מכיוון שניסיתי כבר מספר פורטים של הLAN והבעיה עודנה, כנראה שהחיבור ביניהם דורש תשומת לב... אנסה עם FING.

המון המון תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...