מחשב קופא לכמה שניות וחוזר לפעולה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב קופא לכמה שניות וחוזר לפעולה

evy

Recommended Posts

אהלן, אשמח לעזרתכם.

ברשותי מחשב נייד שנגמרה לו בדיוק האחריות.

ביומיים האחרונים מתרחשת תופעה שבזמן הפעלת סרט, סידרה או שיר, כל 20 דקות בערך נשמע קפוא של תקליט שבור למשך שניה, התמונה קופאת במידה ומדובר בקובץ וידאו ואז חוזר לעבודה.

האם יכול להיות שזה קשור לדיסק קשיח?

למחשב דיסק קשיח 128 GB.

Capture.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל לפרט יותר על הלאפטופ? יש לך עוד כוננים?

זה נשמע כמו "צוואר בקבוק" שהמערכת נתקלת בה וקופאת לזמה מה כדי להספיק להזרים נתונים.. יכול להיול שהזיכרון הוירטואלי נגמר לה. כתוצאה גם מחוסר מקום אולי שלא השארת

אפשרות שנייה שפחות אפשרית זה אולי ה"קודק" שלא מותקן אצלך כראוי או לא מעודכן.. אתה מפעיל את הסרט עם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים

נא לוודא שיש לכל הפחות כ-15 ג"ב פנוי על הדיסק הזה

בהמשך אולי כדאי שתנסה לבודד את ההשפעה של מערכת ההפעלה על התופעה על ידי הרצה של המחשב ממערכת חמה

כמו כן תנסה להפעיל עם MPC-HC (מנסיוני תוכנה קלילה וטובה מאוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיניתי את ההארד דיסק- 14 גיגה פנוי.

הפעלה ב MPC אינה עוזרת, התופעה מתרחשת גם בהפעלת סרטונים ושירים ביוטיוב.

מה הכוונה מערכת חמה? הארד דיסק נייד?

אגב בלי קשר לבעיה, אתמול לאחר הפינוי מקום היה לי 14 גיגה פנוי, והיום כשבדקתי יש לי 11 ג'יגה פנוי. לאן נעלמו להם 3 ג'יגה ככה סתם?

לא הורדתי שום קובץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנס למאפיינים של מחשב שלי ותגיע להגדרות 

של הקצאת וירטואלי ותוודא שהוא לפחות 10 ג'יגה אפילו !

לשאלתך איפה נעלמו עוד 3 ג'יגה- כנראה המערכת החלה להשתמש בה וכנראה אתה מפעיל המון תוכנות ברקע

אני ממליץ לך לפנות מקום על מנת להתקיים בנורמל

ויש האומרים ואפילו בעלון לצרכת להארכת חיים של כונן ssd

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ag43

תבדוק בEVENT VIEWER מה קורה בזמן הזה. תנסה גם לבדוק בהגדרות צריכת החשמל של המחשב אם הכוננים הקשיחים לא מכוונים להכבות אחרי 20 דקות.

לא הבנתי מה הקשר מבלי לזלזל בתובנתך :/

מדובר בכונן אחד .. קטן מאוד מצומצם מאוד

ושוב אני חוזר תוריד עוד תוכנה קטנה שמגיעה עם codek (מין איכלוס רב של כל הפורמטים לסוגי אודיו) עדכני.. אולי אולי זה זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי ב event, לא ראיתי שום שגיאה או אזהרבה בזמן הזה..

ההארד דיסק הוגדר למצב שינה אחרי 10 דקות, ביטלתי אך ללא שינוי.

האם ישנה תוכנה לבדיקה מקיפה של ההארד דיסק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני לא יודע מה ביצעת מהפעולות שהציעו לך כולל אני אבל תנסה את זה 

https://www.codecguide.com/download_kl.htm

זה הקודק שחפרתי לך.. תתקין תפעיל סרט ותראה אם שוב חוזרת הבעיה.. יש מצב פשוט שהמחשב שלך זקוק לעוד הארדיסק .. זקוק למקום עבודה .. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה לא ציינת ביוטיוב.. וזה כן קשור לשמע אגב

אני לא אוהב ישר להאשים חומרה.. עדיין נראה לי כחוסר מקום למערכת לפעילות תקינה.. 

זה אומר הארדיסק קטן שאולי פיצצת אותו בתכנים וסרטים.. לא יודע כמה נשאר לך מקום פנוי .. אם היית נותן לנו תמונת מצב כמו מה קורה בזמן פעולה לפחות..  ctrl+alt+del ושם נוכל לראות כמה למה ואיך יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רואה קשר לכונן הקשיח.

היתה לי תופעה דומה שהתחילה בעקבות עדכון firmware של , שבא לתקן בעיה אחת ויצר בעיות אחרות.

אצלי זה קרה לא רק בזמן ניגון (גם, שם זה נשמע בדיוק כמו שאתה מתאר) אלא גם לפעמים בשימוש רגיל במחשב - למשל בדפדפן, בעיקר כנראה במאמץ, כשיש לו הרבה טאבים פתוחים. פתאום הוא קופא לכמה שניות (כלום לא מגיב, גם לא העכבר) ואז משתחרר.

לצערי אין לי הצעות לפיתרון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

לא רואה קשר לכונן הקשיח.

היתה לי תופעה דומה שהתחילה בעקבות עדכון firmware של לוח אם, שבא לתקן בעיה אחת ויצר בעיות אחרות.

אצלי זה קרה לא רק בזמן ניגון סרטים (גם, שם זה נשמע בדיוק כמו שאתה מתאר) אלא גם לפעמים בשימוש רגיל במחשב - למשל בדפדפן, בעיקר כנראה במאמץ, כשיש לו הרבה טאבים פתוחים. פתאום הוא קופא לכמה שניות (כלום לא מגיב, גם לא העכבר) ואז משתחרר.

לצערי אין לי הצעות לפיתרון...

למה אין פתרון- אם זה באמת עידכון הפריימ שבאמת מאוד קשור לכל קטע הסטרימינג, אז פשוט לחזור לגרסא קודמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...