מאריך טווח לwifi בתקציב של כ300 ש"ח - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאריך טווח לwifi בתקציב של כ300 ש"ח

פולי הקנטאור

Recommended Posts

אני מחפש מאריך טווח לwifi שיוכל לפעול בטווח של כ20 מטר דרך מספר קירות במחיר לא גבוה מאוד (כ300 ש"ח מקסימום) עם העדפה להזמנה מהארץ בגלל זמן משלוח (ניתנת גם הזמנה מחו"ל אם המשלוח מהיר או יש הבדל גדול במחיר).

אם אין מוצר כזה בתקציב אז אני מוכן להעלות אותו ל500 ש"ח

תודה רבה לכל העונים והעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עשרים מטר זה חתיכת מרחק, כלומר עם קירות וכו'.

הייתי מציע משהו במצי תקציב, אבל הוא לא עונה על הדרישות של מרחק.

מציע ללכת ישר על ה - 500 ש"ח  כי תצתרך משהו עוצמתי למדי שהתעבורה לא תצנח לך

אחרי 15 מטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערה ששכחתי להגיד- אין אפשרות למקם משהו באמצע בין הראוטר הקיים ובין המקום שהwifi אמור להיות בו, ואין שום קליטה מהראוטר הקיים במקום שהwifi אמור להיות בו. גם אין שם תשתית לאינטרנט אז אי אפשר פשוט להציב שם ראוטר ולחבר לקיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של פולי הקנטאור

הערה ששכחתי להגיד- אין אפשרות למקם משהו באמצע בין הראוטר הקיים ובין המקום שהwifi אמור להיות בו, ואין שום קליטה מהראוטר הקיים במקום שהwifi אמור להיות בו. גם אין שם תשתית לאינטרנט אז אי אפשר פשוט להציב שם ראוטר ולחבר לקיר.

נראה לי שכל הפיסקה הזאת באה להסביר למה דווקא מגדיל טווח ולא פתרונות אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של פולי הקנטאור

לא יודע אם זה עומד בתקציב שלך אבל אתה יכול להקים רשת של מספר נקודות Google WiFi. זה יפתור לך את כל הבעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

נראה לי שכל הפיסקה הזאת באה להסביר למה דווקא מגדיל טווח ולא פתרונות אחרים.

לא היא נועדה להבהיר את המצב כי לא הסברתי אותו ממלואו קודם.

ציטוט של etal

מגדיל טווח זה עוד תחנת ביניים בין הראוטר למכשיר, אי אפשר לשים אותו איפה שאין קליטה בכלל

אם כך האם יש פתרונות אחרים?

ציטוט של Milford Cubicle

לא יודע אם זה עומד בתקציב שלך אבל אתה יכול להקים רשת של מספר נקודות Google WiFi. זה יפתור לך את כל הבעיות.

זה הרבה מעבר לתקציב, אולי יש פתרונות אחרים כמו שתי יחידות של זה בתוספת ראוטר? (את המוצר הזה נתתי רק כדוגמה ואשמח להמלצות לכאלו שיוכלו לעמוד במרחק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ממש אופציה אחרת כמו שאני רואה את זה כי אין אפשרות למקם משהו באמצע הדרך. 

אני אשמח לקבל המלצות על מכשיר ספציפי שמסוגל לפעול גם בטווחים ארוכים (20 מטר עם קירות כמו שציינתי) ואני גם אשח לקבל המלצה על לא יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...