בעיה בהתקנת ווינדוס 7 - בעת עליית ההתקנה העכבר והמקלדת מפסיקים לעבוד - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בהתקנת ווינדוס 7 - בעת עליית ההתקנה העכבר והמקלדת מפסיקים לעבוד

John_Kohn

Recommended Posts

שלום,
אני מנסה להתקין 7 פרוץ מדיסק און קי,

העברת הקבצים לדיסק און קי בוצעה כמו שצריך, נכנסתי לBIOS במחשב ללא כלל (חדש ונקי), והגדרתי שיתקין את הווינדוס מהדיסק און קי שלי.

בוצע ריסטארט למחשב והחלה לעלות ההתקנה של הווינדוס (המקלדת והעכבר עבדו בBIOS כך שהם תקינים), ברגע שעלה המסך של בחירת שפה להתקנה וכו' העכבר והמקלדת (ולפי איך שזה נראה כל חיבורי הUSB שמחוברים למחשב - כולל הדיסק און קי), הפסיקו לעבוד.

במצב הזה לא ניתן להתקדם עם ההתקנה כי אין לי שום אמצעי שליטה.

מה יכולה להיות הסיבה והפתרונות האפשריים?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וינדוס 7 לא תומך בחיבור USB3. לצורך ההתקנה אתה צריך לחבר את העכבר והמקלדת לחיבור שהוא USB2. 

ודרך אגב, הדיון בנושא תוכנות פרוצות אסור לפי חוקי הפורום, לתשומת ליבך שלא תיחסם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ariel007

וינדוס 7 לא תומך בחיבור USB3. לצורך ההתקנה אתה צריך לחבר את העכבר והמקלדת לחיבור שהוא USB2. 

ודרך אגב, הדיון בנושא תוכנות פרוצות אסור לפי חוקי הפורום, לתשומת ליבך שלא תיחסם.

אופס תודה על התשובה הטעות לא תחזור על עצמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף את 7 כרגע. חוץ מזה שהווינדוס 10 בחינם זה רק שדרוג לא? כרגע אין לי שום וינדוס על המחשב..

בכל מקרה, אם הבנתי נכון הבעיה היא שבווינדוס 7 חסרים דרייברים של ולכן צריך להוריד צ'יפסט מהאתר של חברת לוח האם שלי התקנה של הUSB וזה אמור לתקן את הקובץ. הורדתי את הקובץ אך אני לא מבין כיצד להתקין אותו כדי לתקן את קובץ הISO.

מישהו יודע איך עושים את זה?

אני כרגע מתנהל עם מחשב אחר שיש בו 7.

תודה!

נ.ב. הלוח אם שלי הוא AB350-gaming 3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yotam

ללוח אם הזה צריך להיות שני USB2 מאחורה(השחורים בצד שמאל) תשתמש בהם:

בכל מקרה הנה  מדריך להתקנת הדרייברים על קבצי ההתקנה.

2017021316034631_big.png

תודה רבה! חיפשתי הרבה זמן מדריך ולא מצאתי מישהו שמתייחס לזה.
אין לי שתיים מאוחרה רק 3.0 ו3.1.
בכל מקרה ניסתי לפעול לפי המדריך אבל הCMD כל הזמן לא מוכן לבצע את הפקודות. יש אפשרות לעזרה ממך בפרטי אם אתה מבין בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של John_Kohn

תודה רבה! חיפשתי הרבה זמן מדריך ולא מצאתי מישהו שמתייחס לזה.
אין לי USB שתיים מאוחרה רק 3.0 ו3.1.
בכל מקרה ניסתי לפעול לפי המדריך אבל הCMD כל הזמן לא מוכן לבצע את הפקודות. יש אפשרות לעזרה ממך בפרטי אם אתה מבין בזה?

אתה צריך לפתוח חלון CMD עם הרשאות אדמין (קליק ימני על CMD והפעל כמנהל או Run as Administrator)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של afikr333

אין חשיבות לכך שזה פרוץ, הוא יכול למחוק את זה וזה לא ישנה דבר

הוא צודק. נערך.

ציטוט של yotam

אתה צריך לפתוח חלון CMD עם הרשאות אדמין (קליק ימני על CMD והפעל כמנהל או Run as Administrator)

פתחתי אותו כאדמין אבל הוא כותב לי Denied או משהו בסגנון שהוא לא מוצא את הdism.. אני לא מבין בפקודות כך שאני לא יודע מה זה אומר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...