להתנתק מהחוטים: עכברי גיימינג אלחוטיים חדשים מ-Razer ו-Logitech - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להתנתק מהחוטים: עכברי גיימינג אלחוטיים חדשים מ-Razer ו-Logitech

yonatan.mendelson

Recommended Posts

הגיע הזמן שתתעדכן קצת - תראה את הסרטון הבא: https://www.youtube.com/watch?v=wQxw-pX4dak בניגוד אליך, בטח ש903 זה תחליך לעכבר גיימינג חוטי, אם לא יותר טוב מכמה עכברי גייימינג חוטיים בשוק. אני החלפתי את הG502 (עכבר גיימינג חוטי) שלי בG903 ואני לא מרגיש בשום הבדל (לא דיליי ולא שמיליי) אהה בעצם כן יש הבדל אין הרגשת חוט... שזו הרגשה מדהימה! ליפני שתגיד שאני לא , שתדע לך אני משחק בCS-GO וBF1 וWARFRAME וRS:SIEGE כל אלו משחקי יריות שמאוד חשוב בהם הדיוק... (יש עוד משחקים אבל פחות רלוונטי דיוק העכבר) לגבי מקלדות, לא יודע עד כמה זה רלוונטי מקלדת אלחוטית לגיימרים... זה מוצר שממוקם במקום אחד קבוע (ובשביל עדיף שלא יזוז בכלל) אבל עכבר זה סיפור אחר, חופש התנועה מדהים! חבל "בטח" לפסול (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משכנע, הנסה להסביר למה בכמה שאלות? למה לכנס לבעיות של רעש אלקטרו מגנטי מסביב ? למה לשלם יותר ? למה להיות תלוי במתח חשמלי לא רציף? וכל זה קורה תמיד עפ"י חוקי מרפי בזמן שאתה הכי צריך את העכבר במהלך המשחק. בקיצור עכבר גיימינג חוטי הוא the best for me . רציפות מלאה, ואחת ל5 או 7 שנים מחליף בחדש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא דיבר על המשטח דיברנו רק על העכבר האלחוטי מול עכבר חוטי התלונה שלך היתה על העכבר האלחוטי שהוא נחות לעכבר חוטי - אתה טועה. איזה רעש אלקטרו מגנטי? מדברים רק על עכבר לא על משטח הטעינה. והעכבר האלחוטי הזה יותר טוב מהעכבר החוטי שאתה משתמש בו כיום. לשלם יותר? G900 עלה לי פחות מ100 דולר שזה פחות מ400 שקל. כמה עלה העכבר גיימינג החוטי המתקדם שלך? אותו חוק מרפי גם יפיל לך את האינטרנט ויקריס לך את המחשב "בזמן שאתה כי צריך", יש מספיק מזהים ליפני שהסוללה נגמרת בכדי להימנע מזה ובמקרה הכי גרוע תשחק עם חוט (לוקח 5 שניות לעבור מחאלחוטי לחוטי) בקיצור עכבר גיימינם חוטי הוא Best for YOU, not for ALL לדעתי אתה פוסל עכבר מדהים מבלי סיבה אמיתית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של maybekabus

אף אחד לא דיבר על המשטח דיברנו רק על העכבר האלחוטי מול עכבר חוטי התלונה שלך היתה על העכבר האלחוטי שהוא נחות לעכבר חוטי - אתה טועה. איזה רעש אלקטרו מגנטי? מדברים רק על עכבר לא על משטח הטעינה. והעכבר האלחוטי הזה יותר טוב מהעכבר החוטי שאתה משתמש בו כיום. לשלם יותר? G900 עלה לי פחות מ100 דולר שזה פחות מ400 שקל. כמה עלה העכבר גיימינג החוטי המתקדם שלך? אותו חוק מרפי גם יפיל לך את האינטרנט ויקריס לך את המחשב "בזמן שאתה כי צריך", יש מספיק מזהים ליפני שהסוללה נגמרת בכדי להימנע מזה ובמקרה הכי גרוע תשחק עם חוט (לוקח 5 שניות לעבור מחאלחוטי לחוטי) בקיצור עכבר גיימינם חוטי הוא Best for YOU, not for ALL לדעתי אתה פוסל עכבר מדהים מבלי סיבה אמיתית

יש אפשרות לשנות את האלחוטי לחוטי?

או שהתכוונת להחלפת עכבר לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בG900 ואני לא מרגיש שום הבדל בין אם הוא מחובר עם חוט או בלי חוט. זמן התגובה האלחוטי שלו כנראה לא גבוה מספיק כדי שאבחין בו. ואני מדבר על גיימינג כמובן. החיסרון היחיד (מבחינתי) בעכבר הזה זה הסוללה שנגמרת מאוד מהר יחסית, אחרי משהו כמו 40 שעות של שימוש. ל-G903 יש שפותרת את הבעיה הזאת. מדהים לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...