CHROME ובקשה להפעיל התראות מאתרים - איך להפסיק את זה? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CHROME ובקשה להפעיל התראות מאתרים - איך להפסיק את זה?

snop

Recommended Posts

שלום,

יש לי בעיה עם הדפדפן שבכל מיני אתרים שאני נכנס אז יש למעלה הודעה אם אני רוצה להירשם למערכת ההתראות של האתר.

אני לוחץ "לא תודה" והכל סבבה.

שאני סוגר את הדפדפן ונכנס שוב לאתר - שוב אותה הודעה, וזה כבר מעצבן!!! 

איך לעזאזל אני נפטר מהדבר הזה? לא רוצה ללחוץ כן כדי להיפטר מההודעה הזאת למעלה ואז לסבול מהודעות קופצות מדיי פעם.

ואני מצרף תמונה להמחשה מאתר אחר.

תודה רבה (!!!!) לעוזרים

ניסיתי לחפש מענה בגוגל ואתרים בחו"ל אבל לא ממש הצלחתי כנראה בחיפושים שלי אני מגדיר לא נכון את ההודעות המציקות ההן.5996dd153a3bc_.thumb.jpg.755de8064190f119767fbefa1f6d919a.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לשם דרך הרבה יותר מהירה - פשוט תלחץ על האייקון לצד הכתובת של האתר, ובתיבה שתיפתח אתה יכול להפעיל/לבטל/לאפס את ההגדרה של ההתראות:

2017-08-18_2206.png

אגב הלוואי שכל החפרנים ששולחים אימיילים עם תלונות ש"נסיר אותם מרשימת התפוצה" ילמדו לתפעל את הדפדפן שלהם... מאשרים את ההתראות שהדפדפן מציע להם ואז מתלוננים. איף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

יש לשם דרך הרבה יותר מהירה - פשוט תלחץ על האייקון לצד הכתובת של האתר, ובתיבה שתיפתח אתה יכול להפעיל/לבטל/לאפס את ההגדרה של ההתראות:

זה ביטול לאתר ספציפי, לפי מה שהבנתי פותח הדיון רצה לבטל לחלוטין

אבל זה גם טוב לדעת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שהוא ירצה לבטל פיצ'ר מועיל כלכך בדפדפן שלו בצורה גלובלית? אם יש אתר ספציפי שעושה לזה abuse ושואל אותו שוב ושוב ושוב ושוב גם אחרי שהוא אמר "לא תודה", אז שיחסום אותו.

לא רואה סיבה לבטל את זה גלובלית בכל האינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדומה ל-RSS, הוא מאפשר לקבל התראות ישירות לדפדפן על תוכן חדש (או כל דבר אחר שיוגדר ע"י האתר, למשל בפייסבוק ניתן לקבל על זה התראות על כל סוגי ההתראות בחשבון).

זה נתמך לא רק בכרום אלא גם בגירסאות מסויימות של פיירפוקס, ספארי ו-Edge.

https://www.izooto.com/web-push-notifications-explained

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...