בקשת מפרט מחשב +חוות דעת על מפרט קיים גיימינג+אבטחת מידע - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשת מפרט מחשב +חוות דעת על מפרט קיים גיימינג+אבטחת מידע

inflictioNz

Recommended Posts

בו אני יעשה לך את זה פשוט כי אני רואה שאתה מסתבך

יש לך 2 מפרטים אחד של פולי השני של הבחור מהחנות.

בו נעבור חלק חלק.

מעבד - 1700X מול 1700 . אחרי OC אין הבדל בין המעבדים. בסטוק ה 1700X קצת יותר מהיר.

הלוח - הלוח במפרט של פולי יותר טוב.

זיכרון - במפרט של פולי 32 גיגה בשתי סטיקים של 16 , במפרט השני 4 סטיקים של 8. אותה כמות אבל חבל לקחת 4 סטיקים שיתפסו לך את הסלוטים הפנויים בלוח.

כרטיס מסך - אותו כרטיס שני חברות שונות , מה עדיף? לא יודע.

מארז - שני המארזים טובים , תיקח איזה שנראה לך

ספק - אותו דגם רק שפולי שם לך ספק 750W והמוכר בחנות שם לך 650W. בגלל שההבדל הוא רק 50 שקלים אז תיקח כבר את ה 750W

SSD - במפרט של פולי EVO 850 במפרט של המוכר EVO 960. ה שהמוכר שם מהיר בהרבה אבל עולה בהתאם. לדעתי מיותר. לשימושים שלך זה לא כזה קרטי, זה יותר קריטי למי שעוסק בעריכת או אודיו לדעתי.

קירור למעבד - בשני המפרטים מאד דומה . המוכר שם לך קצת יותר חזק. לא יודע כמה זה ישנה בפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

בו אני יעשה לך את זה פשוט כי אני רואה שאתה מסתבך

יש לך 2 מפרטים אחד של פולי השני של הבחור מהחנות.

בו נעבור חלק חלק.

מעבד - 1700X מול 1700 . אחרי OC אין הבדל בין המעבדים. בסטוק ה 1700X קצת יותר מהיר.

הלוח - הלוח במפרט של פולי יותר טוב.

זיכרון - במפרט של פולי 32 גיגה בשתי סטיקים של 16 , במפרט השני 4 סטיקים של 8. אותה כמות אבל חבל לקחת 4 סטיקים שיתפסו לך את הסלוטים הפנויים בלוח.

כרטיס מסך - אותו כרטיס שני חברות שונות , מה עדיף? לא יודע.

מארז - שני המארזים טובים , תיקח איזה שנראה לך

ספק - אותו דגם רק שפולי שם לך ספק 750W והמוכר בחנות שם לך 650W. בגלל שההבדל הוא רק 50 שקלים אז תיקח כבר את ה 750W

SSD - במפרט של פולי EVO 850 במפרט של המוכר EVO 960. ה SSD שהמוכר שם מהיר בהרבה אבל עולה בהתאם. לדעתי מיותר. לשימושים שלך זה לא כזה קרטי, זה יותר קריטי למי שעוסק בעריכת וידאו או אודיו לדעתי.

קירור למעבד - בשני המפרטים קירור מאד דומה . המוכר שם לך קירור קצת יותר חזק. לא יודע כמה זה ישנה בפועל.

תודה רבה לכולם עזרתם לי מאוד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...