בעיה ברזולוצית מסך לאחר חיבור לטלויזיה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה ברזולוצית מסך לאחר חיבור לטלויזיה

RAZIEL98

Recommended Posts

שלום

יש לי מחשב נייד שהרזולוצית מסך שלו היא ויש לי טלויזיה שהרזולוציה שלה היא full hd עכשיו בהגדרות של הוינדוס הרזולוציה המקסימלית שהוא נותן היא 1080X1920 למה אין אפשרות לרזולוציה של אם המסך של המחשב תומך בו ?

תודה לעונים 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובה בגוף השאלה - full HD לרוב תומך עד 2K (בערך - וכמו התצוגה שרשמת - 1080X1920) הטלווויזיה שלך גם לא מוגדרת ל4K -וגם ראית שהמחשב נותן לך את ההגדרות המקסימליות לתצוגה ל - טלווזייה (המקסימום שהיא תומכת)

אין קשר לתצוגה שמחוברת (BUILD IN) ללאפטופ שלך...

בקיצור אם אתה רוצה להציג בטלווזייה* תוודא שהטלוויזיה עצמה תומכת בזה ומוגדרת ככה אצל היצרן- ( ואגב אם תכננת להציג סרט - תוודא שיש לו תצוגה של אחרת סתם שיחקת יו יו)

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של גולן ונטו

התשובה בגוף השאלה - full HD לרוב תומך עד 2K (בערך - וכמו התצוגה שרשמת - 1080X1920) הטלווויזיה שלך גם לא מוגדרת ל4K -וגם ראית שהמחשב נותן לך את ההגדרות המקסימליות לתצוגה ל - טלווזייה (המקסימום שהיא תומכת)

אין קשר לתצוגה שמחוברת (BUILD IN) ללאפטופ שלך...

בקיצור אם אתה רוצה להציג 4k בטלווזייה* תוודא שהטלוויזיה עצמה תומכת בזה ומוגדרת ככה אצל היצרן- ( ואגב אם תכננת להציג סרט - תוודא שיש לו תצוגה של 4k אחרת סתם שיחקת יו יו)

בהצלחה

התאמת שאני לא רואה סרטים באיכות אלא רק ב720p 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערה צידית

תוכן ב- עדיין קצת מוקדם לדעתי - קצבי תעבורת המידע ונפחי האחסון בימינו זה עדיין לא שם - כמו כן אין הרבה תוכן זמין אשר מועבר ברזולוציה זו.

הרבה אנשים קונים מכשירים התמוכים ב- שתוכן כמעט ואין - להערכתי יקח לפחות עוד כשנתיים עד שיהיה תוכן שבאמת יצדיק את היכולת הזו.

מנסיוני האישי - כן יש הבדל בין 1080 ל- אבל לא כזה שכרגע מצדיק רכישה של מכשירים תואמים בראיה של התוכן המוצע והזמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...