RX 64 מוביל על 1080 כמעט בכל בנץ' של DX12 ב-1440P - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

RX 64 מוביל על 1080 כמעט בכל בנץ' של DX12 ב-1440P

xcalibur

Recommended Posts

ציטוט של coch

תשובה מאוד מאוד פשוטה. אין צורך להיות מהנדס או איש אלקטרוניקה כדי לתת תשובה מספקת.

לאור מה שתראה מטה, כנראה שדווקא כן רצוי להיות מושכל פדגוגית בתחום. בוא נתקדם בצעדים

באותם ביצועים תחת גיימינג כרטיס אחד עולה על השני במאמץ ב 40 אחוז ומעלה ללא OC. הפער יגדל הדרגתית

שיצאו כרטיסים עם קירורים מסיביים יותר וזה יגיע עד 60-70 אחוז תוספת.

1. הכרטיסים האלה פולטים יותר חום למערכת שלי. לא משנה שזה תקין, סביבת המארז והכרטיס תהיה יותר חמה. 

אז אם זה לא משנה, מדוע הנך מתייחס לכך ?

יש פה סתירה.

2. כן יש צורך בספק כוח יותר חזק, בטח לאלו שמתכננים מערכות עם קירורים ומתכוונים לעשות OC מתון כזה או אחר.

בעוד 60 וואט, יודע מה, 100 וואט אחרי OC. אך מה המשמעות הכספית והפרקטית בספק שהוא חזק יותר ב- 100 וואט זוטה ?

ומה אם בכלל יש לנו כבר את הספק הנחוץ, כך שזו כלל אינה שאלה מבחינתנו  ?

3. ההתקדמות של חברה אחרת על פני השנייה מבחינת עלייה בביצועים מדור לדור וירידה בצריכה היא חד צדדית.

אני שוב שואל, הכל יפה בתאוריות, אבל מדוע זה צריך להיות אכפת לי ?

אני צרכן הדיוט, tabula rasa, קונה ביצועים לשקל. קונה כמה שיותר FPS לדולר, מדוע אכפת לי איך היצרן משיג אותם ?

מבחינתי המוצר הוא קופסה שחורה. שהיצרן יבצע את שמבצע עם תפוח אדמה מהאלף שעברה, ובתנאי שזה עדיף במשוואת התמורה לכסף.

4. 1070 מומהר צורך פחות חשמל מ 56 בסטוק. הביצועים זהים. 

זו כבר פעם רביעית שאתה חוזר על אותו טעון שמת לב ?

רק שמתחת אותו על פני 4 סעיפים. יכולת הרי באותה מידה לכתוב אותו כסעיף בודד, ולטעון כפי שטענת בסעיף הראשון,

"שזה לא משנה גם ככה". קרי שמדובר פה בלחפש יתרון בדוחק מה שעשית. קרי שמשקלו זניח עד לא רלוונטי.

יתרונות 56 : 

1. DX12 ומשחקים ספציפיים שהם נתח שוק מזערי ביחס לשאר. 

DX 12 כבר אינו נתח מזערי, והוא מתחיל לתפוס תאוצה. בתוך שנתיים כבר לא תראה כלום בשוק יוצא עם DX11.

תשאל את מפתחות מנועי התלת-מימד שמוכרות את המנועים שלהן לחברות שמפתחות את המשחקים.

צפי שעוד שנתיים-שלוש הוא ייתן יותר פריימים מ 1070 במשחקים עתידיים.

לא בעוד שנתיים שלוש, הוא נותן כבר עכשיו 5% יותר כששני הכרטיסים מומהרים. פעם עשירית שחזרנו על הנתון הזה פה ביממה

האחרונה אך הזכרון לא מחזיק כפתור record אה חבר ?

וזאת הוא משיג לא פחות מאשר למעשה ה- GTX1070 מתוח לקצה מעל 2000mhz !

וזה עוד לפני שנכנסו לזירה כרטיסי ווגה custom שכנראה על פי ההבנה החשמלית והתרמית, הולכים לאפשר המהרות יותר גבוהות

ממה שמאפשר (כרגע) דגם ה- refference המסורס חשמלית.

בסופו של דבר יפול לאנשים אסימון שעוד שנה +- מגיע Volta ובהצלחה למי שקנה 56\64, לעומת אלו שנהנו מ 1070\1080 על פרק זמן 

כפול. כלומר התמורה עבור הכסף שהם הוציאו, גבוה יותר.

לא מובן מדוע מי שקנה ווגה, אתה מייחס לכך את תאריך הקניה להיום (אוגוסט 2017) אך מי שקנה מנגד GTX1070/1080

אז אתה משווה למצב - כאילו קנה לפני שנה. לא עושים כך השוואות:

ההשוואות צריכות להיות במגרש שקול כאשר כל הפרמטרים הוושוו.

השאלה שלנו היא היום לא לפני שנה.

השאלה היא היום מה לקנות ?    ווגה 56 או GTX1070.

בהנתן שזו השאלה - "מי שיקנה היום", הרי בעוד שנה כשיצא וולטה יהיה עם כרטיס (לא משנה איזה ירוק או אדום), בדיוק באותה סיטואציה:

והיא עם שנה אחת שעברה מאז רכש אותו...

תכלס מה שניסית לצייר פה (בצורה דמגוגית) זה כאילו לטעון:

מי שקנה GTX1070/1080 קנה כבר מזמן ולא חיכה, והשוות זאת למצב של מישהו שחיכה כביכול שנה, כי כל מה שהיה לו לעשות זה

להמתין לווגה. האמת היא שמי שלא קנה עד עכשיו וחיכה, גם לא רכש GTX1070/1080, וזה רק עוד יותר מחזק את הטעות בהשוואה הלא

סימטרית שיצרת. לעולם אבל לעולם, יש להשוות שני מצבים שקולים זה לזה כאשר ההבדל הוא רק בהחלפת הרכיב שאותו מבודדים.

במקרה שלנו כרטיס המסך. כל היתר זהה, תאריך הקניה, מועד ההחלטה על הביצוע, והמחיר שהוא אותו דבר.

2. ?

3. ??

4. ???

רגע, מה עכשיו אני רואה פה ?

כשרצית לתאר נושא אחד כיתרון ב- GTX1070 , דאגת למתוח אותו על לא פחות מ 4 סעיפים שונים, בשעה שהיה בפועל סעיף אחד.

עזוב גם שסעיף לא רלוונטי כן, כפי שכבר ראינו מעלה.

אך מנגד כשרצית לצייר יתרון של ווגה, דאגת גרפית להציג זאת כיתרון קל ובודד - קרי דחפת 4 סעיפים לתוך סעיף אחד כאילו להתל

על העין הצופה, רק כדי לרשום מתחת סעיפים רייקים לצורך הדמגוגיה.

אני מאד מקווה בשבילך, שבעבודה אינך נוהג להגיש כך עבודות לבוס או ללקוחות החברה, אחרת תצטייר מהצד לא טוב.

שפר באיטרציה הבאה :beerchug:

ציטוט

=)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

nec בוודאי שנכון לעשות השוואה בין לסדרה 1000 בכל המדדים שפירסמתי גם אם הזכרתי אותם והם לא חשובים לי אישית.

כתבתי בצורה הזו קודם :

1.

2.

3.

4.

כי הייתי בעבודה ועשיתי כמה דברים בו זמנית ( נשבע שזו הסיבה, תאמין או לא ).

לא כדי להראות שיש יותר\פחות לכל חברה.

אתה עדיין בא בגישה שאני כאילו נגד , ואתה מתגונן כאילו אני אישית לא הייתי מבסוט עם היו כרטיסים משוגעים. אני הראשון

שהיה בא להגיב - וואו איזה כיף שיש עכשיו רלוונטיות מהצד האדום.

בטח שצריכת חשמל וחום לפי ביצועים זה מדד שיש להזכיר, לי זה לא משנה כי פחות קריטי לי. מפגרת פה מאחורה, זה מדד שיש להזכיר.

בטח מספר 2 - שצריך להתייחס לכך שצרכן שקנה 1070 לפני יותר משנה והפיק ממנו מה שהוא הצליח בזמן הזה - צריך לקבל אל מולו תחרות רלוונטית

ולא כרטיס שהוא כמעט זהה באיחור כזה. הרי זה כל הקטע של תחרות, זה אותו דבר כמו להביא כרטיס פי 2 יותר חזק אחרי 4 שנים. מה עשינו בזה ? תתמקד בבקשה. אתה איש רציני.

בטח מספר 3 - שצריך להתייחס למחירים המגוחכים שאף אחד לא יודע מתי ישתנו ולשקרים של . זה עובדות, זה לא nec נגד coch.

בטח מספר 4 - שצריך להגיד לאנשים ש volta כבר לא רחוקה. מי שמשך אם כרטיס כמו 390X או 980 יכול להמתין עוד בשקט ולא לקנות .

בטח מספר 5 - שהדבר שאתה עדיין מפחד לדבר עליו : שלא תמצא את הכרטיס שאתה רוצה בזמן הקרוב במחיר שאתה ממשיך לפרסם.

בטח מספר 6 - DX12 הוא לא סטנדרט בשוק, ולא קרוב להיות. אני כגיימר שמשחק המון אומר את זה לא כמישהו שמאוכזב מההשקה.

אבל.. אני לא דואג. אני יזכיר לך כל עוד אתה מגיב בפורומים, שעדיין לא קנית, כמה זמן עבר מאז, ומה המחיר של הכרטיסים.

אנחנו גם נבחן את כמות המשחקים שיש ב DX11 ו DX9 לעומת DX12. ההנחות שלך לגבי DX12 ( שעוד שנתיים DX11 לא יהיה קיים ) מבוססות

על כלום בחזקת שום דבר. אני מצטער, זו האמת.

אגב nec.. פשוט לא שמתי לב לשורה האחרונה, הבוס שלי פיזית יושב בספרד ולא בישראל, ואני לא מגיש עבודות או נותן שירות \ מייעץ.

עובד מאחורי הקלעים, כמו הרבה אנשי מקצוע כאלה ואחרים.. אז אל תדאג לי חביבי.. כל טוב..

אני עושה את זה רק בפורומים אל מול חובבי .. אל תגלה לו...  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

nec בוודאי שנכון לעשות השוואה בין vega לסדרה 1000 בכל המדדים שפירסמתי גם אם הזכרתי אותם והם לא חשובים לי אישית.

כתבתי בצורה הזו קודם :

1.

2.

3.

4.

כי הייתי בעבודה ועשיתי כמה דברים בו זמנית ( נשבע שזו הסיבה, תאמין או לא ).

מאמין, הסר חשש מליבך. בעקרון אני אדם שנוטה לתת בחברים אמון.

לא כדי להראות שיש יותר\פחות לכל חברה.

אתה עדיין בא בגישה שאני כאילו נגד AMD, ואתה מתגונן כאילו אני אישית לא הייתי מבסוט עם vega היו כרטיסים משוגעים. אני הראשון

שהיה בא להגיב - וואו איזה כיף שיש עכשיו רלוונטיות מהצד האדום.

בטח שצריכת חשמל וחום לפי ביצועים זה מדד שיש להזכיר, לי זה לא משנה כי פחות קריטי לי. AMD מפגרת פה מאחורה, זה מדד שיש להזכיר.

זה מדד שאינו רלוונטי לא רק לך כפי שציינת אלא גם לי, ולבערך משהו כמו עוד 99% מהצרכנים. כולנו עם מערכות desktop.

מצד שני הוא כן רלוונטי למערכות מאד ספציפיות כמו ואולי גם מחשבים ממוזערים ITX. דברנו על זה אין טעם לטחון שוב.

בטח מספר 2 - שצריך להתייחס לכך שצרכן שקנה 1070 לפני יותר משנה והפיק ממנו מה שהוא הצליח בזמן הזה - צריך לקבל אל מולו תחרות רלוונטית ולא כרטיס שהוא כמעט זהה באיחור כזה. הרי זה כל הקטע של תחרות, זה אותו דבר כמו להביא כרטיס פי 2 יותר חזק אחרי 4 שנים. מה עשינו בזה ? תתמקד בבקשה. אתה איש רציני.

פה אנחנו לא מסכימים ואסבירה.

אנחנו בדיון הנוכחי לא בניתוח התקדמות טכנולוגית על ציר הזמן, ומשווים טכנולוגיות תוך כדי ירידה לדיון טכני הנדסי מפולפל.

לא רק כי למרביתנו אין את הכלים הנדרשים לשם כך, אלא שכנראה זה אינו הדיון המתאים לכך.

אנו מתדיינים כרגע על ההיבט של הצרכן, מה נכון לעשות ברגע זה. זאת היתה השאלה אני מזכיר ומחזיר אותנו לנקודה הראשונה.

לצרכן המוצר הוא "קופסא שחורה" שמבצעת מטלה. משמע שבוחנים אספקטים פרקטיים. ביצועים לדולר. ופה שנינו תמימי דעים

אני מקווה, שכנראה כרטיס אחד (בהנחה תאורטית ששניהם זמינים במלאי באותו מחיר כן) אז הוא קצת יותר טוב מהשני. רק קצת וזה

חבל שרק קצת. היה עדיף לכולנו שהרבה יותר טוב, כי אז המחירים היו יורדים.

בטח מספר 3 - שצריך להתייחס למחירים המגוחכים שאף אחד לא יודע מתי ישתנו ולשקרים של AMD. זה עובדות, זה לא nec נגד coch.

פה אתה ואני מסכימים לשם שינוי. כרגע הכל מחירים בדמיון מה שנקרא וירטואליים. בפועל אין ווגה, ואין גם GTX1070 ב- 400$

יותר לכוון 450 ומעלה :$

בטח מספר 4 - שצריך להגיד לאנשים ש volta כבר לא רחוקה. מי שמשך אם כרטיס כמו 390X או 980 יכול להמתין עוד בשקט ולא לקנות vega.

תראה איזה יופי, גם פה אנחנו מסכימים לחלוטין. כיום זה ממש לא הזמן לרכוש כרטיס מסך - בטח לא חדש.

נבון יהיה להמתין עד וולטה, בהנחה שהוא פה עד מרץ הקרוב. ואז לראות את המפה העדכנית.

בטח מספר 5 - שהדבר שאתה עדיין מפחד לדבר עליו : שלא תמצא את הכרטיס שאתה רוצה בזמן הקרוב במחיר שאתה ממשיך לפרסם.

לא הבנתי. תסביר מה כתבת כאן כדי שאוכל להתייחס (רק אם זה משהו חשוב אל תטרח סתם).

בטח מספר 6 - DX12 הוא לא סטנדרט בשוק, ולא קרוב להיות. אני כגיימר שמשחק המון אומר את זה לא כמישהו שמאוכזב מההשקה.

אבל.. אני לא דואג. אני יזכיר לך כל עוד אתה מגיב בפורומים, שעדיין לא קנית, כמה זמן עבר מאז, ומה המחיר של הכרטיסים.

אנחנו גם נבחן את כמות המשחקים שיש ב DX11 ו DX9 לעומת DX12. ההנחות שלך לגבי DX12 ( שעוד שנתיים DX11 לא יהיה קיים ) מבוססות

על כלום בחזקת שום דבר. אני מצטער, זו האמת.

חבר יקר פספסת אותי :)

לא באתי לתקוף, חלילה...

באתי להציג איך זה נראה מהצד לקורא, כדי שתשפר את אופן הצגת הדברים בהמשך. מה שנקרא למיטוב התהליך.

עכשיו ומשהסברת, זה עושה שכל גם.

הצעה:

נסה להבא לבצע הגהה לפני שליחה. אם אתה ממהר (קורה) אז תרשום כרגע רק טיוטה, אל תעשה עדיין send.

רק כשתגיע למקום רגוע ונינוח, תשלים את הדרוש ובצע שלח.

אגב האתר שומר את מה שכתבת כל עוד לא עשית send, כך שאתה יכול להשתמש בו ככלי לטיוטה עצמה גם. מנסיון זה עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

חבר יקר פספסת אותי :)

לא באתי לתקוף, חלילה...

באתי להציג איך זה נראה מהצד לקורא, כדי שתשפר את אופן הצגת הדברים בהמשך. מה שנקרא למיטוב התהליך.

עכשיו ומשהסברת, זה עושה שכל גם.

הצעה:

נסה להבא לבצע הגהה לפני שליחה. אם אתה ממהר (קורה) אז תרשום כרגע רק טיוטה, אל תעשה עדיין send.

רק כשתגיע למקום רגוע ונינוח, תשלים את הדרוש ובצע שלח.

אגב האתר שומר את מה שכתבת כל עוד לא עשית send, כך שאתה יכול להשתמש בו ככלי לטויטה עצמה גם. מנסיון זה עובד.

אני כותב מהר בעברית ובאנגלית. וזה מהרגל - כמו שקרה לי עכשיו שלא ערכתי ושלחתי. קורה שפירסמתי משהו כפול, וכו'.. לא הבנתי.. משהו לא בסדר ?

עברית היא גם לא הצד החזק שלי מבחינת כתיבה\דיבור נכון ( לשונית או איך שמגדירים את זה ).

אני תמיד משתדל שמה שיש לי בראש ואני רוצה לשפוך כתוב - שככה זה ייראה. אין אצלי טריקים או זיופים כאלה ואחרים. כזה אני.

ושוב ערכתי כי לא קראתי הכול - אני תמיד נינוח, אמרתי לך כבר אני שופך מה שיש לי בראש בניסיון לכבד את הצד השני גם אם זה לא נראה ככה

בחלק מהמצבים. אין אצלי לא נינוח או עצבני גם אם זה נראה ככה שמתווכחים איתי. לא אדם עצבני או מלחמתי או תחרותי. תתפלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

הוספתי על תגובתי הקודמת עכשיו עריכה בצבע כחול, אז תעבור שוב ותראה.

יש לי גם שאלה אליך שם... אם משהו רלוונטי אז תתייחס

אין צורך.. קדימה ל Prey יש לי משחק לסיים..

מספיק להיום :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

צייד מוצלח.

איזה כיף לאלו שעדיין בגיל שיש להם הלוקסוס והזמן לשחק...

כמו גם העיניים הצוואר והגב, שאינם מפריע להם לעשות זאת.

נצל את השנים שזה עוד אפשרי ונגיש.

סיימתי. הייתי בסוף, משחק מעולה שדחיתי כבר כמה שבועות לסיים. רק היה לעשות load ולסיים.

אני מניח שרוב הקהל פה הוא צעיר ממני אז בטח גם ממך. אני לא רואה בגיל משהו בעייתי, אני בן 30 ( השנה הייתי ), נשוי כמה חודשים

וחוץ מילדים - לא רואה סיבה שתעצור בן אדם מלעשות מה שהוא אוהב, עניין של בחירות, החלטות וגישה לחיים.

אני גם לא מאמין ( בהנחה שהאדם בריא ויש לו ראש על הכתפיים ) במשפט "קל לדבר". טוב לך לשחק ? שהבת זוג שלך תפנים שזה חלק מהחיים שלך.

צריך זמן כדי לשחק ? תיצור זמן ותבחר בחירות שמתאימות לך, ככה בדיוק עשיתי.

ילדים זה משהו אחר. לא נכנס לזה כי אני יודע ( מחברים ומשפחה וכו' ) שזה סיפור בפני עצמו וסביר להניח שזה דורש זמן על חשבון זמן אישי..

ואגב, כמה ילדים ובאיזה עיתוי זה גם החלטות חשובות שבעולם של היום צריך לשקול.

גב\עיניים\צוואר.. לא יודע אני בסדר.... כל טוב שם :)

סליחה על הסטייה מהדיון למי שלא מעוניין בזיוני מוח. שיהיה המשך לילה טוב לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל הפרמטרים זהים מבחינת מחיר, ביצועים, זמינות וכו' אז צריכת חשמל הוא בהחלט פקטור שמשפיע. ממה שלא בגלל תוספת התשלום לחשבון החשמל.
בגזרת ספק הכוח ההספק שהם מסוגלים להחזיק יורד עם הזמן (נתון ידוע, 10-20% במהלך 5 שנים גם בספקים איכותיים) ופה עוד 60-150W בהחלט יכולים לשחק תפקיד מכריע לטווח הארוך אם מראש מתחילים עם ספק גבולי.
(אגב, צריכת החשמל מעידה מאוד על יעילות ופוטנציאל הארכיטקטורה וזה פקטור עקרוני\איכותי משמעותי בבחינת יכולות החברה המפתחת ובהקשר לדיונים חמים אחרי שרצים פה- NV היא המובילה הברורה והמוחצת במדד ביצועים/וואט מזה שנים)

העיקר לדעתי היא יכולת ה- OC, חום ובמידה מסויימת גם רעש. לי אישית 3 גורמים אלו בהחלט רלוונטים כשאני שוקל איזה כרטיס לקנות או על איזה להמליץ. הם מעפילים על האופציה ל"עליה בביצועים" לאורך הזמן. ברור לי שבחלוף כמה שנים אני אהיה חייב או לקנות כרטיס חדש או להתפשר על הגדרות. "השיפור", אם קיים, זניח מדי בהסתכלות 3 שנים אחורה ע"מ להצדיק רעש וחום עודפים מה גם שOC בינוני יכול בקלות למסמס את אותו שיפור אופציונלי.

אם למישהו גורמים אלו חסרי חשיבות אז מעולה ואפשר להסתכל על גורמים אחרים שעל פיהם מחליטים אבל אם הם רלוונטיים הם עולים בחשיבותם על אותה הבטחה "לעלייה בביצועים".

כל אסטרטגיית ה"נסתכל שנים קדימה ואז זה ישתלם" פשוט לא תופסת בשוק הזה כי הקפיצות בדרישות יהיו משמעותיות מדי כדי שאותו שינוי יהיה משמעותי עוד 3 שנים. תסכימו איתי שכל עוד אין שיפור של 100% לפחות אין טעם לשדרג כרטיס. אז לבחור בכרטיס רועש וחם עם OC מוגבל רק כדי  אולי לגרד 5-10% עוד 3 שנים...שיקול דעת מוטעה.

כדי להצדיק שיקול זה צריך להיעזר בגורמים נוספים  כגון הרצון "לחנך\לתקוע את המתחרים שאצלם אין כביכול תמיכה אחרי 3 שנים", "תבחרו באנדרדוג על פני המפלצת העושקת והחולבת", להיתלות בהבטחות ותקוות שישנו לגמרי את כל המפה (DX12, כבר 2 שומעים את זה ויעברו עוד שנתיים עד שזה יהיה יפסיק להיות גימיק) ועוד מני שיקולים לא רלוונטיים כשמדובר על .

תנסו לא להכליל את זה על כל אספקט בחיים ולהפוך את זה לעניין כה עקרוני ודוגמטי- GPU זה סהכ רכיב שמאפשר לכם להינות והוא מותרות שבמותרות. אין פה ולו בדל של עניין חיים ומוות או השפעה משמעותית על מהלך החיים שלכם. אז למה (בהקצנה גדולה) לסבול עכשיו בתמורה לרווח כה פעוט עוד 3 שנים שמתבסס בחלקו על תקוות כשהאלטרנטיבה (NV) כה חזקה יציבה וברורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב של אכפת כלכך . גם הם יודעים לקחת 1080 ולראות שהוא חזק בערך כמו 64 וצורך 100 וואט פחות . אבל , כרגע ולשבועות הקרובים הם יכולים למכור כל כרטיס שהם מייצרים . ואם הם מסוגלים למכור כמה עשרות אלפי יחידות - מה טוב . שיהיה להם קצת כסף להשקיע . הם קטנים בסדר גודל מאנווידיה וגם מאינטל , ומסנים להתחרות בשניהם. למרות שיש להם מקורות הכנסה יחסית יציבים כמו קונסולות ו/או מכשירי (ולא יודע מה עוד..) בוסט קטן לא יזיק להם 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאנשים בעד בשביל תחרות זה דבר אחד, אבל צריך להיות שרלטן דיי רציני כדי להמליץ למישהו שמתכנן לשחק במחשב לקנות וגה(גם עוד שלושה חודשים שאולי יהיה אפשר למצוא אותם עם נורמלי וקרוב לMSRP).
כבר עכשיו יש בשוק 1080/1070 מצוינים עם קירורים טובים שיכולים לעבור את ה2GHZ בלי למצמץ בכלל וגם אז לקחת הרבה פחות הספק, אין לוגה שום יתרון על פניהם למי שמתכנן לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של xcalibur

אחרי שנתקלתי בערימת הבנצ'ים הבאים זה קצת גרם לי לשקול מחדש (לטובה) את הרכישה של 64:

http://www.guru3d.com/articles_pages/amd_radeon_rx_vega_64_8gb_review,13.html

חישוב קצר העלה ש-RX 64 איטי יותר מה-1080 ב-6 אחוז ב-DX11 ומהיר ממנו ב-5 אחוז ב-LOW LEVEL API כמו DX12 ו-Vulkan.

כפי שכולנו מכירים את AMD הפער הזה רק יוסיף ויגדל עם הזמן.

נכון להיום הצריכה של כרטיס אחד כזה היא פחות מה-7970 לייטנינג שלי וזה בטח נתון לשינוי עם כרטיסי ה-AIB שיצאו במהלך חודש הבא.

סך הכל לא נראה כזה רע. בייחוד לא אם אקנה שניים.

תוסיף לזה שדווקא ה56 הראה תוצאות יותר טובות מה-64  בערוץ של TECH OF TOMORROW ונראה לי גם בערוץ של JAY TWO CENTS אמרו משהו על זה (מצב גדול שאני מתבלבל)

המחירים ממש לא נראים לי מבואס מהקטע לגמרה נראה מה יהיה שיצאו הכרטיסים צד שלישי ...כרגע איך שזה נראה כנראה אקנה דור קודם של AMD

אלא אם אמצא הוכחות שנוידיה לא מורידים דרך הדרייבירים שלהם את ביצועי הכרטיסים כל פעם שדור חדש יוצא...ואז אחזור אליהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתבאס בשביל אנשים אחרים שרוצים לקנות. דווקא לא ווגה, נגיד מבצעים\לקראת החגים וכו' המחירים של הג'יפורסים

אחרי שנה בחוץ יותר יקרים מתמיד. הכרייה הזו דופקת את כל החודשים הבאים.

לקחת עכשיו איזה 480\580 במחיר ריצפה ולפנק את עצמך לקראת ההשקות של השנים הבאות נהיה יקר מידי כרגע והשאלה

כמה זמן זה ימשיך. מקווה שתיק תק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חשתי באיזה שיפור ראשון בנושא לפני כשבועיים-שלושה, כתוצאה מתצפיות שרואה בלוחות המשומשים.

אזכירה כי דברנו על זה בשרשור בלון כורי האטריום...

המצב הוא, שלאחרונה יש כרטיסי כרייה טיפוסיים כמו ה- 7950/70 וה- 290/390, במחירים סבירים יחסית,

שלפני כן בשיא מגפת הכרייה נמכרו במחירים הזויים של כפליים מהשווי טרום המגפה.

קרי שלאחרונה אני חש שהמחירים אט אט חוזרים לערכם המקורי והראלי.

עוד אינדיקטור הוא זמינות במלאי אצל KSP לכרטיסי RX580, שבשיא המגפה לא היו בכלל במלאי והמוצר הורד מהאתר.

כיום יש במלאי בשפע, ואף במחיר של סביבות 1600 ש"ח, שזה כבר שיפור לעומת ה- 1900-2000 של מקודם.

המחיר הראלי שלהם אמור לעמוד על סביבות 1200-1300 שח, אז אנחנו במחצית הדרך לשם.

לכן סובר כי אלו סמנים ראשונים אמנם אך כאלו שמצביעים על כוון מגמה פוזיטיבית מבחינתנו.

יש לקוות איפה שתוך חודש חודשיים בעזרת השם הדברים יתאזנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...