'אייפון'. שאלה בבקשה.. - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

'אייפון'. שאלה בבקשה..

יעל7

Recommended Posts

ציטוט של digitalseeker

במקרה שציינת בו אין לך סמארטפון, אני עוד יותר ממליץ לך על אייפון.

הוא ללא ספק מערכת הפעלה כל כך אינטואיטיבית - שאם הייתי צריך לבחור מכשיר לסבתא שלי - זה מה שהייתי מביא לה.

אני קורא לזה - OUT OF THE BOX DUMB FRIENDLY.

יחד עם זאת אני מדגיש - הדגם הכי נמוך צריך להיות 6 או SE (יש ביניהם הבדל גודל, ככה שתחליטי לבד).

אם הגודל של 6 מתאים לך - הייתי שוקל בכובד ראש את ה6S - במידה והתקציב מאפשר - ללא ספק לקחת אותו.

תודה :) ! (אגב, אני לא כל כך מבוגרת... (אחרי שהזכרת סבתא, קצת נבהלתי..:S) יש לי תואר ראשון בתקשורת, גרפיקה תלת מימד, עריכת וכו'.. ותעודה במערכות מידע...:$)

ואם הייתי מבקשת ממך לומר לי דגם של סמארטפון שידוע לך שהוא לא מתקלקל כל כך בקלות. בסגנון , יש המלצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של red4ever

פותחת האשכול,

אם רצית לרכוש אייפון 5 בגלל גודל המסך שלו, לכי על האייפון SE. בין 1600 ל-1800 ש"ח, תלוי בנפח האחסון שלו.

אחלה מכשיר בעיניי.

האמת בגלל המחיר, לא יותר מזה. ידוע לי שאייפון יותר טוב מאנדרואיד, לכן אני בוחרת בו. השאר זה המחיר..

וכמה חברים פה ענו לי שה-5 כבר יצא מהשוק ולמצוא אחד חדש קצת בעייתי כרגע. עדיין בהתלבטות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של יעל7

ידוע לי שאייפון יותר טוב מאנדרואיד, לכן אני בוחרת בו.

לכל אחד יש העדפות שונות ולכן אי אפשר להגיד "הטלפון הזה יותר טוב מזה" אלא אפשר רק להגיד "לטלפון הזה יש יתרון על זה בקטגוריה X". מדוע בחרת באייפון דווקא? אילו יתרונות יש לו על פני טלפונים אחרים במחירים דומים? אם את לא יודעת לענות על זה אז כדאי שתחשבי עם עצמך מה את מחפשת בטלפון ואז תחזרי אלינו ונעזור לך למצוא את הטלפון המתאים (ככל האפשר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של פולי הקנטאור

לכל אחד יש העדפות שונות ולכן אי אפשר להגיד "הטלפון הזה יותר טוב מזה" אלא אפשר רק להגיד "לטלפון הזה יש יתרון על זה בקטגוריה X". מדוע בחרת באייפון דווקא? אילו יתרונות יש לו על פני טלפונים אחרים במחירים דומים? אם את לא יודעת לענות על זה אז כדאי שתחשבי עם עצמך מה את מחפשת בטלפון ואז תחזרי אלינו ונעזור לך למצוא את הטלפון המתאים (ככל האפשר).

אני מחפשת שלא יתקלקל. נכון, אין לי העדפות מיוחדות, אני לא מעוניינת להשתמש בנייד כמצלמה מתוחכמת, עריכה מתקדמת גלישה או שמירת קבמים רבים. רוצה מכשיר טוב שלא אצטרך (בעזרת ה') ללכת לתיקון כל שני וחמישי.. 

תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של digitalseeker

רצית דוגמה ? נתתי לך דוגמה בתפריט של Wi-Fi, ואם אינני טועה זה חל גם לגבי בלוטוס.

אני בטוח שיש עוד דוגמאות - תן לי SGS7 לשבוע ואמנה בפניך עוד דברים.

בירברתי על גלקסי 5, ועל עדכון כושל (שהאינטרנט מפוצץ באנשים שסבלו באותה תקופה) - ע"מ להציג כמה משתמשי אנדרואיד תלוים בחסדים של היצרן ע"מ לקבל עדכון ויותר גרוע תיקון לעדכון.

משמע באייפון יש עדכון - הוא זמין לכל משתמשי iOS באותו יום ואותה שעה...באנדרואיד ? לא.

לגבי העדכון הכושל - משתמש DUMB FRIENDLY - לא יודע מה לעשות כאשר יש לו עדכון כושל מלבד ללכת לשים פתק בכותל.

דוגמה נוספת יכולה להיות גיבוי האייפון והעתקתו למכשיר חדש.....דבר שמאוד חשוב בשני מקרים - כאשר נגנב/נשבר המכשיר או כאשר אתה משדרג.

לצערי - בשדרוג Android ה"קסם" הזה עוד לא קיים - והוא עוד יותר לא קיים כאשר אתה מחליף יצרן.

בוא נקרא לזה לצורך הדיון שדרוג מכשיר DUMB FRIENDLY.

שכחת נעילה איזורית מעצבנת של סמסונג וגם  אם אני לא טועה , מכשיר שנקנה בארצות הברית לא בהכרח יתאים לעבוד בישראל ואתה צריך לבדוק תתי דגם לפי איזור -אסיה - אירופה -ארה"ב וכו'. באייפון זה אותו בכל העולם בלי נעילה ובלי בטיח. 

דבר שני בהקשר של הנעילה היבואנים  הרשמיים בארץ "מעלימים" (בתיאום עם היצרן כמובן)  את העברית מהמערכת ההפעלה של המכשיר  כדי שתצטרך לקנות את המסמסונג מהם ולא מיבואן מקביל-פגיעה בתחרות ..  מעצבן לא פחות.. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של יעל7

אני מחפשת שלא יתקלקל

זה משהו שמאוד קשה למדוד (חוץ מזה לאפל גם היו בעיות כמו הסוללה בS6)

ציטוט של roy_y

באייפון זה אותו אייפון בכל העולם בלי נעילה ובלי בטיח. 

וגם בעוד לא מעט טלפונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של roy_y

שכחת נעילה איזורית מעצבנת של סמסונג וגם LG  אם אני לא טועה , מכשיר שנקנה בארצות הברית לא בהכרח יתאים לעבוד בישראל ואתה צריך לבדוק תתי דגם לפי איזור -אסיה - אירופה -ארה"ב וכו'. באייפון זה אותו אייפון בכל העולם בלי נעילה ובלי בטיח. 

דבר שני בהקשר של הנעילה היבואנים  הרשמיים בארץ "מעלימים" (בתיאום עם היצרן כמובן)  את העברית מהמערכת ההפעלה של המכשיר  כדי שתצטרך לקנות את המסמסונג מהם ולא מיבואן מקביל-פגיעה בתחרות ..  מעצבן לא פחות.. 

מעבר לעובדה שזה פשוט לא נכון, זה גם בכלל לא רלוונטי לשאלה של אנדרואיד מול .

עד עכשיו לא קיבלתי אפילו דוגמה אחת (!) אמיתית לאיזשהו יתרון שיש לאייפון על פני מבחינת מה שנקרא פה בדיון "אינטואטיביות" / "DUMB FRIENDLY".

אבל כמה קל לזרוק סיסמאות לא מבוססות לאוויר ואז להתחמק ממתן דוגמאות רציניות, עם כל מיני התפתלויות ודוגמאות לא רלוונטיות על מכשירים ספציפיים (מלפני 4 שנים) שלא רלוונטים במילא ל"אנדרואיד" כמערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

מעבר לעובדה שזה פשוט לא נכון, זה גם בכלל לא רלוונטי לשאלה של אנדרואיד מול אייפון.

עד עכשיו לא קיבלתי אפילו דוגמה אחת (!) אמיתית לאיזשהו יתרון שיש לאייפון על פני אנדרואיד מבחינת מה שנקרא פה בדיון "אינטואטיביות" / "DUMB FRIENDLY".

אבל כמה קל לזרוק סיסמאות לא מבוססות לאוויר ואז להתחמק ממתן דוגמאות רציניות, עם כל מיני התפתלויות ודוגמאות לא רלוונטיות על מכשירים ספציפיים (מלפני 4 שנים) שלא רלוונטים במילא ל"אנדרואיד" כמערכת.

מה לא נכון ? הנעילה של סמסונג או הענין של העברית ? לעניין של רלוונטי לאנדרואיד מול זה מאוד רלוונטי כי לאפל אין הגבלות מעצבנות כאלה שמניתי -זאת עובדה שיש נעילה/הגבלה  איזורית  לסמסונג- לאייפון אין!  אם תקנה מכשיר מחול הוא יהיה עם רום מחול - זה הבסיס של מה שאני אומר - לאייפון יש one system to rule them all - זה יתרון וחסרון כאחד. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חמוד שאתה מלקט בפינצטה כל מיני "חסרונות" (ניתן להתווכח אם בכלל מדובר בחסרונות..) כל פעם ממכשיר של יצנית אחרת - ואז אוסף הכל ביחד כחבילה ומציג את זה כ"חיסרון של אנדרואיד", כאשר בפועל למעשה אין שום מכשיר שתוכל לקנות גם אם תרצה - שיכיל את כל החסרונות (נניח) שהצגת...

אולי גם תיקח מכשיר סיני ב-50$ ותגיד שאנדרואיד עשויה מפלסטיק זול שמתפרק מכל נגיעה?

ובלי קשר זה עדיין לא קשור למה ששאלתי.

עד עכשיו לא קיבלתי אפילו דוגמה אחת (!) אמיתית לאיזשהו יתרון שיש לאייפון על פני אנדרואיד מבחינת מה שנקרא פה בדיון "אינטואטיביות" / "DUMB FRIENDLY".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של יעל7

האמת בגלל המחיר, לא יותר מזה. ידוע לי שאייפון יותר טוב מאנדרואיד, לכן אני בוחרת בו. השאר זה המחיר..

וכמה חברים פה ענו לי שה-5 כבר יצא מהשוק ולמצוא אחד חדש קצת בעייתי כרגע. עדיין בהתלבטות..

זה לא עניין של "מה יותר טוב", אלא של העדפה אישית.

יש אנשים שיותר נוח להם עם , ולהיפך.

במחיר של 1600-1800 שקל תוכלי למצוא מכשיר טוב מאוד.

האייפון SE זהה בצורתו וגודלו לאייפון 5, רק עם חלקים יותר עדכניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...