'אייפון'. שאלה בבקשה.. - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

'אייפון'. שאלה בבקשה..

יעל7

Recommended Posts

שלום לכולם, אני מעוניינת לקנות , יותר לכיוון האייפון 5. בגלל המחיר כמובן. רציתי לשאול מספר שאלות אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי בבקשה.

1. הלכתי לחנות של iDigital, בקניון מלחה, בירושלים מי שמכיר (אני בטוחה שכן:)..). שאלתי את המוכר בנוגע לדגמים של 5, ודומיו ואמר שנגמר ושכבר לא מייצרים. הוא גם ייעץ לי שאם אני רוצה לחכות אולי ירד המחיר של 6S, אחרי שיצא החדש, וזאת במידה שימשיכו לייצר אותו, כי הוא אמר שאין אותו במלאי וייתכן שימשיכו לייצר חדשים ולא את הישנים..

השאלה בעצם, היא האם מה שהוא אמר  נכון? ובאמת לא יהיה זמין ישן, והמחירים הקיימים מאוד גבוהים כידוע, אז מה לעשות..

2. ראיתי בKSP שמוכרים אייפון 5 האם כדאי לקנות משם. זה אותו מוצר או יש חשש, ולו קטן שזה לא אותו דבר. כמו : שזה מחודש ולא חדש וכדו.

3. איך ניתן לזהות שאכן המכשיר חדש ואלא מחודש?

המון תודה לעוזרים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא מומחה לאייפון, אבל תעשי טעות ברכש מכשיר מיושן שכזה - האייפון 5 שוחרר לפני כחמש שנים וחומרתו המיושנת כבר נותנת את אותותיה. - הכריזה לפני כחודש על סיום התמיכה בו, (עדכוני תוכנה) שזה אומר שבשנים הקרובות גם שונות בחנות יפסיקו לתמוך בו.

קשה לי להאמין שיש מכשירים חדשים כאלו. אם עשו עבודה חיצונית טובה על החידוש, כנראה לא תוכלי לזהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר, אתה לא ממליץ לי לקנות 5 בגלל בעיות של חומרה שמורגשות במכשיר. ובנוגע לאייפון מחודש/חדש אומר שאין דף או מסמך או משהו.. אז איך בעצם שאני הולכת לחנות ונותנים לי פלאפון, איך אני יודעת שהוא אכן חדש?..

תודה רבה 'Roger That!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה העיקרית שאני לא ממליץ זה כי הוא כבר מיושן מבחינת חומרה ותמיכה של .

סיבות נוספות - מאמין שקשה להשיג חדש ולרוב יהיו מחודשים.

אם את הולכת לחנות, דבר ראשון שהקופסה תהיה אטומה - ואחרי שאת פותחת להתרשם שזו פתיחה ראשונה ולא עשו שימוש במכשיר מעולם.

ובכיף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוג'ר צודק, לא כדאי לקנות היום איפון 5 אפל מזמן לא מייצרים אותו והוא כבר לא מקבל עדכונים למערכות ההפעלה החדשות שלהם. המינימום שהייתי חושב עליו היום זה 6s או SE (שאמור להיות יחסית זול אבל משום מה קשה למצוא בארץ). כן איפון זה יותר יקר אין הרבה מה לעשות בעניין חוץ מאולי לקנות משומש ממישהו שמשדרג כל שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייפון 5 עובד לאט כמו צב ! לא מומלץ לקנות אותו...לא מומלץ לקבל אותו בחינם !

מה שכן 5S כבר עובד די מהר.

ההמלצה שלי היא לא לרדת מתחת לאייפון 6 (משומש מן הסתם)....ואם העובדה שהוא גדול מפריעה לך (הרי 5 קטן) - אז אפשר לרכוש את הSE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על תשובתכם. ואני מצטערת שאני חופרת, אני לא מומחית בתחום כמוכם. ועוד סקופ... אני לי (!!!), אז אני ממש לא יודעת איך או מה צריך/לא להיות. אז תודה על הסבלנות.

:$

יום אחד נכנסתי לחנות ושאלתי את המוכר אם הסמארטפון חדש. הוא אמר שכן, ושהוא רק פתח וראה שכל האביזרים נמצאים. אני משערת שזה לא מקובל.. אלא זה צריך להיות ארמטי. 

האם בכך שאייפון 5 לא מקבל עדכונים היות והוא כבר ישן, כך יהיה עוד כמה שנים עם 7, 7S, 7S + וכו'.. וכך כל עניין החומרה, והתמיכה כבר עדיף לקנות , אני צודקת?!..

ותודה רבה לכם Roger Thatetaldigitalseeker :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המכשירים הישנים לא נתמכים, האייפונים דווקא נתמכים ליותר זמן מאשר האנדרואידים. (לא שההפרש במחיר מצדיק את זה לדעתי)

גם האייפון 7 שיצא לפני כשנה יפסיק להיתמך בעתיד ויתחיל לעבוד לאט במערכות הפעלה עתידיות. רק שזה יקרה עוד כמה שנים ולא כבר קרה כמו בדגם עתיק כגון ה-5.

חלק מאריזות המכשירים ביבוא מקביל נפתחים במכס בכל מקרה. זה קורה במידה והם מגיעים עם מטען שחיבור החשמל שלו לא ישראלי, כי אז המטען הזה חייב להיזרק לפח. (תקן של המדינה/מכון התקנים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ כנראה לא היית בעלים של עדכני, כי היום אין הרבה הבדל בין מכשיר לאייפון. אותן , אותם פיצ'רים, אפילו במחיר כבר אין הרבה הבדל (אלא אם אתה קונה מכשיר סיני), ההבדל רק במראה החיצוני ושל מערכת ההפעלה. בקיצור אני אומר קנה מה שנראה לך יותר

ואני מדבר בתור מישהו שדילג בין לאייפון כמה פעמים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

אכן, האייפון 7 כבר לא שונה משמעותית מהאנדרואידים המובילים.. למשתמש הרגיל שלא הולך להשתגע (ROMים ו-ROOTים וכל השטויות האלה) שניהם יהיו דיי אותו דבר בשימוש יום יומי.

תודה רבה! יש לך המלצות טובות למשתמש הרגיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roger That

כל המכשירים הישנים לא נתמכים, האייפונים דווקא נתמכים ליותר זמן מאשר האנדרואידים. (לא שההפרש במחיר מצדיק את זה לדעתי)

גם האייפון 7 שיצא לפני כשנה יפסיק להיתמך בעתיד ויתחיל לעבוד לאט במערכות הפעלה עתידיות. רק שזה יקרה עוד כמה שנים ולא כבר קרה כמו בדגם עתיק כגון ה-5.

חלק מאריזות המכשירים ביבוא מקביל נפתחים במכס בכל מקרה. זה קורה במידה והם מגיעים עם מטען שחיבור החשמל שלו לא ישראלי, כי אז המטען הזה חייב להיזרק לפח. (תקן של המדינה/מכון התקנים)

אז לפי מה שהבנתי יש צורך להחליף כל כמה שנים אייפון/סמארטפון. זה לא שאני יכולה להישאר עם אחד  10 שנים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roy Kaufman

אין מה ללרכוש מוצרי סלולר של התפוח הרקוב... אריזה יפה במחיר מופקע ומערכת סגורה על הפנים.... עדיף מכשיר אנדרויד חדש.. והייתי בעלים של האייפון הראשון בארץ הקודש

תודה ROY , אשמח להמלצות בבקשה :) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של IlanF

^ כנראה לא היית בעלים של אייפון עדכני, כי היום אין הרבה הבדל בין מכשיר אנדרואיד לאייפון. אותן אפליקציות, אותם פיצ'רים, אפילו במחיר כבר אין הרבה הבדל (אלא אם אתה קונה מכשיר סיני), ההבדל רק במראה החיצוני ושל מערכת ההפעלה. בקיצור אני אומר קנה מה שנראה לך יותר

ואני מדבר בתור מישהו שדילג בין אנדרואיד לאייפון כמה פעמים...

תודה אילן יש לך המלצות? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה שציינת בו אין לך סמארטפון, אני עוד יותר ממליץ לך על .

הוא ללא ספק כל כך אינטואיטיבית - שאם הייתי צריך לבחור מכשיר לסבתא שלי - זה מה שהייתי מביא לה.

אני קורא לזה - OUT OF THE BOX DUMB FRIENDLY.

יחד עם זאת אני מדגיש - הדגם הכי נמוך צריך להיות 6 או SE (יש ביניהם הבדל גודל, ככה שתחליטי לבד).

אם הגודל של 6 מתאים לך - הייתי שוקל בכובד ראש את ה6S - במידה והתקציב מאפשר - ללא ספק לקחת אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...