VEGA הושק רשמית, נכנס מאוחר מדי ולא אטרקטיבי למרוץ - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

VEGA הושק רשמית, נכנס מאוחר מדי ולא אטרקטיבי למרוץ

omertgm

Recommended Posts

א. נכון שבשוק סדרה 200 התחרתה ב HD5000, אבל זה דור שונה...
כמו שfury או 390X יהיה בביקורות מול 1080, אבל זה לא אומר שהם בני אותו דור.

GTX200 -> HD4000

GTX400 -> HD5000

GTX500 -> HD6000

GTX600 -> HD7000

GTX700 -> 290X

GTX900 ->390X

GTX1000 -> 480/vega XX

פשוט.

ב. 780TI אחרי OC חזק מ 290X בלא מעט, למעשה 290X בגרסה כי מואצת שלו היה חלש מ780TI בגרסאה של NV עם מעפן...

https://www.techpowerup.com/reviews/MSI/R9_290X_Lightning/24.html

כשעושים OC ל 780TI זה כבר הופך ללא נעים מבחינת ...

perf_oc.gif

perf_oc.gif

ג. גם הרבה לפני 2014 NV היתה עם ידה על העליונה מבחינת ביצועים לשטח .

תבדוק את הGTX680 מול 7970...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^עידן ערב טוב,

כצפוי ולכשמאתגרים איש רציני, למעשה שולחים אותו (את האיש הרציני) לעשות שעורי בית יסודיים,

אלא שאז צריכים להיות חשופים לאפשרות שהוא צודק.

לאחר עבודה יותר רצינית של איסוף חומרים ממקורות שעשו עבודה מעמיקה ורוחבית,

להלן נראה גרף שמציג את ביצועי R9-290X אל מול GTX780Ti בלקט נרחב של יישומים.

אציע לכולנו ללמוד אותו בשקידה.

**לאחר הגרף ובהמשך (ראו 2 פוסטים מטה), מובא לנו ניתוח מספרי של הנתונים הגולמיים בגרף שכאן,

שקדתי עליו כשעה, והוא מכמת את הפערים בין שני כרטיסים אלו, לכדי אחוזים, ושמשקלל עבורנו את הטבלה לכדי מסקנה כמותית ברורה.

יש פה ניגוב רצפה כפי שציינת עידן, מודה בטעותי. אך בכוון ההפוך - תתכונן לסטירת לחי מצלצלת.

*על מנת להגדיל את הטבלה ולהיות מסוגלים לקרוא מה מופיע בה, יש ללחוץ עליה לפתיחתה. בשלב הבא שוב פעם ללחוץ על סימן הפלוס שמופיע עליה.

59945e9dd48bc_290xvs780Ti.thumb.jpg.f92997a9b47dfae52c96f88cc28ca6ed.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

7970 היה הכרטיס האחרון של שנתן פייט אמיתי ל NV וסדרה זו הושקה באוקטובר 2013. לפני 4 שנים. מאז אין להם מענה ראוי בלי לעשות הקרבות גדולים ולדחוף כל כרטיס שלהם לקצה כדי להתקרב ל NV שפועל לו בנוח ביעילות וקרירות. זו התמונה בגדול, כמובן שיש מקרים יוצאי דופן לשני הצדדים אבל הם לא משנים את התמונה. ובגלל שהם בנחיתות גם בביצועים וגם בקצב היציאה לשוק עם סדרות NV היא זו שמכתיבה את המחירים וAMD יכולה להילחם בהם רק שם. וכך היא מפסידה הרבה מאוד כסף בשנים האחרונות.

במעבדים מיציאת בולדוזר באוקטובר 2011, 7 שנים, וגם עוד לפני הם בנחיתות דרמטית במעבדים.

דיקדוק עניות של איזה כרטיס מול איזה כרטיס לא מעניין ממש ולא משנה את התמונה.
AMD משקיעה בפיתוח ארכיטקטורות כושלות, ביחס למתחרים, שלא נותנות תוצאות ונתקעת איתן לשנים רבות מאוד.
לא רואה את זה משתנה בשנים הקרובות בגזרת ה GPU שלהם.

VEGA אולי תינצל בגלל בכסף הווירטואלי, ומי שקונה עבור זה אין עבורו ולו בדל ערך לשם של החברה - רק ROI.
AMD ממשיכה להפסיד את קהילת הגיימרים והמרחק בין ההצהרות שלה לבין מה שקורה בסופו של דבר בשטח רק הולך ומחמיר. אבל תחכו קצת, יהיו שיפורים והכרטיסים האלו "יתיישנו נהדר", יהיו שיפורי וכותרי DX 12 הפעם באמת יהיו יותר. כן הפעם זה יצליח להם, רק תחקו עוד 3-4 חודשים. לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהמשך לפוסט הקודם, עתה עוברים לניתוח סטטיסיטי של הטבלה ממקודם.

**עידן במטותא עבור לבצע בקרה מדגמית שלא טעיתי חלילה בהקשת הערכים. ואם צריך נבצע תיקונים כמובן.

סיכום:

כרטיס R9-290X מהיר יותר בממוצע מכרטיס GTX780Ti בכ- 11.29 אחוזים.

הוא מנצח סטטיסטית בכ- 79.2% בקירוב מסך הבנצ'ים שהורצו - והורצו הרבה.

חשוב אולי מכל הוא בדיקה סינטטית להספק המנוע באמצעות כלי שמכונה . פה מנצח 290x ב- 11.09%.

סבורני כי ממצאים אלו אומרים לנו היטב מי מנצח בתחרות הנדונה.

בל נשכח כי R9-290 מבוסס קטן משמעותית משבבו של GTX780Ti כדי 438 מ"מ בלבד לעומת 600 מ"מ.

קרי ש- GTX780Ti גדול ב- 37% שטח נדלני, אך למרות זאת מפסיד בכ- 11% ממוצע ביצועים מדידים.

משמע שהיתרון הטכנולוגי פה לטובת GCN עומד על לא פחות מ- 52%  (1.37 יתרון בגודל השבב, כפול 1.11 יתרון בביצועים ממוצעים נומאלית).

זה בהחלט נקרא במושגים של עידן, נצחון מתמטי שניתן לכנותו במלל "לנגב את הרצפה".

אבל הבכוון ההפוך => GCN נצחה פה בענק. היא יעילה בכ- 52% בגרסאות העליונות של GCN גרסת הוואי אל מול Kepler GK110.

*בכדי להגדיל את הטבלה ולהיות מסוגלים לקרוא מה מופיע בה, יש ללחוץ עליה לפתיחתה. בשלב הבא שוב פעם ללחוץ על סימן הפלוס שמופיע עליה.

ניתוח סטטיסטי.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@nec_000  אתה נוטה לכיוון האדומים, באופן קבוע. יש עוד +- עשרות ביקורות ברשת

שמראות הפוך ממה שפירסמת. כל מה שצריך לעשות זה ולתהחיל לברור אתרים. אני מבין את עניין החיבה שלך ל underdog

וכו'.. אבל הרבה מאוד טענות שלך לא מתחברות למציאות בפועל.

כרטיסי 29X הגיעו בהשקה אחת הגרועות והמגוחכות ביותר של . בעיות מפה ועד להודעה חדשה. כרטיסים לא יציבים

עם בעיות שונות ומשונות.

לא מתאים לאדם משכיל כמוך להחליט ש 290X לוקח ב 80% מהבנצ'ים את הכרטיס המתחרה לו כי זה פשוט שגוי

בעליל. יש שלל ביקורות ( כמו שכבר אמרתי ) שמראות הפוך.

מה שעידן טען קודם - זו אמת. הגירסאות הכי מהירות של 290X לא יכולות להגיע לביצועים של 780Ti מומהר.

גירסאות הרפרנס של 290\290X אין בכלל מה לדבר. עשו רק צרות במערכות שונות לאנשים.

המקורות שפירסמת - מיושנים. יש לינקים של "rematch" בין הכרטיסים האלו, ו 780Ti ידו על העליונה בחלק

גדול מהמשחקים.

החל מאיחור של 15 חודשים גם ווגה, השקות מזוויעות ושקריות על ידי שליחת דוגמיות מובחרות לאתרי

חומרה, בעיות קלוקים והבטחות שלא מתממשות.. גם לא כל כך נקייה. קל לשכוח כאשר מתרכזים

באינטל ו NV. בינתיים בשנים אחרונות NV מוציאה כרטיסים מעולים. חוץ מעניין ה 3.5GB של ה 970

שגרם להם למבוכה.. בגדול מפשלים פי כמה בשוק כרטיסי המסך.

ושוב לעניין כרטיסי 5850 ו 5870 המאוד מאוד מוצלחים. אתה טועה טעות מרה. המתחרים הישירים של שני

הכרטיסים האלו הגיעו באיחור לשוק והם היו 470 ו 480 התנורים. כרטיסי 2XX של NV לא התחרו בסדרה הזו,

זה בדיוק כמו להשוות בין ווגה לבין וולטה, שזה גם טעות. ווגה יצא באיחור של 15 חודש ונותן תחרות ל 1070

ו 1080 בלבד.

@xcalibur לא יודע מה איתך אבל אני לא רואה שום הבדל בין 1070 לווגה 56. מה שאני כן רואה זה

1070 מומהר ( בקלות, יש לי אחד ) שמגיע למספרים זהים ואף עולים על ה 56. מה שעוד אני רואה זה צריכה

שתגיע ל 50%  יותר כאשר תמהיר כרטיסי 56. מה שעוד אני רואה זה מספרים זהים ב DX12 למעט BF1

שלפי חלק מהביקורות ה 56 מגרד את התחתית של 1080*. ועכשיו מניסיון רחב של נאמן : אין סיבה

לשחק עם DX12 ב BF1 לא משנה באיזה חברה תבחר כי זה פשוט פחות יציב. נתח השוק של DX12

נכון להיום הוא בערך פחות מאחוז. וזה למה המצב הוא הפוך.. כדאי מאוד לרכוש 1070 ולא את 56 אלא אם

כן אתה הולך לביטקוין. 1070 זול יותר, יעיל יותר, אפשר להמהיר אותו יותר - ובשל יותר.

עד שיהיו משחקי DX12 ברמת הצפה בשוק, זה יהיה הרבה אחרי ההשקה של . חברים.. יש לבלבל

את המוח על כוח פוטנציאלי עד מחר.. זה שהוא לא ממומש זה הדבר החשוב פה. אם אתם לא רואים את זה,

יש לכם נטייה לכיוון האדומים על עיוור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

7970 (וכל סדרת GCN בכללם 7870 וגם R9-290) היה הכרטיס האחרון של AMD שנתן פייט אמיתי ל NV וסדרה זו הושקה באוקטובר 2013.

(הושקה בדצמבר 2011) לפני 4 (6) שנים.(חוץ מ- R-290 שהוא אכן הושק ב 2013) מאז אין להם מענה ראוי בלי לעשות הקרבות גדולים ולדחוף כל כרטיס שלהם לקצה כדי להתקרב ל NV שפועל לו בנוח ביעילות וקרירות. זו התמונה בגדול, כמובן שיש מקרים יוצאי דופן לשני הצדדים אבל הם לא משנים את התמונה. ובגלל שהם בנחיתות גם בביצועים וגם בקצב היציאה לשוק עם סדרות NV היא זו שמכתיבה את המחירים וAMD יכולה להילחם בהם רק שם (זה נכון). וכך היא מפסידה הרבה מאוד כסף בשנים האחרונות. (וגם זה נכון)

במעבדים מיציאת בולדוזר באוקטובר 2011, 7 שנים, וגם עוד לפני הם בנחיתות דרמטית במעבדים.

(לא נכון, עומר מה קורה לך עם הזכרון ?

הם בעדיפות מוחצת היו בין השנים 1999 עד 2006, שכחת את Athlon K7 המפורסם שעשה לאינטל שמות, והביא את עד

כדי נתח שוק של 50%, מה שהוביל להתכווצות דרמטית של אז, והפסד כספי אדיר בדוחותיה בשנים ההן).

דיקדוק עניות של איזה כרטיס מול איזה כרטיס לא מעניין ממש ולא משנה את התמונה.

(הוא דווקא מאד מעניין - את מי שמפעיל את הראש לעומק והרבה בתחום, את החובב המתקדם, ואת התעשיין בתחום ההי-טק...)
AMD משקיעה בפיתוח ארכיטקטורות כושלות, ביחס למתחרים, שלא נותנות תוצאות ונתקעת איתן לשנים רבות מאוד.
לא רואה את זה משתנה בשנים הקרובות בגזרת ה GPU שלהם.

VEGA אולי תינצל בגלל בכסף הווירטואלי, ומי שקונה עבור זה אין עבורו ולו בדל ערך לשם של החברה - רק ROI.
AMD ממשיכה להפסיד את קהילת הגיימרים והמרחק בין ההצהרות שלה לבין מה שקורה בסופו של דבר בשטח רק הולך ומחמיר. אבל תחכו קצת, יהיו שיפורים והכרטיסים האלו "יתיישנו נהדר", יהיו שיפורי דרייברים וכותרי DX 12 הפעם באמת יהיו יותר. כן הפעם זה יצליח להם, רק תחקו עוד 3-4 חודשים. לא.

לא יודע על מה אתה מדבר, נתח השוק של בכרטיסי מסך כיום הוא בכלל 30%. נראה לי שאתה קצת לא בכוון הנכון.

בוא ננתח את שכתבת בבחינת טענה דומה:

"מרצדס הפרימיום מנצחת את טויוטה העממית בכל מדד אפשרי ולראיה המכוניות שלהם ליגה מעל והמחירים בהתאם,

לכן אין מקום בשוק לטויוטה אלא רק למרצדס".

הבנת את הטעון שכתבת במישור העסקי כלכלי ?

מעבר לכך לדבר הטיעון החשמלי המטופש, שלא רלוונטי למחשב אלא רק ללפטופ.

אתה בצערך עדיין תקוע "בבורות" שהאכילו אותך אתרי הסקירות המגוונים, בבורותם שלהם עצמם,

כפי שהאכילו אותם אנשי PR של נוידאה, כאילו זה משהו חשוב בתחום .

סיכום:

יש להבדיל מי נמצא ביתרון טכנולוגי ומיצוב ביצועים ברמה האבסולוטית (מרצדס) לבין מי מתמודד על משבצת ה- value for money.

מי שקובע שמרצדס רק לה יש מקום בשוק, (מכוניות החל מ- 300 אלף שח וצפונה כן) ומפה קובע שזה משחק שנגמר בשוק,

כנראה צריך עוד הרבה ללמוד בתחום עסקים, תעשיה, סגמטציית מוצרים, צרכנות, ושווק.

בשוק יש מקום גם למרצדס, וגם לטויוטה. לראיה טויוטה מוכרת סה"כ יותר יחידות ממרצדס, קרי שנתח השוק שלה גדול יותר,

אך מרוויחה פחות על כל חתיכה. בערך חמישית אם זה מעניין מישהו. מרצדס מרוויחה 50%, טויוטה 10%.

AMD נכון ל-3 השנים האחרונות איבדו את סגמנט הפרימיום שהיו בו פעם אחרונה ב- 2013 עם ה- 290x,

ובחרו בשל כך להתרכז בסגמנט ה- value for moeny, ששם הם בעקרון די מצליחים, משום שלצרכן שמבקש הכי הרבה FPS ביחס לדולר,

הוא כנראה יקבל אותם בכרטיס מסך של

(בהתעלם כרגע מווגה שלא נכנס לניתוח, ומבעיית החוסר זמינות של כרטיסים בשוק בשל כריית מטבעות).

אלא רק בהשוואת מחירי FPS חלקי MSRP, בסדרות GCN לעומת מה שהיה לנוידיאה באותה עת להציע (קפלר),

וביחס סדרות 480/580 לעומת GTX1060.

אם כי שם (1060 מול 480) המרוץ צמוד מאד כיום בבדיקת FPS חלקי מחיר דולרי MSRP, ונוידיאה משיבה תחרות טובה ביחס FPS לדולר.

אך כנראה שלאורך השנים הקרובות, הערכה הגיונית היא על סמך נסיון עבר, שהפער ייטה לטובת 480/580 , בעת שנוידיאה תנטוש (כהרגלה)

את אפטמוזי הדרייברים לסדרת 1060,  עם השקתה הקרובה של סדרת 1200.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

@nec_000  אתה נוטה לכיוון האדומים, באופן קבוע. יש עוד +- עשרות ביקורות ברשת

ואני טוען שאתה הוא נוידאה fanboy נו אז ?

שמראות הפוך ממה שפירסמת. כל מה שצריך לעשות זה גוגל ולתהחיל לברור אתרים. אני מבין את עניין החיבה שלך ל underdog

וכו'.. אבל הרבה מאוד טענות שלך לא מתחברות למציאות בפועל.

אז אתה כרגע טוען שאני שקרן ?  לא מומלץ לך לגשת בכוון הזה כי לי יש ראיות למה שמביא (לינק מטה).

כרטיסי 29X הגיעו בהשקה אחת הגרועות והמגוחכות ביותר של AMD. בעיות מפה ועד להודעה חדשה. כרטיסים לא יציבים

עם בעיות שונות ומשונות.

את זה אתה אומר, ועליך להוכיח זאת כי אני לא מסכים

לא מתאים לאדם משכיל כמוך להחליט ש 290X לוקח ב 80% מהבנצ'ים את הכרטיס המתחרה לו כי זה פשוט שגוי

בעליל. יש שלל ביקורות ( כמו שכבר אמרתי ) שמראות הפוך.

שוב אתה קורא לי שקרן?  הבאתי לינק למקור המידע. אתה הוא זה שצריך להוכיח אחרת עם מבחני ביצועים עדכניים וטריים.

שלי הוא טרי מאשתקד.

מה שעידן טען קודם - זו אמת. הגירסאות הכי מהירות של 290X לא יכולות להגיע לביצועים של 780Ti מומהר.

גירסאות הרפרנס של 290\290X אין בכלל מה לדבר. עשו רק צרות במערכות שונות לאנשים.

המקורות שפירסמת - מיושנים. יש לינקים של "rematch" בין הכרטיסים האלו, ו 780Ti ידו על העליונה בחלק

גדול מהמשחקים.

נהפוכו, בהתחלת הדרך 780ti היה במצב עדיף כדי 5%, אך בהמשך הדרך ועם התחזקות הדרייברים בצד AMD

היתרון עבר לצד השני. הגרפים שראית אותם הבאתי הם מאותו rematch עליו אתה מדבר, משנת 2016. נתתי לך לינק מטה.

.

החל מאיחור של 15 חודשים גם ווגה, השקות מזוויעות ושקריות על ידי שליחת דוגמיות מובחרות לאתרי

חומרה, בעיות קלוקים והבטחות שלא מתממשות.. גם AMD לא כל כך נקייה. קל לשכוח כאשר מתרכזים

באינטל ו NV. בינתיים בשנים אחרונות NV מוציאה כרטיסים מעולים. חוץ מעניין ה 3.5GB של ה 970

שגרם להם למבוכה.. AMD בגדול מפשלים פי כמה בשוק כרטיסי המסך.

עכשיו אתה נשמע כמו נוידיאה fanboy רציני ואפילו לא שם לב איך זה מצטייר מהצד.

אני רק מחזיר לך אם לא הבנת - זו אינה טקטיקה בה נוהג לנקוט.

ושוב לעניין כרטיסי 5850 ו 5870 המאוד מאוד מוצלחים. אתה טועה טעות מרה. המתחרים הישירים של שני

הכרטיסים האלו הגיעו באיחור לשוק והם היו 470 ו 480 התנורים. כרטיסי 2XX של NV לא התחרו בסדרה הזו,

זה בדיוק כמו להשוות בין ווגה לבין וולטה, שזה גם טעות. ווגה יצא באיחור של 15 חודש ונותן תחרות ל 1070

ו 1080 בלבד.

מי משווה למה הוסבר היטב מעלה על ידי הח"מ, ונימק מדוע - זמינות בשוק בתקופת זמן חופפת. זו הגדרה עסקית

שווקית טכנולוגית מה מתחרה במה.

פה הקדימה את נוידאה בחצי שנה, לכן 5000 מוצב מול 200. ובמקרה של פסקל, פסקל הוא הקדמה של נוידיאה בשנה (פלוס)

אל מול ווגה. לא תמצא אותי עושה הנחות ל- , מה שהיה להם ב- 2016 בעת השקת פסקל - זה מה שהיה להם בתחרות נקודה.

אל לנו לעשות הנחות לאף צד. פסקל מתחרה בפולריס לטוב לרע. gtx1060 אל מול פולריס 480 . פסקל מנצח בגדול

192 מ"מ שקולים ל 232 של .

תכלס אתא טוען אחרת, אך לא מנמק. שמת לב ? 

שהקורא יבחר מי מנמק ונשמע הגיוני להבנתו, ומי אינו מנמק, אלא קובע עובדות בנפנופי דיים ומבלי לתת להן צידוק או ראציונאל

אינטילגנטי.

אתה טועה coch ואציע לך לקרוא את הלינק שממנו מובאים המידעים כדי שתתרשם לבדך (הכי טרי, מ- 2016):

http://www.babeltechreviews.com/nvidia-forgotten-kepler-gtx-780-ti-vs-290x-revisited/view-all/

מעבר לכך, כדי ש- GTX780Ti יהיה מסוגל להצדיק את עצמו בבחינת טכנולוגית מעל GCN , הוא צריך להיות מהיר ביותר מ- 37%.

את זה הבנת ?

לא רק שהוא אינו מהיר, הוא איטי יותר כפי שראינו במבחן רחב טווח כולל מבחן המפורסם שבודק נטו הספק מנוע של השבב

וגם בו 290x יצא מהיר במעל 11%.

במטותא ממך, אתה אדם רציני ככל שאני זוכר. דעתי האישית איננה רלוונטית כהוא זה - אנחנו מדברים על נתונים, על , ועל עובדות מדידות.

אילו היית מעז לגשת בפקולטה או בבית משפט ומציג טעון כלפי הכותב חלילה או על נטיותיו, באותו רגע היית נזרק מהאולם.

לפיכך אמליצך בחום, שאל תעז לטעון שהכותב איננו נקי משיקולים זרים, אתה בכך מקטין את עצמך, ואומר לקוראים מסביב שבעצם

חסרים לך כלים או ראיות במגרש הנדון, ולכן אתה מסב את הדיון לכוון לא רלוונטי - כלפי הטוען האחר, ולא כלפי מה שהוא טוען.

כותב שורות אלו מציג אך ורק עובדות שמוצא ברחבי הרשת, ממקורות שעושים רושם מהימן, שהם מקורות עדכניים ולכן הכי רלוונטיים להיום,

לומד ומנתח אותם תוך שימוש (גם) בידע רלוונטי לנושא שיש בידו, כמיטב יכולתו והבנתו את התחום.

מעתה תתייחס אך ורק לממצאים, תעשה עבודה יסודית כפי שהח"מ עשה לטובתך, לטובת הקוראים והקהילה.

אגב הוא עושה עבודה בהתנדבות, שמרבית השרלטנים ברשת לא עושים, כי לא יודעים איך, כי לא ניטרליים אולי, כי מקבלים שוחד מיצרנים אולי,

או גרוע מכך, סתם חסרי הבנה איך לבחון או למדוד או לכמת או להשוות דברים במגרש שהוא levelled field.

כל המלל ששפכת מעלה הוא ריק מרלוונטיות לעצם הדיון עצמו וחסר כל ראיות תומכות.

תרצה להוכיח או לטעון אחרת ממה שהביא לנו חבר פורום nec, עד רבה תתחיל להזיע ולעבוד ולהביא ממצאים ולנתח אותם לאחר ביצוע

נורמליזציה מתאימה, ותפסיק לנפנף ידיים אחרת תדבר עם עצמך.

מזכיר לך לבל תשכח את פער ה- 37 אחוזים כן, שהוא נקודת המוצא. שלא תתבלבל מה היעד שתצטרך להציג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נק, אם אתה משקיע כ"כ בניתוח הביקורת למה לא לעשות את זה מאתר אמין ?

זה אתר לא מוכר ובכמה וכמה מקרים יש חוסר פרופורציה רציני בינו לבין אתר שאני מחשיב אמין (TPU)

תראה למשל את שלושת אלו, בשניהם לפי האתר הנל יש יתרון ענק ל ולפי TPU היתרון הוא לNV או שהם שקולים.

witcher3_1920_1080.png

acs_1920_1080.png

r6siege_1920_1080.png

וזה מביקורת חדשה בהרבה מההשקה של ה780TI כדי שNV תספיק לזנוח אותו  וה290X ישתפר... ^_^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתנצל.. אתה פשוט מעלה לי גיחוך @nec_000 עם כל הבולשיט שאתה מעלה פה..

החל משיעורי ההיסטוריה במאקרו כלכלה עד לזה שאמרת פה בפורום שיש לך 7 ספרות נזילות בבנק. אני מתחיל

לחשוד שאתה סיפור מפוברק.

אתה פירסמת טבלה ש : https://i0.wp.com/www.babeltechreviews.com/wp-content/uploads/2016/03/Launch-Chart-780-Ti.jpg

בכל משחק אפשרי או בדיקה סינטטית שם 290X תחת -OC מפסיד ל 780Ti מומהר. שזה בדיוק הטענה המקורית.

מה שפירסמת מוכיח את מה שעידן.פ אמר בתגובות קודמות. כנראה שנפלת קצת. הוכחת מה שאמרנו קודם.

עשרות פריימים של הבדל בחלק מהמשחקים לטובת 780Ti מומהר.איפה אתה חי ? זו הטבלה שלך..

עדיין אתה מתעלם מ :

1. ש משווקים שקרים, בעיקר בהשקה של כרטיסי 2XX

2. שהטענות הקודמות שלך לגבי כרטיסי 5000 הם לא נכונות. בפעם החמישית 470 ו 480 שאיחרו לשוק הם המתחרים הישירים שלהם.

לגבי טענה (1) - לך לגורו, לך ל toms hardware וכו'.. כרטיסי 290\290X שנשלחו לשם לביקורות הראו חוסר יציבות בקלוקים, נפילות לא מסוברות

ובנצ'ים שונים. היה על זה הייפ גדול - אתה לא צריך להסכים איתי או לא להסכים איתי, יש את האינטרנט והמקורות ששם כולם קראו על זה.

לגבי טענה (2) - טעית. תודה בטעות או לא, עסק שלך.

אני פאנבוי של NV  ? אני גיימר. זה השימוש העיקרי שלי במחשב. היו לי יותר כרטיסי  (ATI) מכרטיסי NV במשך שני העשורים האחרונים.

כמה שאתה מגוחך.. זה לא אמיתי B|

חסר ראיות ? מה יעזור אם אני יפרסם 10 לינקים שמראים ש 780Ti מומהר רומס 290X מומהר ? יש . איזה ראיות ריבונו של עולם..

אתה עיוור מאדום.. אני אומר את זה איך שזה מתנהל בשנים האחרונות.. ש NV טובים יותר. וואו אתה אהבל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוץ היקר,

אתה מוזמן להסתכל שוב בביקורות dx12. מלבד גירס4 ה56 לוקח בכולם.

אני לא מסכים עם הקביעה שפחות מאחוז מהמשחקים הם dx12. אולי אם אתה מחשיב את משחקי האינדי דלי התקציב שבלאו הכי לא באמת לוקחים את החומרה אל הקצה. משחקי הטריפל איי לעומת זאת הם שמכתיבים את הטון. הם שהכי נחשבים, לפחות בעיניי. השנה יוצא לך wolfenstein2 עם וולקאן וRPM. אם לא תשחט את nvidia שם אני צנצנת. יש לך גם את star citizen פורץ הדרך שהעביר את כל המנוע שלו לvulkan. גםfar cry 5 הולך לתמוך בRPM שאמור לתת לו יתרון על הכרטיסים של . בכללי התעשיה צועדת לכיוון low level api. ומיהי החלוצה בתחום אם לא amd?

אם ה56 לא היה כבר עוקף את ה1070 לא היית שומע ממני מילה. אך מכיוון שהוא לפניו, הפער הזה בוודאות גמורה רק יוסיף ויגדל. עניין החשמל לא פקטור בכלל לדעתי. גם עם הrx 480 סבלנו מאותה תופעה וזו סודרה על ידי הייצרניות צד שלישי. אני בלאו הכי עם שני 7970 לייטנינג שצורכים ביחד 700w אז אני רגוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

אתה טועה coch ואציע לך לקרוא את הלינק שממנו מובאים המידעים כדי שתתרשם לבדך (הכי טרי, מ- 2016):

http://www.babeltechreviews.com/nvidia-forgotten-kepler-gtx-780-ti-vs-290x-revisited/view-all/

מעבר לכך, כדי ש- GTX780Ti יהיה מסוגל להצדיק את עצמו בבחינת טכנולוגית מעל GCN , הוא צריך להיות מהיר ביותר מ- 38%.

את זה הבנת ?

לא רק שהוא אינו מהיר, הוא איטי יותר כפי שראינו במבחן רחב טווח כולל מבחן המפורסם שבודק נטו הספק מנוע של השבב

וגם בו 290 יצא מהיר במעל 11%.

מה ? מה ? אתה אידיוט nec ?

אנחנו קונים בגלל מבחנים סינטטיים ? מה מאיפה מי מה הבאת את הבולשיט המקולקל הזה ?

מעניין לי את הביצה השמאלית מה מבחן סינטטי כמו Ashes או כמו 3DM אומר מבחינה טכנולוגית. את השטויות האלה תשאיר לאלה

שסוקרים ובוחנים טכנולוגיות ולא לאלו שמדברים על פריימים ומה הם יראו במציאות.

שבן אדם קונה כרטיס מסך הוא מסתכל על מה הביצועים שלו יהיו עבור הרזו' וההגדרות שהוא מחפש לעובד עליהם. לא על מי אמור להיות

טכנולוגית מהיר ממי ובכמה אחוזים.

אני אומר את זה הכי אמיתי וכנה שיכול להיות.. בתור בן אדם "רציני" ( כמו שאתה מגדיר ) השטויות לפעמים שאתה מפרסם

אפשרי שהם ייראו לילד בן 16 כמו דברים מפוצצים ומרשימים.. אבל הדוגמאות, ההצהרות, הנימוקים בשפה הגבוהה..

יש מצבים שזה בסדר ויש מצבים שאתה פשוט יוצא אידיוט מוחלט. אני מדבר בכנות ומוציא את זה החוצה לפורום בכנות.

בהצלחה בכל מקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של xcalibur

קוץ היקר,

אתה מוזמן להסתכל שוב בביקורות dx12. מלבד גירס4 ה56 לוקח בכולם.

אני לא מסכים עם הקביעה שפחות מאחוז מהמשחקים הם dx12. אולי אם אתה מחשיב את משחקי האינדי דלי התקציב שבלאו הכי לא באמת לוקחים את החומרה אל הקצה. משחקי הטריפל איי לעומת זאת הם שמכתיבים את הטון. הם שהכי נחשבים, לפחות בעיניי. השנה יוצא לך wolfenstein2 עם וולקאן וRPM. אם amd לא תשחט את NVIDIA שם אני צנצנת. יש לך גם את star citizen פורץ הדרך שהעביר את כל המנוע שלו לvulkan. גםfar cry 5 הולך לתמוך בRPM שאמור לתת לו יתרון על הכרטיסים של AMD. בכללי התעשיה צועדת לכיוון low level api. ומיהי החלוצה בתחום אם לא amd?

אם ה56 לא היה כבר עוקף את ה1070 לא היית שומע ממני מילה. אך מכיוון שהוא לפניו, הפער הזה בוודאות גמורה רק יוסיף ויגדל. עניין החשמל לא פקטור בכלל לדעתי. גם עם הrx 480 סבלנו מאותה תופעה וזו סודרה על ידי הייצרניות צד שלישי. אני בלאו הכי עם שני 7970 לייטנינג שצורכים ביחד 700w אז אני רגוע.

טומב ריידר תקציב ? דאוס אקס תקציב ? גירס אוף וואר תקציב ?

אני לא משחק משחקי אינדי, ואם אתה ממתין בציפייה וכליון עיניים ל ושליטה בשוק וכו שיהיה בהצלחה.

אני ממליץ לך לסחוב עוד קצת כי אתה תתאכזב לגלות ש עד אז לא רק יהיה בשוק, אלא גם נהיה הרבה אחרי זה.

אני יחזור שיגיע הזמן הנכון שוב.

לפני שנה דיברו על כניסה של כותרי וולקן ו DX12 מלאים וכו' וכו'..  זה לא קרה, היו בודדים. ומתוכם הבדל אפסי.

אתה יכול להיות רגוע ושקול.. זה תמיד טוב. אני בינתיים שיחקתי 15-20 משחקים השנה על ה 1070 ואני צופה עוד שנתיים +- איתו.

כאשר יהיה רלוונטי והשוק יעקוף את ה 50% משחקי DX12 וכל מה שאמרת וכו'.. אנחנו נהיה ב 2019 בערך. בהצלחה חבר :)

ואל תשכח *אמור זו מילה יפה. כרגע אין הבדלים משמעותיים עד אפסיים בין שתי החברות. קח את זה בחשבון.

סליחה ערכתי - וגם תיקח בחשבון שאתה יכול להתאכזב קשות אם אתה חושב שמשחקים כמו Wolfenstein וכו' הולכים להראות

הבדלים מטורפים לטובת . כמו שאמרתי במשפט הקודם *אמור זו מילה. אנחנו נחזור ונראה עד סוף השנה לגבי כל הכמות

משחקים וההבדלים בין ווגה לבין מה ש NV מציעים. אני זהיר במה שאני אומר, אני צופה הבדלים מזעריים. ולא לשכוח שזה 15

חודש הבדל בהשקה. עניין החשמל גם לא פקטור מבחינתי.. פשוט ההבדל הוא כל כך משמעותי שזה לא מצדיק את ההפרש ביצועים

הזניח ביניהם. יש אתרים.. שטוענים ש 1070 מומהר עוקף 56.. אני אישית לא בדקתי כי אין לי 56 כדי לבדוק, אבל זה הגיוני.

אגב - חכה שיצאו כרטיסי צד שלישי. סביר להניח שהצריכה עוד יותר תעלה ותעלה עם קירורים מסיביים. מפריע או לא, זה חלק

מהחבילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמצאו לכם חדר..

בינתיים מסתמן שAMD מכוונת מראש לכריית כסף וקהל הגיימרים משני מבחינתה.
https://www.techpowerup.com/236193/amd-releases-beta-driver-specifically-geared-for-blockchain-compute?cp=2#comments
הוציאו דרייבר ייעודי לכריית כסף שמקפיץ את הביצועים של הדבר הווירטואלי הזה בכל סדרות הכרטיסים שלהם (תיקון באג שהיה או אופטמיזציה- זה לא ממש משנה..). זה דרייבר ביטא, אולי יהיה שיפור נוסף.
יש גם חצאי שמועות שהמחירים הנוכחיים שלה הם זמניים להשקה ושהם יעלו בקרוב (כלומר העלאת מחיר MSRP, לא המחיר אצל המוכר בחנות שיעלה בכל מקרה בגלל הביקוש הרב\מלאי מוגבל)

אפשר להסתכל על זה כמו הפרסומות של יהדות התורה בבחירות. הן הופנו אך ורק לחילוניים. אין להם שום טעם "להשקיע" בפרסום לקהל האמיתי שלהם החרדים כי הוא בכל מקרה יצביע להם.

כך גם - אולי כמה ילכו אחריהם כי הם באמת עושים אחלה של מצגות ויופי של פרסומות מגניבות.
כורי מטבעות הם הקהל הבטוח שלהם- אותם לא צריכה לשכנע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהתאכזבתי ובגדול.

השיקו את הכרטיסים מעל שנה באיחור ואפילו לא נותנים פייט ל GTX 1080 TI.

כמו שליאור אמר, עוד רבעון או שתיים תשיק את הסדרה החדשה שלה ולAMD אין הפעם כלום בשרוול. 

אבל בינינו? היא כנראה לא צריכה אס בשרוול, בעידן הכריית מטבעות, הכרטיסים האלה הולכים להיחטף כל כך מהר מהמדפים שמבחינתם זאת תהיה ההשקה הכי מוצלחת בכל הזמנים.

אבל לגיימרים שחיכו? רק אכזבה גדולה זה מה שנשאר בתאכלס.

התקווה היחידה שלי היא לחפש ביקורות שהשוו גיימפליי ולא רק FPS כדי לבדוק את מה שAMD דיברה לגבי הטכנולוגיות החדשות בכרטיסים שאמורים לשפר ויזואלית את המשחקים ולא רק מבחינת FPS. כי בסקאלת הFPS, לצערי נפלו בגדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...