סמארטפון חדש עד 2000 שח - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סמארטפון חדש עד 2000 שח

erezShiran

Recommended Posts

שלום חברים, 

אשמח לעזרתכם.  מחליף לחברתי את הטלפון, g2 ומחפש משהו עד כ 2000 שח. חשוב שתהיה תוכנה "אפוייה", טובה וסוללה טובה.*עריכה* פחות חשוב אבל גם אשמח לרמקול טוב. כנראה אקנה באילת... 

תודה רבה על עזרתכם 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

oneplus 5 ככל הנראה עונה על הדרישות כי התוכנה שלו מעולה (והוא מהיר נורא) המצלמה טובה (לא כמו של הS8 אבל גם מעולה) חיי הסוללה טובים והרמקול חזק (בעוצמה מקסימלית זה אפילו חזק מדי) וברור. אני נהנה מאוד ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של פולי הקנטאור

oneplus 5 ככל הנראה עונה על הדרישות כי התוכנה שלו מעולה (והוא מהיר נורא) המצלמה טובה (לא כמו של הS8 אבל גם מעולה) חיי הסוללה טובים והרמקול חזק (בעוצמה מקסימלית זה אפילו חזק מדי) וברור. אני נהנה מאוד ממנו.

תודה רבה.

חשבתי עליו, ההתלבטות היא רק לגבי המצלמה. אבל אבדוק אותו יותר לעומק.  יש אפשרויות נוספות? אם יש משהו מומלץ במחיר מעט נמוך יותר, כמובן עם פשרות, אשמח לשמוע גם כן, ושוב, תודה רבה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את הMI6 (ואת הMI5X שיש לו מאוד דומה בל הוא זול יותר) ואת הhonor 9 שיש לו שדומה מאוד למצלמה של הP10 (רק ללא המיתוג של לייקה) ויש עוד אחרים שאני לא מכיר או לא זוכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יכול להגיע לאילת, אפשר להשיג את ה-S8 תמורת מעט יותר מ-2000 (2150 ב-KSP לדוגמה) - אין שום תחרות באיכות המצלמה במיוחד בוידיאו בתנאי תאורה לא טובים, ובכלל מדובר במכשיר מדהים. (גילוי נאות, יש לי אותו חודשיים)

לדעתי גם ה-S7 "הישן" מהווה בחירה טובה. טיפה פחות טובה. 

לא ממליץ על השיומי לאחר ניסיוני עם ה-MI5 - איכות תוכנה פשוט גרועה ברום הגלובלי, באגים ובעיות תרגום - אלא אם בא לך להתעסק עם רומים.

אם אתה הולך על ה-1+5, הייתי קונה רק מ- עצמה בגלל מדיניות ההחזרה תוך 15 ימים מרגע קבלת המכשיר. זה למקרה ותקבל מכשיר עם "אפקט" ג'לי במסך ותרצה להחזיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roy Kaufman

המכשיר הטוב בעולם

אי אפשר לקבוע את זה על אף טלפון כי לכל אחד יש העדפות שונות.

אני משתכנע יותר ויותר שאתה או משווק או פאנבוי.

והמחיר הוא לא 370$ אלא זה רק . וזה לא כולל מיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roy Kaufman

רק מע"מ במידה ונעצר במכס

מה שיכול לקרות וזה לגמרי תלוי במזל.

ציטוט של Roy Kaufman

וכן אני אוהב את שיאומי

כנ"ל אבל אני לא אומר שהם הכי טובים בהכל, כן הם מעולים וזולים אבל יש עוד טלפונים בעולם ולכל אחד יש את השיקולים שלו לבחירת טלפון, ואני מסכים איתך שהMI6 הוא אחד מטלפונים המשתלמים ביותר שיש אבל יש לו יתרונות ויש חסרונות ורק להגיד הוא הכי טוב בלי טיעונים מנומקים זה לא רציני. אני בעד שנעלה טיעונים ובעד ונגד כל טלפון וניתן לפותח השרשור להחליט מה מתאים. לו.

ציטוט של Roy Kaufman

פולי דביל שלי יקר

אני מבקש שלא ניגרר לקללות ונשמור על דיון ענייני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...