עזרה בבקשה בבחירת מותג 1080 TI - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבקשה בבחירת מותג 1080 TI

Avi Albilya

Recommended Posts

אז ככה אני צריך להתחדש ב1080 TI ואני לא מצליח להגיע למסכנה, אני כן רוצה משהו עם קירור טוב כדי שאוכל בעתיד להרים ביצועים לכרטיס.
אבל אני כל פעם קורא ביקורות באתרים שונים והדעה משתנה.
למשל על הGIGABYTE שהייתי בטוח שאני הולך לקנות שיוצא לי התמורה הכי טובה למכיר כי יש לי אפשרות לקנות ישירות מהיבואן קראתי בהמון מקומות שהאובר קלוק שלו לא יציב ושGIGABYTE ידועה בעברה עם המון כרטיסים עם אובר קלוק לא יציב + אני מכיר באמת איזה שני חברים שהיה להם בעיות עם הכרטיסים שלהם בסדרה 6 ו7 לא מכליל אבל עדיין קראתי את זה בהרבה אתרים של אנשים שמבינים שזה הפחיד אותי.
בקיצקץ קראתי על עוד מלא כרטיסים ואין לי כוחות יותר בסופו של דבר הגעתי למסכנה שזה או STRIX שכמעת ואין מלאי בארץ באסה, או על AMP E שגם נדיר להשיג בארץ ובמחיר מפגר שזה גם באסה.
תקנו אותי אם אני טועה חברים תמליצו על משהו בא לי כבר תכרטיס 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך וברוך הבא לפורום !

אני אתייחס ברשותך רק לעניין הכספי של הכרטיסים כעת.

איך אומרים, הטיימינג זה הכל בחיים.

אז בקיצקץ ובפשטות, נפלת על בהלת המיינינג שבולעת כל כרטיס 

1080 בהמשך לכל כרטיסי ה - .

מכאן המחסור ומכאן המחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הוא שאל מה עניתם ...

אבי היקר לדעתי כל כרטיס מסך ו/או מעבד שתקנה ותנסה עליו OC יהיה לך אי ודאות על חוסר יציבות , למרות שבשנים האחרונות

הכרטיסי מסך יוצאים עם דריוורים ותוכנות יעודיות מהחברה עצמה לשליטה ידנית ו/או אוטומטית בOC

אני אצלי לדוגמא - ה1080 של ג'יגבייט עם מים מובנה הוא יציב אצלם עד רמה של כמה אחוזים בודדים.

אני ממליץ לך לרכוש כרטיס שיש לו מים מובנה ולא כל העסק עם האיוורור שעליו (3 או 2 או אחד), על פי נסיון

לא משנה כמה מאוורים תדחוף עליו הוא לא יגיע לכמות של GPU CLUCK שעליו אתה עושה את ה OC

לעומת הקירור מים- כרגע בשוק אין הרבה היצע לקירור מים מובנה עם הכרטיס המסך המדובר - הדיי דנדש, אני שמעתי שבקרוב יצאו עוד דגמים

שלו עם קירורים משודרגים- ממליץ לך להמתין עוד קצת אם אתה ממש בעניין, ואם חסר סבלנות, ממליץ רק על מים מובנה!

דגם מומלץ דרך אתר פופולרי:

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=GeForce-GTX-1080-Ti-SEA-HAWK-X

מידע מהחברה:

https://www.msi.com/Graphics-card/GeForce-GTX-1080-Ti-SEA-HAWK-X.html#hero-overview

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קונה כרטיס כדי לעושת לו OC או כדי לשחק איתו משחקים? מה המטרה?
אם המטרה היא לשחק אז ה OC שתעשה לכרטיס, יותר או פחות מכרטיס אחר, זניח לחלוטין לחווית המשחק שלך.
לך על הכי זמין והכי זול. זה 1080TI, זה גם ככה יהיה מהיר מדי.

אם המטרה היא OC ולהרגיש שיש לך את הכי מהר שיש- אל תקנה 1080TI. אתה תתבאס בכל מקרה ותמיד תמצא איך הוא לא עומד בציפיות שלך ביחס למה שיש באינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומר מסכים איתך חלקית

יש מלא אתרים שמשווים תוצאות מבחן לכל משחק ספציפי ! 

מהירות ויעילות של כרטיס מסך נמדדת ב3 מדדים שיש במאפייני הכרטיסים בכללי..

למשחק מחשב כבד עדיף לך 1080 ti ..

4k או 5k של תצוגה גם מצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...