Win10 - 32 bit - בעיה| מחשב מתכבה בזמן הדלקה -- [תוקן] - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Win10 - 32 bit - בעיה| מחשב מתכבה בזמן הדלקה -- [תוקן]

Almog521

Recommended Posts

ציטוט של --- The King ---

אני הייתי מחליף ספק כוח בכל מקרה. גם אם זה זה יפתור לך את הבעיה לפי דעתי זה כדאי. ספק כוח כזה אחרי 10 שנים זה אפילו לא סוס מת. 

אם וכאשר תקנה מחשב חדש בקרוב, תוכל גם להשתמש באותו ספק חדש שתקנה, במידה ותקנה ספק נורמלי.

מה לגבי זה שרק כשהמערכת צוברת זמן פעולה הכל חוזר להיות תקין, ממה זה נובע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של גולן ונטו

גבריאל ויותם תסלחו לי שחולק עליכם אבל למה ישר לחשוד בחומרה- כשהוא מדגיש בפניכם שהמחשב עושה זאת רק כאשר הוא מגיע לסמל הווינדוס

משמע הווינדוס מנסה להריץ בוט תקין ונתקל בבעיה וגורם להפעלה מחדש- יכול להיות שהגיע הזמן לפרמט ולהתקין מחדש

באותו זמן הגיע הזמן לבדוק סקטורים על הדיסק קשיח- יש סיכוי טוב שדווקא הסקטורים הפגומים יושבת עליהם מערכת ההפעלה

בנוגע למה שהמליץ לך יותם תנסה זאת אבל לדעתי זו בעיה דיי נפוצה ותמיד חשדתי ברג'סטרי- אגב אתה משתמש בווינדוס 32 ביט אתה תוכל לפרט איזה מפרט מחשב יש לך עליו?

ציטוט של gabriel6

גולן ונטו (אמנם דעתך מכובדת אל אני חולק עליה במיוחד במקרה זה) - וזה למה חושדים בחומרה - מחשב בן 10 שנים סבירות מאוד גבוהה לבעיות אלקטרוניות על הלוח.

הייתי אפילו מרחיק ואומר שיש שם קורוזיה בנוסף על בעיה בקבלים

אני מעולם לא הבנתי את הראציונל בלהחזיק מחשבים כל כך ישנים - השאלה היא לא האם הם מספקים את הסחורה (מבחינת השימוש בהם) - אלא מבחינה בטיחותית. אין לי ספק שמחשב כזה ישן יכול להוות סכנה פוטנציאלית - ראיתי גם ראיתי ספקי כח מתפוצצים ועולים באש. ואם זה קורה כשמישהו לא בנמצא זה יכול גם להתפשט.

ציטוט של yotam

קודם כל כמו שגבריאל הציע כדאי להציץ לתוך המחשב ולבדוק אם יש קבלים נפוחים.

דבר שני תבדוק מה אם אתה מנתק אותו מהחשמל כמה דקות ומחזיר, האם יש אותה תופעה?

ציטוט של --- The King ---

אני הייתי מחליף ספק כוח בכל מקרה. גם אם זה לא יפתור לך את הבעיה לפי דעתי זה כדאי. ספק כוח כזה אחרי 10 שנים זה אפילו לא סוס מת. 

אם וכאשר תקנה מחשב חדש בקרוב, תוכל גם להשתמש באותו ספק חדש שתקנה (במידה ותקנה ספק נורמלי).

נראה שהבעיה נפתרה!

אתמול בערב פתחתי את הקופסא של הספק כוח וניקיתי בעדינות מאבק את הרכיבים השונים שנמצאים שם.

יש לציין שהמאוורר היה תקין ועבד עוד לפני.

כעת המחשב חזר לעבוד בצורה תקינה. אמשיך לעקוב בימים הקרובים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• Almog521 changed the title to Win10 - 32 bit - בעיה| מחשב מתכבה בזמן הדלקה -- [תוקן]

אלמוג -  מתוך דאגה כנה - אני חושב שכדאי שתשקול החלפתו של מחשב זה.

כפי שניסיתי להסביר הוא מהווה פוטנציאל נזק ויש כאן נורות אזהרה בטיחותיות שכדאי לא להתעלם מהן.

אז גם אם אתה מרוצה עכשיו כדאי שאחכ לא תצטער על כך.

ובאמת - בהצלחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של gabriel6

אלמוג -  מתוך דאגה כנה - אני חושב שכדאי שתשקול החלפתו של מחשב זה.

כפי שניסיתי להסביר הוא מהווה פוטנציאל נזק ויש כאן נורות אזהרה בטיחותיות שכדאי לא להתעלם מהן.

אז גם אם אתה מרוצה עכשיו כדאי שאחכ לא תצטער על כך.

ובאמת - בהצלחה :)

תודה, אתחשב בכך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...