Win10 - 32 bit - בעיה| מחשב מתכבה בזמן הדלקה -- [תוקן] - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Win10 - 32 bit - בעיה| מחשב מתכבה בזמן הדלקה -- [תוקן]

Almog521

Recommended Posts

בלילה כשאני הולך לישון אני מכבה את המחשב.
לאחרונה אני מדליק אותו בבוקר והוא מתכבה בזמן ההפעלה שלו בדיוק באותו מקום (חשוב לציין שזה קורה רק בהדלקה הראשונה!) .
העניין המוזר שזה קורה בזמן שה- עולה.
לאחר שהוא מתכבה אני מדליק אותו שוב והכל חוזר להיות בסדר.
אבל כך הבעיה כל בוקר.
למישהו יש הסבר למה זה קורה ואיך לפתור?

מצורף סרטון שצילמתי:

https://www.youtube.com/watch?v=qNtliXhoCyI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

החשד המיידי הוא משהו בחומרה - בדגש על הקבלים על לוח האם ואו ספק כח בעייתי

אם אתה מנסה להעלות את המחשב ממערכת חמה האם הוא אותה התנהגות? (אם כן הבעיה לא במערכת הפעלה שלך אלא בברזלים - וכפי שתיארתי חשוד מיידי הוא קבלים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של gabriel6

החשד המיידי הוא משהו בחומרה - בדגש על הקבלים על לוח האם ואו ספק כח בעייתי

אם אתה מנסה להעלות את המחשב ממערכת חמה האם הוא מבצע אותה התנהגות? (אם כן הבעיה לא במערכת הפעלה שלך אלא בברזלים - וכפי שתיארתי חשוד מיידי הוא קבלים)

מה הכוונה מערכת חמה? אחרי המון ניסיונות המחשב כן עולה

עדכון: בימים האחרונים הבעיה החמירה והכיבויים מתחילים כאשר מגיעים לסמל האתחול של 10. לאחר מספר נסיונות זה עובר את המסך הזה  וחוזר שוב לבעיה כמו הסרטון שהצגתי ואז המחשב מצליח לעלות שוב אחרי נסיון או שניים.
בסיכום יוצא שיש להדליק אותו קרוב ל-7 פעמים עד שהוא עולה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבריאל ויותם תסלחו לי שחולק עליכם אבל למה ישר לחשוד בחומרה- כשהוא מדגיש בפניכם שהמחשב עושה זאת רק כאשר הוא מגיע לסמל הווינדוס

משמע הווינדוס מנסה להריץ בוט תקין ונתקל בבעיה וגורם להפעלה מחדש- יכול להיות שהגיע הזמן לפרמט ולהתקין מחדש

באותו זמן הגיע הזמן לבדוק סקטורים על הדיסק קשיח- יש סיכוי טוב שדווקא הסקטורים הפגומים יושבת עליהם מערכת ההפעלה

בנוגע למה שהמליץ לך יותם תנסה זאת אבל לדעתי זו בעיה דיי נפוצה ותמיד חשדתי ברג'סטרי- אגב אתה משתמש בווינדוס 32 ביט אתה תוכל לפרט איזה מפרט מחשב יש לך עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yotam

ניסית לבטל את ה-fast startup כמו כשכתבתי? או שאתה נהנה לסבול?

ניסיתי אחי זה לא עוזר.

ציטוט של גולן ונטו

גבריאל ויותם תסלחו לי שחולק עליכם אבל למה ישר לחשוד בחומרה- כשהוא מדגיש בפניכם שהמחשב עושה זאת רק כאשר הוא מגיע לסמל הווינדוס

משמע הווינדוס מנסה להריץ בוט תקין ונתקל בבעיה וגורם להפעלה מחדש- יכול להיות שהגיע הזמן לפרמט ולהתקין מחדש

באותו זמן הגיע הזמן לבדוק סקטורים על הדיסק קשיח- יש סיכוי טוב שדווקא הסקטורים הפגומים יושבת עליהם מערכת ההפעלה

בנוגע למה שהמליץ לך יותם תנסה זאת אבל לדעתי זו בעיה דיי נפוצה ותמיד חשדתי ברג'סטרי- אגב אתה משתמש בווינדוס 32 ביט אתה תוכל לפרט איזה מפרט מחשב יש לך עליו?

ראשית, המחשב לא עושה הפעלה מחדש, הוא מתכבה! יש ללחוץ על כפתור ההדלקה על מנת להפעילו שוב, לכן יש באמת חדש סביר לבעיית חשמל כלשהי. שנית. נקנה לפני חצי שנה  כונן חדש בנפח 250Gb שעליו מותקנת מערכת ההפעלה.

המחשב נקנה בערך לפני 10 שנים.

Core 2 duo E6550 

3GB DDR2

GEFORCE 660GT

SANDISK 250GB

INTEL DP35dp- לוח אם

Windows 10 Pro 32bit

זה המחשב בגדול, עבד מצויין עד לפני שנה וחצי בערך שאז הייתה בעיית סקטורים בהרד דיסק הקודם ולכן הוחלף ל , כעת יש את הבעיה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Almog Brusan

....

המחשב נקנה בערך לפני 10 שנים. (!!!)

Core 2 duo E6550 

INTEL DP35dp- (!!!)

גולן ונטו (אמנם דעתך מכובדת אל אני חולק עליה במיוחד במקרה זה) - וזה למה חושדים בחומרה - מחשב בן 10 שנים סבירות מאוד גבוהה לבעיות אלקטרוניות על הלוח.

הייתי אפילו מרחיק ואומר שיש שם קורוזיה בנוסף על בעיה בקבלים

אני מעולם לא הבנתי את הראציונל בלהחזיק מחשבים כל כך ישנים - השאלה היא לא האם הם מספקים את הסחורה (מבחינת השימוש בהם) - אלא מבחינה בטיחותית. אין לי ספק שמחשב כזה ישן יכול להוות סכנה פוטנציאלית - ראיתי גם ראיתי ספקי כח מתפוצצים ועולים באש. ואם זה קורה כשמישהו לא בנמצא זה יכול גם להתפשט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

הדבר הראשון שהייתי עושה כרגע זה נכנס לביוס ומשחזר הגדרות ברירת מחדל. נסה את זה ותראה אם הבעיה ממשיכה.

מהו הדגם של ספק הכוח שלך?

הוצאתי את הסוללה של הביוס על מנת לאפס, זה לא עזר.

יש לי לא ממותג מוכר. רשום MONO והוא 500W.

ציטוט של gabriel6

גולן ונטו (אמנם דעתך מכובדת אל אני חולק עליה במיוחד במקרה זה) - וזה למה חושדים בחומרה - מחשב בן 10 שנים סבירות מאוד גבוהה לבעיות אלקטרוניות על הלוח.

הייתי אפילו מרחיק ואומר שיש שם קורוזיה בנוסף על בעיה בקבלים

אני מעולם לא הבנתי את הראציונל בלהחזיק מחשבים כל כך ישנים - השאלה היא לא האם הם מספקים את הסחורה (מבחינת השימוש בהם) - אלא מבחינה בטיחותית. אין לי ספק שמחשב כזה ישן יכול להוות סכנה פוטנציאלית - ראיתי גם ראיתי ספקי כח מתפוצצים ועולים באש. ואם זה קורה כשמישהו לא בנמצא זה יכול גם להתפשט.

המחשב באמת עושה את העבודה לאחר ששמתי לו . הוא ניהיה מהיר והשתפר פלאים!

ציטוט של yotam

קודם כל כמו שגבריאל הציע כדאי להציץ לתוך המחשב ולבדוק אם יש קבלים נפוחים.

דבר שני תבדוק מה אם אתה מנתק אותו מהחשמל כמה דקות ומחזיר, האם יש אותה תופעה?

אין משהו מוזר בקבלים, נראים רגיל לגמרי.

כמובן שניסיתי להוציא מהחשמל ולהחזיר.

חברים יש לי עוד עדכון:  הייתי על מסך הביוס כ-10 דקות בערך, כלומר המחשב עבד 10 דקות ללא נסיונות כיבוי והדלקה חוזרים. לאחר מכן יצאתי מהביוס והמערכת עלתה כרגיל ללא בעיה.   מה אפשר להסיק מזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מחליף בכל מקרה. גם אם זה לא יפתור לך את הבעיה לפי דעתי זה כדאי. כזה אחרי 10 שנים זה אפילו לא סוס מת. 

אם וכאשר תקנה מחשב חדש בקרוב, תוכל גם להשתמש באותו ספק חדש שתקנה (במידה ותקנה ספק נורמלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• Almog521 changed the title to Win10 - 32 bit - בעיה| מחשב מתכבה בזמן הדלקה -- [תוקן]

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...