חזרה לכושר שיא: האם מעבדי ה-Core i3 החדשים יהיו עוצמתיים במיוחד? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חזרה לכושר שיא: האם מעבדי ה-Core i3 החדשים יהיו עוצמתיים במיוחד?

djelectric

Recommended Posts

נקווה שאינטל מסוגלת לתמחר אותם במחיר נוח

אחרת פשוט יכולה להנחית מחירים עוד יותר ליצור הפרש של חצי מחיר כמו עם I7 , כדי לשבור תשוק של אינטל, אני לא חושב ש תוותר על שוק, זה הזדמנות שלה אחרי 4 שנים של פיתוח

וכל הלין החדש של , צייפ סט הזה ההשקעה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל פתחו ליבות בגלל שידעו שאינטל מכינה 6 ליבות למיינסטרים. _ (זה קודם כל). המעבד הנ"ל קיים, הפוטנציאל קיים, אבל לעולם לא יראה RETAIL! _ (מהסיבות שמנינו למעלה) מה כן..... רק סבלנות. אינטל לא מתכוונת להוריד את המכנסיים ובטח ובטח לא את התחתונים. Coffee Lake כבר נמצא על נתח שוק מסויים ויושב יפה, כל שינוי בו עלול להחמיר את המצב. אלו הקלפים של ביד הזו והיא רוצה להרוויח. אבל בואו לא נספיד אותה מהר כל כך. אפשר להשתמש בדימיון ולחשבו מה היה יוצא אילו הייתה מדביקה 4 או אפילו 2. עדיין לא ידוע לנו הצרכנים לאן כל זה הולך. אבל מה שבטוח שאינטל לא תיתן את הלחי השניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שמרובעי U תועדו בתוכניות כבר לפני שנתיים. קאנון לייק יביא את זה בחציון השני של 2018.

שום דבר כאן הוא לא באמת תכנון של השניה האחרונה. לוקחות שנים לעצב ומעבדים. פשוט דוחפים יותר פחם בקיטור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

האמת שמרובעי U תועדו בתוכניות כבר לפני שנתיים. קאנון לייק יביא את זה בחציון השני של 2018.

שום דבר כאן הוא לא באמת תכנון של השניה האחרונה. לוקחות שנים לעצב ארכיטקטורה ומעבדים. פשוט דוחפים יותר פחם בקיטור

כבר עכשיו יש HQ אבל התמחור שלהם גורם שהם כמעט לא בשוק. אני לא אופתע אם זה היה התכנון לU מרובעי הליבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר ידוע ש I5 יהיה 6 ליבות בלי HT...
נשאר שבאמת I3 יהיה 4 ליבות עם HT ופנטיום יהיו 4 ליבות בלי HT...

ואם הטווח מחירים ישאר +- איפה שהוא היום לקבוצות האלו זה ממש חזון אחרית הימים, זה יהיה נוקאאוט לAMD אבל אני לא רואה את זה קורה, זה טוב מידיי מכדי להיות אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...