מחפש פתרון אחסון למשרד. עזרה ממי שמבין בריידים למיניהם - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש פתרון אחסון למשרד. עזרה ממי שמבין בריידים למיניהם

Tal Shpon

Recommended Posts

שלום. אז ככה. אני מחפש פתרון למשרד שלי שיכיל את כל הקבצים (עיצוב גרפי) ויהיה ניתן להרחבה בקלות.

כרגע אני עובד ברייד 10 ומרוצה. השרת שלי TD350 מוגבל בכמות הדיסקים שהוא יכול לקבל ואני צריך פתרון שיהיה גמיש מבחינת הרחבה עתידית ומהיר מבחינת ביצועים (רייד 10?)

למישהו יש המלצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חשבתי על כמות התחלתית של 12 דיסקים 4TB רייד 10 = 24TB

השאלה מה קורה בעוד 3 שנים שאני רוצה להוסיף למערך הזה עוד דיסקים. זה אפשרי? בלי לגבות ולפרמט את כל הדיסקים?

עדיפות לשרת כי אני מעדיף וינדוס סרבר שיריץ לי את הגיבויים. היה לי נאס והיו המון באגים עם דרופבוקס וכו'. לא סומך על זה מה גם שההבדל במחיר משני

אפשר דל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Tal Shpon

אני חשבתי על כמות התחלתית של 12 דיסקים 4TB רייד 10 = 24TB

השאלה מה קורה בעוד 3 שנים שאני רוצה להוסיף למערך הזה עוד דיסקים. זה אפשרי? בלי לגבות ולפרמט את כל הדיסקים?

עדיפות לשרת כי אני מעדיף וינדוס סרבר שיריץ לי את הגיבויים. היה לי נאס והיו המון באגים עם דרופבוקס וכו'. לא סומך על זה מה גם שההבדל במחיר משני

אפשר דל

אם אתה צריך שרת tower  אז עד כמה שאני זוכר לפחות בדל יש עד 8 דיסקים 3.5  בשרתי rack אפשר להגיע ל 24 דיסקים בנוסף אם תרצה להוסיף בעתיד תוכל לקנות מערך storage כמו אלו של 12 או 24 דיסקים ולחבר אותו לשרת . צירפתי את האתר 

http://www.dell.com/en-us/work/shop/category/storage-products/direct-attached-storage?s=bsd

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...