מחפש signal booster - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש signal booster

zam

Recommended Posts

שלום לכולם.

יש לי חדר שאין בו קליטה בכלל.

אין wifi באיזור שניתן לשבת עליו

אין קו טלפון וגם לא ניתן יהיה לשים קו טלפון.

אין בחדר, אבל יש חור בקוטר ,"8.

אני צריך להגביר את האות בחדר כי נמאס לי לצאת כל פעם החוצה.

אשמח לכל עזרה, הכוונה כי אני ממש לא יודע מה לחפש.

האם גם על נושא התדרים צריך להתחשב, כי אם כן אני מחפש משהו שמתאים לכולם.

תודה מראש

כי טיפ מאיפה להתחיל יתקבל בברכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, 

אות של מה? אינטרנט? קליטה סלולרית? 

אני הזמנתי מגבר קליטה סלולרית, לפי מספר המעקב הוא כבר קרוב אליי - ובתקווה בימים הקרובים אני אוכל לעדכן אם הוא גם עובד ולהמליץ / לא להמליץ עליו.. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ebay.com/itm/70dB-3G-LTE-2100MHz-Cell-phone-Signal-Booster-Mobile-Repeater-Amplifier-Full-Kit/271988957673?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

קח בחשבון שאני עדיין לא יודע אם זה בכלל עובד..

יש גם זולים יותר אבל זה היה בעל ההגברה החזקה ביותר שמצאתי (בתדרים הרלוונטים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי.

סליחה שלא הגבתי. לא הייתי זמין.

אז כן. אני מדבר על קליטת אות סלולארי. 

עכשיו ראיתי את המוצר שהזמנת. אשמח לקצת הסבר למה את הדגם הזה דווקא.

יש חשיבות לחברה?

תחום התדרים? איזה טווח (או תדרים) אני מחפש? האם זה משנה מי המפעילה הסלולארית ?

3G אני מבין אם ככה זה בעצם 4G?

70dB מה זה אומר, כי דציבלים זה בטוח לא.

תודה.

אגב אם נתקלת בארץ במכשיר עם מחיר סביר אשמח לשקול גם אפשרות כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאי שהוא חוקי, בעבר ידוע לי אפילו שחברות הסלולר חילקו כאלה בחינם ללקוחות שהיו להם בעיות קליטה (בתקופה שחשבון נע בין 500 ל-1500 ש"ח בחודש, והיה להם משתלם לא לאבד לקוחות).

אולי אתה מתכוון שזה צריך לעבור אישור של משרד התקשורת לפני שניתן להכניס אותו ביבוא אישי (כמו שצריך גם אם תזמין סתם ראוטר סטנדרטי למחשב, למשל) - במקרה כזה מבחינתי זאת כבר בעיה שלהם אם הם לא ביקשו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היית מצליח לקבל על זה אישור ממשרד התקשורת, למזלך הם לא ביקשו (וזאת באמת בעיה שלהם). כן חברות הסלולאר משתמשות בציוד דומה אבל לך אין רשיון לשדר על התדרים האלה ולהן יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של zam

עכשיו ראיתי את המוצר שהזמנת. אשמח לקצת הסבר למה את הדגם הזה דווקא.

יש חשיבות לחברה?

תחום התדרים? איזה טווח (או תדרים) אני מחפש? האם זה משנה מי המפעילה הסלולארית ?

3G אני מבין אם ככה LTE זה בעצם 4G?

70dB מה זה אומר, כי דציבלים זה בטוח לא.

1. למה דווקא זה - כי זה היה הכי חזק שמצאתי ושמתאים לתדרים רלוונטים.

2. אין לי מושג, אני אפילו לא יודע מי החברה שמייצרת את הדגם הספציפי שהזמנתי.

3. בלינק הזה יש לך טבלה עם כל התדרים הסלולריים בישראל לפי המפעילות. 2100Mhz הוא התדר שזמין בישראל אצל כל המפעילות בדור 3 (וגם בדור 4 בפרטנר/הוט מובייל אבל זה לא מעניין אותי) ולכן זה גם מה שחיפשתי והזמנתי.

4. נכון, זה דור 4 אבל כאמור בשבילי הוא לא רלוונטי, אני מחפש קליטה סלולרית לשיחות, בשביל יש לי וויפי.

5. זאת עוצמת ההגברה. איך בדיוק זה מחושב אני לא יודע, מה שאני יודע זה שגבוה יותר = חזק יותר. בפרטי המוצר גם יש פרטים על ה-gain הספציפי של האנטנה הפנימית ושל החיצונית, וגם שם מדובר במספרים גבוהים יותר מאשר מה שראיתי בדגמים זולים יותר.

ציטוט של etal

לא היית מצליח לקבל על זה אישור ממשרד התקשורת, למזלך הם לא ביקשו (וזאת באמת בעיה שלהם). כן חברות הסלולאר משתמשות בציוד דומה אבל לך אין רשיון לשדר על התדרים האלה ולהן יש.

לדעתי אפשר להתווכח משפטית האם מדובר ב"שידור" שדורש רשיון, יכול להיות שהם כברירת מחדל לא יאשרו, אבל עו"ד משועמם שיקח אותם לבית משפט - מי יודע איך זה יסתיים, במיוחד לאור העובדה שהם בעצמם חילקו מכשירים כאלה ללקוחות סופיים.

מעבר לזה, אני לא בטוח בכלל שזה מוגדר כ"שידור" מבחינת החוק, צריך לבדוק מה ההגדרה המשפטית בישראל של שידור סלולרי.

האם זה מוגדר כ"יצירת" שידור, או שגם "התעסקות" עם שידור קיים מוגדרת כשידור?

המכשיר הזה מורכב מ-3 חלקים:

1. אנטנה חיצונית - היא חייבת לקבל "קליטה" - אם גם מחוץ לבית אין קליטה (לפחות "קו אחד") לא יעזור לך כלום.

2. מגבר - מעגל אלקטרוני שלוקח את האות שהתקבל מהאנטנה החיצונית ומגביר אותו.

3. אנטנה פנימית - שולחת את האות המוגבר לחלל החדר.

נכון שטכנית יש פה "משדר", אבל מהותית המכשיר הזה לא משדר שום דבר - הוא repeater. הוא לוקח שידור שכבר קיים, חוצה איתו באמצעות כבל פיזי את הקיר שחסם אותו במקור, מגביר אותו על הדרך, ומשחרר אותו בחזרה בצד השני של הקיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

לדעתי אפשר להתווכח משפטית האם מדובר ב"שידור" שדורש רשיון, יכול להיות שהם כברירת מחדל לא יאשרו, אבל עו"ד משועמם שיקח אותם לבית משפט - מי יודע איך זה יסתיים, במיוחד לאור העובדה שהם בעצמם חילקו מכשירים כאלה ללקוחות סופיים.

^^^

הם אכן לא יאשרו וזה יתקע במכס. שום דבר לא מונע ממך להגיש תביעה בבית משפט נגד המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...