חושב על שדרוג אוזניות - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חושב על שדרוג אוזניות

Rockstatement10

Recommended Posts

כרגע מחזיק HD558 עם מוד. 
יש לי אותם כשנתיים ואני חושב לשדרג למשהו שבאמת יהיה משמעותי ולא הבדל קטן. 
האם ה-HD6XX יהיו עדיפות בהרבה? 
חובה מגבר? כרגע אני ללא מגבר ומתחבר למחשב בצורה רגילה.. 

האוזניות שלי עדיין טובות ביחס להיום?
תקציב בערך עד 800 אני מאמין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוזניות פתוחות או סגורות ?

אם רוצה סגורות audio technica ath-m50x

אם רוצה פתוחות Beyerdynamic DT990 אבל יש בארץ גרסת 250OM צריך מגבר אם יש לך מחשב חדש יחסית עם עם מעבד קול טוב אז אין צורך...

הHD6XX לא נמכר בארץ והכי קרוב זה HD600 שזה 1600 ש"ח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זוכר שבעבר בחנתי את M50X ולא ממש התלהבתי מהן והבאס היה לי מוגזם כזה.

אני דיברתי על רכישה מחו"ל וברור לי שהן לא זמינות בארץ.. שם עולות בערך 750 שח שזה בערך כמו HD650 שיקרות בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Rockstatement10

אתה לא היחיד, עם ה-M50X זה בדר"כ LOVE IT OR HATE IT.

השידרוג ל-HD6XX מה-HD558 יהיה בהחלט שדרוג משמעותי, וכניסה לעולם ההיי-רז אודיו.

ה-HD6XX זקוקות למגבר ודאק יעודיים, לא תוכל לממש את היכולות שלהן בחיבור ישיר

למחשב, גם אם יש ברשותך מודרני ומתקדם, זה יעזור כמובן, אך עדיין לא קרוב ללהיות אידיאלי.

אני באופן אישי חושב שזה:

http://www.ebay.com/itm/HIFIMAN-HE400i-Full-Size-Over-Ear-Planar-Magnetic-Open-Back-Audiophile-Headphone-/262728112851?epid=217331623&hash=item3d2bd0dad3:g:Cm4AAOSwnK9ZR45p

יהיה בחירה טובה יותר מה-HD6XX, פלאנר-מגנטיות שעלו עד לפני כשנה כפול ממחירן כעת, אוזניה אודיופילית אמיתית עם יכולות

מדהימות, גם מתקדמת יותר וגם נשמעת הרבה יותר טוב לטעמי מכל ווריאציות ה-600/650/6XX. ההבדל בין זה למה שיש לך כעת הוא עצום.

אם כי גם פה אתה זקוק למשהו הרבה יותר רציני ממה שהמחשב שלך יכול להציע, אם כי, תמיד אפשר להתחיל בקטן, ולגדול בהדרגה.

קח בחשבון שבשני המקרים יש סיכוי טוב שתיפרד מ-17% נוספים לטובת המע"מ על .

עדיין שווה לך להשקיע אם אתה מסוגל, או לחסוך עד שתוכל. זה יהיה שווה כל שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע טוב אבל יקר מאוד.

אני בעקרון לא רוצה להשקיע כל כך הרבה פשוט סתם חשבתי על שדרוג.

גם ה-HD6XX נראות רציניות יותר, הייפימן חברה טובה ומוכרת וזה באמת עדיף עליהם?

גם אצטרך לקנות מגבר כמו שאתה אומר וזה עוד כסף, כלומר מעל אלף שקל.

לוח האם שלי די מעפן וישן כזה.

כרגע אני משתמש באוזניות שלי בחיבור ישיר למחשב, הסאונד טוב מאוד אבל תמיד יש את הרצון למשהו הרבה יותר טוב..

שלי מוגדרות כטובות או בסדר?

מצד אחד אתה יכול לקנות אוזניה חדשה ואחרי שנה כבר יהיו משמעותית יותר טובות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איך הגעת לזה שהן נראות יותר רציניות אבל בסדר...

הייפיימן זו חברה מעולה עם אוזנית דגל שעולה 50 אלף דולר.

אין פה טוב יותר או טוב פחות, כל חברה מייצרת עשרות דגמים בטווחי מחיר שונים. 

מוגדרות טובות ביחס למה? יחסית לביטס הן טובות, יחסית למה ששהצעתי לך פה הן לא. אם אתה שואל אם יש לאן לעלות עוד מבחינת איכות הסאונד, אז התשובה היא שאתה אפילו לא מגרד את פני השטח עם מה שיש ברשותך כעת. 

כן זה יהיה מעל 1000 שקלים, אבל התמורה תיהיה שווה פי שניים מהמחיר וזה יהיה סט להרבה מאוד שנים.

1.עדיף שתעשה קצת שיעורי בית על האוזניה שאתה שוקל לשנות, כי היא קיימת למעשה בגדול כבר 15 שנה בערך. 

2.לקחת מושג מעולם המחשבים, והנחת אותו במקום הכי לא קשור בעולם. אוזניה מוציאה , לא פריימים, לכן גם עוד 50 שנה תוכל להינות מהן באותה המידה. וכל שנייה בערך יוצאת אוזניה חדשה, נו אז.. זה תלוי באיזה שלב בסולם היא מונחת, ברור שאוזניה באלף דולר כנראה תיהיה טובה יותר, אבל סביר שהרוב המוחלט שיצאו באותו, סדר גודל מחיר וגם כפול מזה, לא יהיו טובות יותר, ובמקרה הטוב שוות בתמורה,  וזה לא הולך להשתנות בקרוב. 

גם או אינן מאבדות מערכן כמו חומרה, לכן תמיד תוכל למכור בעתיד אם תרצה בלי להפסיד את התחתונים. 

בשורה התחתונה השאלה היא האם אתה מסופק ממה שיש לך, במידה וכן,  אחלה, במידה ולא, תמצא אוזניה שכן תספק אותך מבחינת . כל השאר לא רלוונטי. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי איפשהו שלהייפיימן יש בעיות בקרת איכות ולפעמים האוזניות נוטות להיהרס, האם זה נכון?

איך הן למשחקים אגב? למרות שהרב כמובן...

הן מותאמות לסגנון מסוים? אני בעקרון שומע הכל, ואני לא חובב באסים חזקים אלא מאוזן ונקי.

עד כמה ההבדל אסטרונומי? 50 אלף דולר זה טוב מדי מכדי להיות אמיתי... אם כך, גם האוזניה שהראית לי כנראה עדיין רחוקה מהטופ שיש לעולם להציע מבחינת .

אני פשוט סתם מתעניין וסקרן בעניין הזה.

ואתה חושב שהאוזניה הזו תספיק באמת להרבה שנים מבלי שאגיד לעצמי שאני רוצה עוד לעלות ברמה?

אגב איך הן בהשוואה לאלחוטיות המפורסמות למיניהן כמו ה-1000X וה-QC35?

שוב תודה על התשובות המפורטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתה בעיה מהותית לא הייתי ממליץ עליהן מן הסתם.

מדהימות למשחקים, בגלל שיש להן במה הרבה יותר רחבה וטרבל יותר עשיר מהסנהייזר הן יהיו עדיפות יותר גם בגזרה הזו. 

כמובן חשוב להדגיש שסאונד זה עניין סובייקטיבי לגמרי. 

הן מאוד ורסטיליות, אתה תוכל לשמוע איתן הכל. 

לגבי הבאס, באס פלאנרי זה באס ברמה אחרת, הדוק, יורד נמוך מהיר ואימפקטיבי, יכול להכות כמהלומת פטיש בלי לעוות את הצליל, זה משהו שצריך לשמוע בכדי להבין, רחוק שנות אור ממה שאתה מכיר עם ה-558 שלך. 

אתה בטח לא קונה את כל עולם ההיי רז ב850 שקל, תיהיה רציני, מה זה משנה כמה אתה יכול עוד לעלות? הדבר החשוב הוא כמה אתה עולה מבחינת שיפור הסאונד ביחס למה שיש ברשותך כעת, והאם התמורה לכסף היא טובה, והתשובה היא - בהרבה, ומאוד.

מאיפה לי לדעת? אני לא מכיר אותך, אבל אם החזקת שנתיים עם 558, אז כנראה שלא תמהר לשדרג הלאה לפחות מספר שנים.

עזוב זה בכלל לא באותה הליגה, כאוזניות בלוטות' מבטלות רעשים שני אלה הן כנראה האוזניות הטובות בשוק, אבל להשוות אותן מבחינת יכולות לאוזניה פלאנרית אודיופילית כמו הייפיימן הנ"ל זה אבסורד. כנ"ל לגבי הסנהייזר HD6XX/HD650

בכל מקרה נתתי לך מרבית דעותיי בנושא, אין לי עוד הרבה מה לתרום בעניין. 

שיהיה בהצלחה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א האוזניה הזו שעולה 50 אלף דולר, זו אוזניה אלקטרוסטטית שמשולבת עם מגבר מנורות מותאם (בא ביחד) והסט נקרא "Shangri-la" ובא במטרה לתת "מענה" לסנהייזר "אורפיוס" HE1  החדש יחסית שהחליף את קודמו, שנמכר במחיר דומה. למרות שיש כנראה לא מעט טייקונים חובבי אודיו שקונים אותן, מדובר בסוג של הצהרת כוונות של החברות, סוג של "מחשב על", אין פה שום כוונה לדבוק ביחס של עלות\תועלת, מכאן גם תבין שזה לא שיש שמסתובבת בשוק במחיר כזה ושוות את הכסף. ברור שלא. 

יש בהחלט אלקטרוסטטיות בשוק ב2000~3000 דולר שסביר שנשמעות 85 אחוז טוב כמו המפלצות הללו. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לך, האמת זה נושא שמעניין אותי מאוד.

אתה חושב שבארץ אפשרי לנסות אותן?

לגבי מגבר, אפשרי Q1 בלבד וזה הכל? זה יספיק להניע מכובדות ואגב, גם יפיק משלי תוצאות טובות יותר?

אני לא מחפש חזק מבחינת עוצמה, אלא צליל עשיר יותר ונקי יותר, איכותי יותר.

מה אלו בעצם פלאנריות? כאלו שמתמגנטות אחת אל השניה? והאוזניות בטח גדולות פיזית..

לגבי מאסדרופ, ראיתי את המבצע ובגלל זה שאלתי על HD6XX.

הם שולחים ישר את המוצר או מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על רוב השאלות אתה יכול למצוא תשובה ברשת, פלאנריות אכן עובדות בטכנולוגית של מגנטים וממברנה באמצע, בניגוד

לדרייבר הדינמי הנפוץ זה עשרות שנים. 

לא סביר, אבל אתה יכול לנסות בחנויות האודיו הגדולות בת"א שמחזיקות מגוון רחב של . לא זוכר את שמם כרגע.

אפשר, אבל ראוי לשדך משהו יותר איכותי לאוזניה שכזו. בטח אם תרצה להוציא את המקסימום מהן. בלי קשר בכלל לווליום.

שוב, תריץ חיפוש ביו-טיוב, תוכל לראות בדיוק איך הן נראות.

בעמוד המכירה של ה-6XX בתחתית ישנם כל הפרטים לגבי השילוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי e10k? אחלה מחיר באליאקספרס..

בשונה מהדגם שלי מדובר באמת באוזניה אודיופילית?

אתה מגדיר אותן כרמה גבוהה מאוד ויחזיקו שנים?

ראיתי שהכבל להחלפה שלהן יקר, אצטרך להחליף פדים וכבל אחת לכמה זמן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

E10K זה המינימום לדעתי לאוזניה הנ"ל. יהיה אפשר להוציא מהן יותר עם ציוד איכותי יותר.

מנגד אתה תמיד יכול להתחיל עם זה, ובעתיד למכור אותו ולקנות משהו איכותי יותר. עדיין זה ישמע

טוב יותר פי כמה מה-558 שלך. 

שווה גם לבדוק אופצית יד שניה בהום תיאטר , יש שם ציוד משומש בכמויות אדירות, ולרוב

במחירים מעולים.

בפעם האחרונה, כן. מבחינת שהן שוות ערך לאוזניות שעולות לפחות פי שניים, ויותר.

אל תגרום לי להעליב את ה-558 שלך, זו באמת אוזניה חביבה מאוד למחיר, אבל היא בכלל

לא באותה פלנטה בשום פרמטר. 

מבחינת עמידות, גם שלהן וגם של הכבל והפדים, אם תשמור על הציוד שלך יחזיקו לך שנים

רבות מאוד. יכול להיות 5 שנים, יכול להיות 10, וגם אולי 20 שנה.

אדם שמאזין שעה ביום זה שונה מאדם שמאזין 8 שעות ביום. אדם שקורע לאוזניה את הצורה

בהאזנה בווליום מחריש זה שונה מאדם ששומע בווליום בינוני ומעודן.

לדרייברים עצמם, יש פוטנציאל עבודה של עשרות ומאות אלפי שעות.

ויש 5000 כבלים ופדים חלופיים לאוזניה הזו, החל מ-20 שקל ועד ל-2000, אין טעם להתעסק בזה בכלל עוד לפני

שקנית את האוזניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקלתי בדגם נוסף במחיר זהה - HE400S

מה ההבדל ביניהם ומי עדיף?

והאם פלאנריות ידועות ככבדות? חשוב לי העניין הזה, חבל יהיה לקנות אותן ולא יהיו נוחות.

הייפיימן נטרליות כמו הסנהייזר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...